Cubuk Yarışması | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Cubuk Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ASI

Kullanıcı
Abi böyle bir etkilik için öncülük ettiğiniz için teşekkür ederim. Ben ALLAH'tan mani keder gelmezse geleceğim inşaALLAH. Havalar daha fazla soğumadan bir an önce ayarlasak güzel olur diye düşünüyorum acizane. Rica etsem bu etkinliğin tarih ve saatini mümkünse özelden bütün üyelere mesaj yolu ile bildirebilir misiniz? Şundan dolayı bunu istedim; şahsen ben çok şehir dışına çıkan ve çıktığı zaman internetten uzaklaşan biriyim. Yani bu konuyu takip edemezsem eğer hiç olmazsa özelden gelen mesaj ile bilgilenirim.
Saygılarımla

ASİAVCI

Kullanıcı
bunu bir pazar günü yapalım tarih vede gün için önerilerinizi alayım ve kesin gelecekler buradan ben kesin geliyorum diye teyit etsinler uzlaştığımızda ben alanı hazırlatayım gömülenin yerini ben dahi bilmeyeceğim
1. asiavcı
2.ikizceli
3.ankara
4.karekukır
4.erzurumlu
6.köstebek
ankaradan bu arkadaşlar katılımcı hadi gelecekler yazdırsın isimlerini

kılıçbalığı

Kullanıcı
Selamlar ustalar
Mesela bu pazar neden olmasın, yağmur yaş olmadan kısmetse bu pazar olabilir diye düşünüyorum.Hayırlısı ile selamlar.
02.11.2014 pazar kısmet olursa
selamlar

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Asi abi, bana düşmez ama, istersen tarihi sen belirle, konuya anket ekle veya anketli konu aç, 2 adet tarih belirle pazara denk gelen, Kasım birinci hafta ikinci hafta vb.. anket sonucuna göre tarih belirlensin, yoksa herkez kendi iş durumuna göre planlama yapar, buda organizasyonu askıya aldırır. Fikir ! :)

Cep telefonumdan tapatalk ile gönderildi.

MAMİ

Kullanıcı
S.A...En azından bir yada bir buçuk ay gibi ileri bir tarih olursa ben sanırım işlerimi ayarlayıp gelebilirim,bir çok kişi de sanırım daha sıhhatli olarak vaktini ayarlayabilir daha önceki bir tarih boş vakit tesadüf ederse koşa koşa gelirim,şahsen iki haftada bir pazar günüm boş oluyor...Ufak çaplı bir yarışmanın da renk katacağını düşünüyorum...Çubuk imalatım biterse ben de yarışa dahil olabilirim...Müsait olursa METİN abim i de geçerken alırım,beraber geliriz...(İNŞAALAH top yekün istihbarat a enselenmeyiz:D:D:D:D:D:D)...

yörük

Kullanıcı
Benim şahsen bazı pazarlarım nöbete denk geliyor,izinde olduğum pazara denk gelirse gelmeye çalışırım inşallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt