Cozemedilerrr | Sayfa 12 | Define işaretleri ve anlamları

Cozemedilerrr

wolf_52

Kullanıcı
oldukça şüpe uyandıran bir çok burgu var... yapı itbariyle benim kantimce, yapma kaya bu bütün olarak doğaya uydurlmuş bri çok kesme ve paket taş var bu yapıda,i ..x betimlenmesi yapılmış.. yemini var.... soru işreti koyduğum yeri net görmiyorum.. ama oldukça şüpeli duryor üst köşesinde bekçi gibi duryor burdan bakınca bir ejder,betimlenmesi var...ejder kafası bekçi x yemin Y harfide mevcut tılsımlı olma ihtimali ben ce yüksek.. bir yer.. sabah namzından ikindi zamnına kadar sorun olcağını sanmıyorum...bu knuda diyer ustlarmın görüşlerinzide almnızı tavsiye ederim.... ve işlemlerinizi yasal çerçeve içinde hal etmye bakın... verdiğimz bilgiler ön araşdırma mahiyetindedir... saygılar..

wolf_52

Kullanıcı
şüpeli yerleri işretledim lakin çok uzak her biri ayrı yakın resim lense hepsi den ayrı bir ,konu açılır.. en değerli olan lar kırmızı çerçeve içnde olanlardır.. oraya yoğunlaşın oranın yakın fotrafları gerek.. nokda atışı net olsun.. geniş ve uzak yakın fotraflayınzz....saygılarr...

constantine

Kullanıcı
degerli ustalarimda bu kayayi bi yorumlasa :) iscilik varmidir nedir :(
oldukça şüpe uyandıran bir çok burgu var... yapı itbariyle benim kantimce, yapma kaya bu bütün olarak doğaya uydurlmuş bri çok kesme ve paket taş var bu yapıda,i ..x betimlenmesi yapılmış.. yemini var.... soru işreti koyduğum yeri net görmiyorum.. ama oldukça şüpeli duryor üst köşesinde bekçi gibi duryor burdan bakınca bir ejder,betimlenmesi var...ejder kafası bekçi x yemin Y harfide mevcut tılsımlı olma ihtimali ben ce yüksek.. bir yer.. sabah namzından ikindi zamnına kadar sorun olcağını sanmıyorum...bu knuda diyer ustlarmın görüşlerinzide almnızı tavsiye ederim.... ve işlemlerinizi yasal çerçeve içinde hal etmye bakın... verdiğimz bilgiler ön araşdırma mahiyetindedir... saygılar..

constantine

Kullanıcı
Ustalarım bır magara onunde bu dıkılıtas var ve bıraz sagında bır açıklıkla 3bes kaya kaldırınca dıger resimdeki mezar taşı gıbı bır tas mermer kalınlığında ve yyuzeyı duz ıscılık varmıdır bı yardımınızı

beklıorm
1ecf97278e57c58cda74e18d2faad1eb.jpg

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi