Cozemedilerrr | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Cozemedilerrr

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
senin yönlendirende kabahat ,ben şimdi ne yazayım. başımıza iş almışız.:D

şaka şaka. ama gerçek olayların varlığı ile ,resmin kalitesizliği ve çekimin bizim istediğimiz bölümlerin yeterince detaylandırılmaması.
kayaların doğal yapısınıda üzerine eklersek,anlaşılması bayağı zor bir durum ortaya çıkıyor.
ki sen bizim sözümüze itimaten yoruldun zahmet verdin,bizde gördüğümüz kadarıyla olsun yardımcı olmamız gerekir.en azından nerelere eğilmen gerektiğini.

ilk yorumda tarif ettiğim istikamet. ayrıca diğer ok yönü daha mütevazi kolay olayını bunlar veriyor.

orta kısımdaki koyma kayaların olduğu yerde bir açılmışlık varmı.
mahzenler burada .girişler ya kayanın ön düzlüğü yada bir kademe altında yol kenarından. bu görüntü maalesef anlaşılmasını engelliyor.
ayrıca sağdaki füze gibi ineceği pisti bulmalısın.

ilk resimdeki ok istikametine geliyorsa,kayanın kendinde de işçilik var kendi alanı.
ikinci olarak sağ uzun ok istikameti uzunluğu ölçüsünün 10 veya yüz katı,
üçüncü olarakta ,tam doğu istikameti 26-52 adım.
yarım saat inceleme sonucu oluşan intiba.üç şık içinde.
dediğim noktaları yüzeyden anlayamazsın bir boşluk tespiti ile emin olman gerekir.

constantine

Kullanıcı
Orta kisimdaki kayalar siginak gibi bi yer zamanlada kapanmis abi baktim oraya bi kaç resim daha var onlarida yukleyim benim goremedigimi sen gorur sun eminim carpi attigin yerlere mi yogunlasayim 1 ikincisi füze olayini anlamadım :(

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

güzel kardeşim,bu alan içinde bir birlerine yakın mahzenler var. girişler görünen cepheden olmakla beraber kademe teşkil ettiğinden ,işaretlediğim yerleri bir kademe alttan ve üstten boşluk sistemiyle tespit edilmesi gerekir. füze dediğim ise ok istikametinde biraz mesafeli bir alan içinde karşılığı olur. yam önüne dur baktığı meyilli olduğu tarafa bakmalısın.yalnız boşluk tespiti yapamayan bu yerlerin yüzeyinden hiç bir şey anlayamaz bilesin.

Üst Alt