Cubuk Yarışması | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Cubuk Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yörük

Kullanıcı
Sevgili dostlar.Böyle bir toplantı ve tanışma ,kaynaşma işini çubuk yarıştırmasına çevirmesek diyorum.Toplanılır,tanışılıp eğlenilir varsa gömülen bir şeyler hep beraber çekilir çubuklar neşe,muhabbet içinde güle oynaya aranır,bulunur,bulunmaz farketmez muhabbet içinde yapılır her şey.Ama yarışma havasına sokulursa bu iş birinci ,ikinci gibi iş biraz başka kulvara kayar,resmileşir gibi diye düşünüyorum.Bu yaştan sonra birbirimizle ne yarıştıracağız yaw. Bir şeyler yarıştırmak değilde muhabbetle bilgi,tecrübe paylaşımı olsa daha güzel olmazmı ? Yine birşeyler gömülsün,çubuklarla bakalım,arayalım ,işe biraz heyecan katalım tamamda ama iş yarışma boyutuna getirilmesin diyorum.Ben böyle düşünüyorum.Selamlar.

denizliden20

Kullanıcı
selam ustam ben inşallah varım kulvar ların içinde yer altındaki bir nesnenin birebir şeklini çıkarmakta olsun.nesnenin maddesi önemli deil.şekil de önemli deil.geometrik ve harf de olabilir.saygılar.

Warning

Kullanıcı
Asiavcı ustam çok güzel bir etkinlik olurdu yakında olsam düşünmez gelirdim en azından eksiklerimi tamamlardım değerli bilgilerinizden nasiplenirdik,
en azından muhabbet olurdu Muhabbet'te boş olmaz hani doldur üstadım demli bir semaver çay'ı :) sohbetimiz muhabettimiz koyu olsun mevlam nasip eylerde hayırlısıyla müsait olduğumuz ve durumumuz'un elverdiği zaman tanışmak nasip kısmet olur inşaallah

saidzeyd

Kullanıcı
selamun aleyküm
Asi ustam çook güzel bir fikir hepsinden öte abilerimizle karşılaşmak ve onlarla tanışmak paha biçilemez inşallah yer ve zamanı sabırsızlıkla bekleyeceğim.Ustam katılımlar sadece üyelerimi kapsayacak forumda etkinlik sayısına göremi ayarlanacak yoksa her isteyen gelebilecekmi?
bir de ustam bunu yapmışken yılda bir defa olabilir definecilik konularını kapsayan bir seminer düzenlene bilirmi? bu sadece bir öneri ALLAH'a emanet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt