çözüme birlikte gidelimmi? | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

çözüme birlikte gidelimmi?

cantar

Kullanıcı
GELDİKLERİ KATILDIKLARI GÜNDEN BERİ FORUMUN DÜZENİNİ HUZURUNU BOZANLAR ARKADAŞLAR ARASINDA USLUP DEĞİŞİMLERİ YAŞAYANLAR NEREDEN GELDİNİZSE ORAYA GİDİNİZ BİLGİLERİNİZDE SİZDE KALSIN ÖĞRENDİKLERİNİZDE GİDİN HANGİ FORUMDA HANGİ PAYLAŞIM ORTAMINDA PAYLAŞIM YAPIYORSANIZ YAPIN YOK BİLMEM KAÇ YERDE YÖNETİCİ İMİŞ FALANMIŞ FİLANMIŞ FORUM KATILANLARINI PAYLAŞIM YAPANLARINI DA HAKKIMI HUKUKUMU YETKİLİ YERLERDE ARAYACAĞIM DİYE VIZIRDAMAYIN VARSA BİR DERDİN GEL BEN İSTANBULDAYIM BİLEĞİNE YÜREĞİNE GÜVENİYORSAN BEN BURDAYIM KANUNDA BENİM YETKİDE BENİM YOK USTA GEÇİNENLERMİŞ YOK BİLMEM NEYMİŞ GİT TEHDİTLERİNİ BAŞKA YERDE YAP HUZURUMUZ BOZMA HUZUR BOZMAK İSTİYORSAN BEN BURDAYIM...........................
ÖZELİME MESAJ AT ADRESİMİ VEREYİM DAHA AĞIR KONUŞMASINIDA ÇOK İYİ BİLİRİM .............

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

konuya girdim dini konular bölümündeyim sandım.
kibir ile ilgili ayetleri yazarsak birkaç kişi pişman olur sanırım.

defhunter, konuya doğal yazarsın eyw, lakin ısrarcı olupta benim dediğim moduna girersen sonucuda böyle olur işte.
tartışmadan öte gitmez.ikizceli ustanın yorumuna şaka yolu birşey yazdım aslında gayet doğal bunda ne var demekte yanlış bir tavır.cevap yazdıgın adam bakalım şakadan anlıyormu ? sen kendi tarafıondan bakıp yargılama yapıyorsun.bunun gideri böyle değildir.bir çok forumda yöneticide olmuş olabilirsin onada eyw,bu memlekette adnan menderesi sevmeyende var atatürkü sevmeyende var,her yönetici şaşmaz doğrudan şaşmaz değilya.

neyse uzun lafın kısası, kul azmadıkca hak bela yazmaz, konuya müdahil oldugundan beri tartışma eksik olmadı,başlatanda sensin devam ettirende, ikizceli ustaya da yazcam 2 kelam,lakin tarafında hata bulamıyorum,konuyu açmış,sende makara kukara ile baltalamışsın,şimdide bunda ne var dıyorsun. şakayı,şakayı sevdiğinden emin oldugun kişiye yaparsın.

madem dini yazılardan gittik.
"Vallahi doğru söylemekten dostum kalmadı.."- Hz. Ömer [ra]
Allah c.c 'a emanet olun.

konuya tartışmaya devam edici yorum yazan kim olursa olsun,süreli ban cezası alır.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
şahsım adına ,öncelikle ,bu güne kadar siteye verdiğimiz katkı çerçevesinde,üslubumuzu,duruşumuzu ve gerek üyelere ,gerek ustalara yaklaşımımızın,hangi ölçülerde olduğunu anlayan ,ayni ölçüler içinde bizlere yaklaşma nezaketi gösteren arkadaşlarıma ayrı ayrı kalbi teşekkür ediyorum.
bozkurt usta,bu aralar işlerin yoğun,belki gözünden kaçmış veya mahiyetini yeterince anlamamış olabilirsin.
bu iki vatandaşın yaptığı şakayla ilişkilendirilemez.
silinen ilk mesajları görme imkanın sanırım vardır. hatta bir tanesi amedli ustamızın alıntılı cevabında duruyor.uydurmakla olmaz diye üç noktalı bitiriyor,şaka yaptığını kabul ettiğin kişide beğeni atıyor. hatırımda kaldığı kadarıylada taş kaya falcılığı yaptığımızıda ikinci yorumunda yazıyor. sabah kalktığımda silinmiş bir sürü yorumlarını görüyorum. birini muhatap bile almadım.
ikinci şahsın tehdidkar yorumuna binaen yazdığım karşılık hangi ölçüler içinde görünüyor.
bu yaklaşım şakamıdır yoksa ,insanları küçültme,karalama,üzerlerinde tahakküm kurma olarakmı algılanmalı.
ben kendime ,üyesi bulunduğum camiaya ve saygı duyduğum ustaları ve üyeleri adına ,böyle nifakça yaklaşımları kabul etmeyide ,hoş gören bir arkadaşımıda ,kabul etmem,her şeyden önce kendimi inkar ve tutarsız kabul etmem anlamını taşır.
yaptığımız emekleride yok saymamızı gerektirir.
onlarla ayni seviyede görülme izlenimi veren yorumda onların amacına ulaştığını gösterir.
sağlıcakla kalınız ALLAH a emanet olunuz.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
ikizceli ustam,
evet konuya sonradan vakıf oldum, ve oldugum kadarı ile,şakanın adı yanlış konulmuş.
son yazdıgım cevap kişinin kendisine itafendir,
senin ile ilgili bir ifade kullanmadım,eğer bu noktada bir yanlış anlama varsa,özür dilerim.

seni sadece buradan tanımıyorum,çook eski yıllardanberi takip ediyorum, konuşma şeklin dinsizi imana getiren katili masuma çeviren şeklindedir,bu sebeple ikizceli bana karşı tuhaf konuştu diyen kişiye bakarım önce.ki öylede yaptım.

cantar

Kullanıcı
Son zamanda forumun kalitesini yorumların kalitesini beğenen kardeşlerimizin katılımları ile güçlenen forum bazı kişilerin huzurunu rahatını bozmakta biz bunun farkındayız bir forum nasıl parçalanır kargaşa yaratılarak o zaman kargaşa yaratanların forumdan uzaklaştırılması ve foruma bir daha girmesinin engellenmesi ile olur.......

A21MEDLi

Vip Üye
arkadaşlar şu silinen yorumlara açıklık getireyim.gecenin çok geç bi vaktiydi,şu deftermi ney.. kafasına göre doğaldır felan yazdı,bende alıntılayarak ikizceli usta bizim görmediğmiz bir şeyeleri görüpte konu açmış bazen son işaretler mercekle görünür felan yazınca DEFHUNTER (DEF le beraber geçmiş yıllarda aynı sitelerde adminlik yaptık) MERCEKLE ilgili yorumumu görüp resim yolladı takılmaya başladı,epeydir onunla bi araya gelmemiştik gırgır yaptığını anladım,
gecenin geç saatinde biribirimize konu üzerinde bi nevi hasret giderdik takılmaya başladık.bu yazışmalar saat 03,10 a kadar sürdü.biz konuşmamızı özeldende yapabilirdik ,gecenin bu saatinde kimse yoktur diye devam ettik,hatta hunterin bi ikizceli usta hakkında yazdığı iki ucu açık her yöne çekilebilen yorumunuda sildim..silince gerildiğini anladım.kendi aramızdaki konuşmaların tümünüde silecektim,sabah namazına gidince unuttum.
diğer sataşmalar yorumlar ise benim dışımda gelişmiş,olan şeylerdir.
aslında DEFHUNTER iyi ve yardım sever biridir.buradada diğer sitelerde olduğu gibi konu içinde şakalar espiriler patlatılır diye düşünmüş.mekanı diğer sitelere benzetme diyede kendisine anlattım....şu deftermi ney işi sulandırdı.DEFHUNTER de onun dolmuşunamı bindi herhalde..neyse sağlık olsun,her şeyin hayrılısı.

CANTAR usta üç günlük dünyada kalp kırmanın ne gereği var,üstelik yanımıza gelse bile tanımayacağımız insanlar olunca ;)

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
muhterem amedli kardeşim,senin gibi bir ustamızın konumuzda,bir arkadaşı veya üyeyle yazışması bize onur verir.
bizler bu sitenin ustaları olarak,hiç birimizin bir diğerini zerre kadar olsun,bir incitici bir küçültücü yorumu ne kendini diğerinden üstün hissettiren bir yaklaşımı görülmediği gibi,bir noksanlığın telafisinde bile yorum sahibini yüceltmek adına azami gayret gösterildiği herkesce malumdur.
kuralları olmayan ,olanlarında ,dirayetle uygulanmadığı bir camiada huzur tesis edilemez. örneğinde görüldüğü gibi nahoş gelişmeler başlar,duyarlı olanlar tepkilerini göstersede düzen maalesef farklı bir akışa doğru gider.
yapmayın etmeyin yaklaşımı ne sitenin kalitesini düşürmeyi nede kişilerin huzurunun bozulmasına yeterli gelmez.
ben kendi adıma,sağlığımı etkileyen onurumu zedeleyen bir ortamda pişkinlik yapmam.
sitemiz; efendiliğiyle ,alçak gönüllülüğüyle,kısaca insani değerler yumağı ,ayni zamanda bilgisiyle tecrübesiyle konuları ışıklandıran bir rehberler ordusu,ve yönetiminden üyelerine kadar ,çalışmalarını herkesçe örnek alınması gereken bir saygı ve sevgi içinde yürütmeyi başaran ,ben değil biz demesini başarabilen vasıftaki değerlerin oluşturduğu, bu alanda tek site konumda.sizlerden ricam başkalarının konumuna düşürülmesine müsade etmeyiniz.
sağlıcakla selametle.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
aslında burada amaç farklı ne yazarsak yazalım boş neden yıllardır define sitelerin de bu tür tartışmalarla yeni siteler meydana çıkarmış bu böyle devam eder gider burada hoş olmayan başka siteler de olan kavgaların buraya taşınmasıdır şansından buda ikizceli ustanın konusuna rastlamasıdır mekanda benim bulundugum süreçde hiç kavgaya rastlamadım olması da muhtemeldir azıcık insanlara düzgün bilgi verilince keramati kendinden menkul ustaların işine gelmiyor buda zaten insanın fıtratında vardır burada çok dikkatimi çeken kavgalara hadisten ayetden cevaplar verilmesidir ki buda bana çok hoş gelmiyor benim görüşüm bu dogrultu dadır ikizceli ustanın konusunda bunların olması tesadüfü degildir..

star50

Kullanıcı
selam ustalar admin ler benim konudada olmuştu zaten bence uzatmaya gerek yok her şey gönlünüzce olsun saygılar hayırlı çalışmalar

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
selam ustalar admin ler benim konudada olmuştu zaten bence uzatmaya gerek yok her şey gönlünüzce olsun saygılar hayırlı çalışmalar

türkiyede bir söz vardır meyve veren agaç meselesi ersan usta bu çubuk işin den dolayı sende ikizceli usta da taşlanırsınız öyle herşeyi açık açık yazarsanız.

Üst Alt