çözüme birlikte gidelimmi? | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

çözüme birlikte gidelimmi?

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
hayırlı geceler.
sitenin bir huzuru ve ahengi var,
ya bu duruma saygı gösterip sinir ve şakalarınıza hakim olun,yok olamıyorsanız yorum yazmayın,takip edin.
kırıcı ve üzücü olmak müslüman işiyse vay halimize.
saygıya davet edıyorum arkadaşlar.
site huzurunu bozan kim olursa olsun siteden uzaklaştırılır.
bizim sitemizdeki adminlerin yetkisi aynıdır.herkez birbirini banlayabilir.
sebebide budur,
huzuru bozan uyarılır,
devam ederse uzaklaştırılır.
konuya dönelim ve bu konu üzerinden tartışmaya devam etmeyelim.
üye arkadaşlarımın huzuru kaçsın istemem.kimsenin şevki kırılsın istemem.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
buranın bir kaç gün önceye kadar bir etiği bir disiplini bir muhabbeti VARDI. şimdi YOK. çoğu konuyu açıp her konuda polemikler okumaktan hiç keyif alamadım doğrusu. benim de şu an yetkim falan yok. olana bitene seyirci kalınmasından da sıkılmış haldeyim. burası başka site değil. definemekanı.com sitesi. her kimin tanıdığı arkadaşı olursa olsun hiç de umurumda deil. babamın oğlu dahil olsa bu kadar ileri gidilmesine müsade etmezdim. buraya uymayanın burda yeri yok. bu bensem bile. bu duruma bu her konudaki gelişen polemiklere halen göz yumuluyor olması canımı sıkmaya başladı. gereği neyse yapılmalıydı. şahsım olarak yetkim silinmiş. bu ne iştir? ne oluyor? anlayabilmiş de değilim. yarın neler olucak merakla bekleyeceğim.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
bu tür davranışların gerek sivil hayatta gerekse sanal ortamda kişilerin fikriyat ve şahsına küçük düşürülmesine istinaden yapılan bir saldırı olarak görüldüğünü siz forum sahiplerine hatırlatmak isterim.
defhunter
kardeş, benim yazdıklarım bu katagoriye giriyorda;
bunlar doğal...işaret dediğin ilk bakışta seçilir,açık ve net yapılır. o budur bumudur diye bir şeyler uydurmakla olmaz...
bir diğerinde;
kaya taş falcılığından medet umanlar .....

bu mesajları hangi katagoride görmemiz lazım söylermisin?
arkadaşların sildiği diğer mesajlarda neler vardı görmedim.kim bilir daha ne hakaretler vardı.
sağolsunlar arkadaşlarımız güzel bir üslupla cevaplamışlar .ama şahsıma yazılan her konuya cevap verme nezaketim gereği ...
siteye katılımınızı gördüğümde gönülden karşılamadımmı.
binbir emekle hazırlanmış,üyelerimize bilgi sunmakatan başka bir amacı olmayan bir çalışma ne hale getiriliyor,birlikte görüyoruz.
acaba kimler memnuniyet duyuyor. sizden,önce konunun sabote edilmesini engeller bir yaklaşım,bizler edebimizle hareket etmesini bilenlerden değilsekte sonradan üstteki hatırlatmayı yapmanızı beklerdim.
amedli ustamız benim yorumlarımdaki nezaketimi samimiyetimi çok iyi bilir,üzerinede hiç alınmamış.çünkü ,insan sevgisi ile dolu bir yürekten bu sözlerin çıkmasının nedenini iyi görüyor. keşke biraz diğer konularımıza yorumlarımıza bakıp ,kişiliğimizi anlama şansınız olsaydı.
siteden ayrılma fikrinize gelince,burası hiç birimizin babasının yeri değil. ama bizler farklı bölgelerden acizane görevlendirilmiş,kazanımlarımızı üyelerimize samimice sunma gayretinde olan insanlarız. hiç birimizin diğer bir arkadaşını ,rencide etmek küçük düşürmek gibi yaklaşımlar şöyle dursun ,konularımızda bir yanlış anlamaya mahal vermemek için bile,yorumlarımıza ,kullandığımız üsluba azami gayret gösterir,tek vücut gibi hareket ederiz. bir diğerimizi ayrı bireyler değil,bütünün birer kolları olarak görürüz.
bunu özümleyen herkesin başımızın üstünde yeri var. mekanımızda ,gönlümüzde geniş.bir değil binlerce defhunter kardeşi sığdıracak kadar. ALLAH a emanet olunuz. sağlıcakla kalınız.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
aslında burada ki mesele başka bir sitede paylaşalımayan kozların buraya taşınması gibi görünse de rahatsızğın ustaların herşeyi açık açık yazmasın dan kaynaklanıyor gerek asiavcı gerek ikizceli ustanın çalıştıgı çubuk konuları defineciden geçinen zevatı yada kerameti kendinden menkul ustaları rahatsız ediyor öyle herşey açık yazılırmı neden herşeyi ögretiyorlar işte rahatsızlık bu konuda kavgalı arkadaşlar aslında işe tuz biber olmuşlar farkın da degiller neyse birde yetkisi alınmış admin konusu var harbici ustanın bu da şık olmamış bence site hergün biraz daha iyiye giderken buna acil bir çözüm bulmalı kimse üzülmemeli kavga eden arkadaşlar da kendilerine çeki düzen vermeli huzurlu bir ortam için saygılar ikizceli ustayı üzmeye kimsenin hakkı yok .

karanar

Kullanıcı
evet hocam yaw ders, kaynadı. hakkınızı helal ediniz, biraz fevri davrandık. gelelim konuya hocam. bu yerden ne çıkmış olabilir? :) :) :)

**seyyah**

Kullanıcı
usta bu yer ile ilgili ne tür bilgiye sahipsin boşluk almişsın ama daaha bariz işaret yokmu?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
usta bu yer ile ilgili ne tür bilgiye sahipsin boşluk almişsın ama daaha bariz işaret yokmu?
bazı arkadaşlarımızın anlamakta zorlandığı bir ayrıntıyı paylaşayım.
bazı medeniyetlerde örneğin hititler .işaretleri gayet belirgin geniş hacimli yapmışlar. bazı medeniyetlerde ve bilhassa dönemin şartlarının olumsuz olduğu dönemlerde hititlerin aksine daha küçük çaplı yapmışlar. hatta günün bazı saatlerinde ,veya ıslatılarak görülebilecek bulgular olduğunuda bildiğinizi zannediyorum. işaretin küçük veya hacimli olması önrmini verdiği anlamı değiştirmez. hatta işarete benzetilemeyecek ,tarzda ,ustanın veya kalfanın değil bir çırağa özellikle yaptırılan işaretler çok baba işaretlerden daha fazla önem arz eder.
bilgiye sahipmisiniz derken, bu yer için kayıtla gelindi,müsade edilmedi. burası nasip olursa resmi yönden düşünülüyor.
altta iki odalı yer ile üstteki oymanın olayı malzemesiz. diğeri ana merkez olarak kullanılmış. bunuda rahatlıkla görebiliyoruz. sanırım yeterli gelmiştir.

Üst Alt