Cozemedilerrr

constantine

Kullanıcı
konunu taşıdım. bir daha resimli olan konuları burda açarsın.
ikinci olarak boyutları çok küçük. yeniden boyutlandırmaya girerek , pikseli tıklar800 -990 arası yaparsın.
konuya gelince ,

bir ayak veya herhangi bir bulgu ile sınırlı değil. ,ok istikametlerinde dikkat çeken bir yerler olacak.o istikametleri güzelce araştırman gerekir. mahzenine kadar mevcut.

constantine

Kullanıcı
Oralara bakiorum garip bisey goremedim admin abiye nasil sorarim bilmiorum bu hac yon falan verirmi mesafe bunu cozduremicm saniri yinede sagolun butun yorum yapan ustalar tesekkur ederim

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Yinede yorumu olan abilerimi n yazmasini isterim saygilarimla constantine
benim güzel kardeşim, sıkıntı yeterli bir algılamanın olmayışı. bu işlerde ya çok yeni yada yeterli bir usta ile araziye çıkmamışsın.

resim kısıtlı alanı göremiyoruz. sadece bu çizimlerdeki istikamete bak. setli midir tümseklimi yoksa çukurluk bir noktamı vardır. veya yine kayalıklı yerlermi var bunu sen görüyorsun. ama dediğimiz istikamette olması tartışılmazdır. sağlıcakla .

ECE07

Kullanıcı
Oralara bakiorum garip bisey goremedim admin abiye nasil sorarim bilmiorum bu hac yon falan verirmi mesafe bunu cozduremicm saniri yinede sagolun butun yorum yapan ustalar tesekkur ederim
Arkadaşım biz konu sahipleri çözemediğimiz konuları açıyoruz ki ustalar çözebilsinler diye. Resmi çok yakın çekmenin yanı sıra bir de tek resim yüklemişsin. İstenen yönlerin resimlerini de garip bir şey göremedim diye yüklemiyorsun. Konu sürecinde ustaların resim isteklerine kayıtsız kalırsak çözemezler. Siz garip bir şey göremediyseniz bile istenen yön resimlerini yükleyin bir de ustalar baksınlar. Kolay gelsin.

constantine

Kullanıcı
İkiCeli abi kayakik burasi tam köse işaretin asagi si eskidere yatagi gosterdigin yon de kayalik abim resmini eklicm en Lisa zamanda abim