Cubuk Yarışması | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Cubuk Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HASAN SERİN

Kullanıcı
selamunaleyküm ustalar dostlar nerde ne zaman yapılacak yardımcı olurmusunuz yeri ve zamanı söylermisinz çok iyi bi fikir emege saygı yapan kişi ve kişilerden allah razı olsun.
bu konuda yer ve zamanı bildirmeniz ricam olur hasan serin.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
muhterem kardeşim, güzel bir düşünce de,katılacak üyelerimizlemi yoksa birbirimizlemi yarışacağız.:D
katılacak üyelerimizin çoğu zaten tanışma amaçlı katılır.
başka sitelerden veya site dışı özelden birileri olursa ,yarışma bir anlam kazanır.
ikinci olarak, yüzeye konulacak malzemeyi bulmak yerine;
işaretli yerler olursa, çözümü ve tespiti video ya çekilip ,üyelere sunulsa daha anlamlı ve katkısı olur.
bizler yorumlarımızda sunduğumuz çözümleri ,canlı olarak her aşamasını anlatımlı olarak sunmak üyeler adına yararlı olacaktır.diye düşünüyorum. bölgeden bir arkadaşımız bizim bilmediğimiz işaretli bir alana öncülük yapabilir,hemde yerleri açıklığa kavuşmuş olur.
bu sayede işaretin çözümü arazi üzerinde nasıl oluyormuş,nelere dikkat edilmesi gerektiği,detayların önemi,boşluk tespitinden derinliğine kadar uygulamalı sunulsa,daha iyi olmazmı. fikir senin ,takdir ve tercih de sana ait. beni katılır diye ismim geçince ,duyarsız kalmamak adına ,sadece düşüncelerimi arz etme gereği duydum. sağlıcakla.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamünaleyküm,
ikizceli ustanın fikri daha güzel duruyor. Bilenmeyen noktalarda araştırma ve site harici katılımlar ! Düşüncesi güzelmiş. Ben bu konuyu daha evvel facebook uzerinde paylasmistim, bir kişi katılmak istiyorum diye yazmış. Yer ve zaman konusu netlesince yazarmisiniz demişti.

ASİAVCI

Kullanıcı
BEN organize ettiğime göre ankara ekibininde katkılarıyla bu cubuk yarışması vede bilgi alış verişi ANKARADA OLACAK TARİH KATILIMCI ARKADAŞLARIN GELİYORUM ONAYINDAN SONRA ACIKLANACAK
1 ETAP.......BOŞLUK BULMA
2.ETAP......BRONZ BULMA
3.ETAP......MİNERAL
4.ETAP.....GÜMÜŞ BULMA
TU BU OBJELER 50CM DERİNDE OLACAK VE BİR HAFTA ÖNCEDEN GÖMÜLECEK YERİNİ BEN DE DAHİL HAKEM ARKADAŞTAN BAŞKASI BİLMEYECEK HER YARIŞMACININ KATILIM KARTI OLACAK VE YAPTIĞI PERFORMANS BU KARTA İŞLENECEK
NOT. ŞİMDİ SİZLERİN ÖNERİLERİNİ ALAYIM NASIL OLMALI NASIL YAPALIM
UYARI...iikizceli ustad bu kadar kalabalıkla arazide olmak sakınca doğura bilir

ASİAVCI

Kullanıcı
asiavcı...1
kukır.....2
ikizceli...3
erzurulu..4
ankara....6
saidzeyt..7
mustafa.cankaya..8
senpatik.06...9
AYAN....10
Deliçebey...11
xenon........12
karanar.......14

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt