çözüme birlikte gidelimmi? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

çözüme birlikte gidelimmi?

sofratasi

Kullanıcı
Ustam, senin yere benziyormu? ?

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
ben kendi çözümümü söyleyeyim ustam o ayak işareti ise ayak işaretinin altında bi oyma daha var orda bir dere falan vardır dereyi 8 metre ilerleyip sol tarafıma diğer oyma mesafesi kadar ilerleyip inceler boşluk tespitine bakardım ilk yapacağım bu olurdu

A21MEDLi

Vip Üye
bunlar doğal,... işaret dediğin ilk bakışta seçilir, açık net yapılır, o budur bumudur diye bir şeyler uydurmakla olmaz ...

banada kalsa doğal diyeceğimde,konuyu açan ikizceli usta olunca,çevrede bizim şimdilik göremediğimiz bi şeyler görmüşte konu açmış olmalıdır.
ilk bakışta seçilir dediğin işaret,ilk veya daha sonraki işaretlerde olur,sondan bi önceki işaretini görmen için mercek dahi kullanabilirsin.(son nokta işareti 50-80cm.toprak altında olur)

karanar

Kullanıcı
kuzeyden güneye bakarak fotoğraf çekilmiş. yani işretin güneyinde kalıyor.sanırım kayadaki kanalın dar tarafına bakarak çekilmiş. ben kişisel olarak işaretlei cm ye çavirmem ama bu durumda çekilen resimler işaretli kayanın 6-7 metre sağında.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

konu harici olab tüm mesajlar tarafımdan silinmiştir.
konu ile alakalı olumlu veya olumsuz yanıtlar hoş görülebilir.
lakin konunun dışına cıkıp alaylı hale gelmesi konuya neşeden cok sinir verir.
ki msf arkadaşın dediğine katılıp,eğlence veye neşe tarzı muhabbet aranıyorsa,
uygun bölüm ve başlıklarımız var,üyelerin resimleri veya konuları üzerinden eğlence yaratmaya malesef müsade etmıyoruz.
bu konuda anlayış gösterecegınızı umuyor iyi forumlar diliyorum.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
site ,akıl ve nezaket fukarası ,bilgiden mahrum ama bilgiçlik taslayanların yeri olmayacak bir kalitede olduğunu bilmeyenlerin at koşturacağı egosunu tatmin yeri değil.bilakis bilginin tecrübenin paylaşıldığı nezih bir mekan. hatırlatmak isterim.

ikizceli

Kullanıcı

alttaki mahzen veren oymanın karşılığı.

buda üstteki murç izinin 8 m. üstü.

burasıda topuk istikameti. 250 giriş derinliği .dikkat edilirse kayaların koyma olduğu gören gözlerce anlaşılır. iki oda değerli ve kayıtlı. içindeki bulgularda tarafımızca bilinmekte.herkesin anlamasınıda beklemiyoruz.lakin .....

ikizceli

Kullanıcı
değerli arkadaşlarım, kalktığımda konuya girince yaşadığımı anlatmam zor.canımın sıkıntısından sizlere gereken cevabı yazamadığım için lütfen bağışlayınız.
KOMANA kardeşim şelale doğrudur. kamufle edilmiş dediği yer tamamen dolgudur.açalı çırpı görünen giriş kısmı çekmedim.birde orayı görsen.
ZEBUN kardeşim, yorumun isabetli altta mahzen veren bulgunun karşılığı orada. derede hemen 6-7 m. altından geçiyor.
KARANAR kardeşim, resim k.den güneye alındığı doğrudur..değerli olan odalar dediğin gibi sağda tam batı istikamette kalıyor. 10-12m gibi. tahminlerinizi yapıcı yorumlarınızı alkışlıyorum.

Üst Alt