Çok Büyük Sal Taşı Ve Altinda Odalar Var Anlayan Yardimci Olabilirmi? | Define işaretleri ve anlamları

Çok Büyük Sal Taşı Ve Altinda Odalar Var Anlayan Yardimci Olabilirmi?

Hakan can

Kullanıcı
Merhaba suana kadar bir cok kisi resimlere bakarak fikir yuruttu ancak odalarin girisi icin kimse bilgi veremiyor isinin uzmani biri bizlere yardimci olabilirse cok mutlu oluruz cok buyuk bir sal tasina denk geldik altinda 3 oda oldugu soyleniyor uzman birinden yardim istiyoruz

esrarengiz2828

Kullanıcı
üç oda kapasiteli bi yere benzemiyor tek oda olabilme ihtimali var ama sen çubuk kullana biliyormusun boşluk varmı bi bakmalısın yada baktırmalısın cihaz şart artı buraya yakın yerde işaret envare olarak ne var boluk konturolu yapmadan bişey var diyemeyiz böyle yerlerde yakın zamanda bile taş kesim izleri buna benzer görülmüştür iyi araştırıp iyi incelenmelidirki boşa emek ve harcama yapılmasın saygı vede sevgilerimle hoşgeldiniz

ersan

Vip Üye
ustam aramiza hos geldin burdaki boslu cubuklarlan mi tespit etin asadki aldin bosluklar doal olmasin yasa doal dolguyu cubuklarin bosluk seklinde gurmesinler yere bakilirsa yer doal seklinde ve 4 tarafindan yakin resimleri oledi ta iyi sonuclar ve cevaplar alabilirsin ustalarimizdan bakilirsa hic bir isaret yok uste .etrafa bakilirsa cok micir taslar var ama taslar cok genis alana yayilmislar .

Hakan can

Kullanıcı
Oncelikle hosbulduk ilginiz icin tesekkur ederim.Odalar icin bir kac makina ile netlestirdiler yakinlarinda dere var ayrica sal tas icin ortasina vuruldugunda bosluk sesi geliyor elimde birkac resim daha var ama yukleyemedim bunun yakinlarinda birde tumulusten supheleniyoruz yigma bir tepe yapmislar

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

hakan kardeşim,üstteki kaya ,düşündüğünüz ve cevabını aradığınız detayları ihtiva eden ,hiçte dokunulmaması gereken bir öneme sahipken maalesef adresi veren hayati önemdeki nokta tahrip edilmiş.
ayak vs ile değil ya kaliteli cihaz ya da çubuklarla boşluk tespiti yapmalısınız.
kayanın ortasından alt kısma uzanan bir kanal görünüyor. bu görünümden tek şüpheli kanalın ön zemin kısmı ihtimali var. ama kaç m. toprağa doğrudur,ancak boşluk tespiti ile anlaşılabilir.bunu yapmadan da her tasarruf yorgunluktan ileri gitmez. önce eksiksiz bir tespit sonra da yasal izinle devam edilmesini tavsiye ediyorum.
ayrıca önceki tespiti ben kabul edemiyorum. eğer doğru olsa idi ,alttaki odayı görenin başlangıcınıda mutlaka görmesi gerekirdi. tespit yapma başarısına sahip kişi bir yerin üsttenmi açılıp kapanmış veya tünelli girişlimidir ,derinlikleri nedir,bunları veremiyorsa ,mutlaka noksanlığı vardır.
yığma dediğinin resmi varsa bir fikir edinebilirsin. sağlıcakla.

Hakan can

Kullanıcı
Ustadim cok tesekkur ederim peki bizlere bu konuda nasil yardimci olabilirsiniz bu yeri gorup buna gore yanimda olmanizi isteriz bu konuda bizlere yardimci olma imkaniniz varmidir?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
hakan kardeşim sorulana cevap vermeme duyarsız kalma durumuna düşmek istemem.
biz bilmediğimiz yerlere gitmeyiz. zaten önümde kendime ait işlerim var. sonra neresidir. bana yakın olsa,resmi kazı yapacağınızı beyan etseniz ,kalmak için olmaz da en azından ,yardımcı olmak için krokirendirebilirim. bu da söz olmasın. yakın olur ve zamanım müsait olduğunda ve gelip almak kaydıyla olabilir belki.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kardeşim meyilli arazide bu ebatta bir sal taşın altındaki toprak zaman içinde boşalır boşluk oluşabilir sizi aldatabilir dolayısıyla metal testi yapmakta fayda var tepeciğin resmi varsa konuna ekleyiver bu sal ile tepecik yakınmı varsa birlikte görülebilir resimleri daha belirleyici olur kolay gelsin...

Üst Alt