Cubuk Yarışması | Sayfa 11 | Define işaretleri ve anlamları

Cubuk Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

avcı derviş

Kullanıcı
BEN organize ettiğime göre ankara ekibininde katkılarıyla bu cubuk yarışması vede bilgi alış verişi ANKARADA OLACAK TARİH KATILIMCI ARKADAŞLARIN GELİYORUM ONAYINDAN SONRA ACIKLANACAK
1 ETAP.......BOŞLUK BULMA
2.ETAP......BRONZ BULMA
3.ETAP......MİNERAL
4.ETAP.....GÜMÜŞ BULMA
TU BU OBJELER 50CM DERİNDE OLACAK VE BİR HAFTA ÖNCEDEN GÖMÜLECEK YERİNİ BEN DE DAHİL HAKEM ARKADAŞTAN BAŞKASI BİLMEYECEK HER YARIŞMACININ KATILIM KARTI OLACAK VE YAPTIĞI PERFORMANS BU KARTA İŞLENECEK
NOT. ŞİMDİ SİZLERİN ÖNERİLERİNİ ALAYIM NASIL OLMALI NASIL YAPALIM
UYARI...iikizceli ustad bu kadar kalabalıkla arazide olmak sakınca doğura bilir

karanar

Kullanıcı
ARKADAŞLAR BU ETKİNLİĞİN BİLGİ ALIŞVERİŞİNİN YAPILACAĞI YER AYARLANMIŞTIR ETAPLARIN HAZIRLANMASI İÇİN ÖNÜMÜZDEKİ PAZAR BENİM BU ALANDA CALIŞMA YAPMAM GEREKTİĞİNDEN BU PAZAR DEYİL ÖBÜR PAZAR OLARAK YAPMAYI DUŞUNUYORUM BİR AKSİLİK OLMASSA BU KONUDA BANA YARDIMÇI OLAN XENON ARKADAŞIMIZA COK TEŞEKKÜR EDİYORUM
YER: ANKARA
TARİH:30 KASIM PAZAR GUNU
SAAT: 10
YAĞMUR YAĞIŞ OLMASSA BU GÜN KESİNDİR CAMUR OLURSA BİR SONRAKİ HAFTAYA SARKAR SİZ ARKADAŞLARI SUREKLİ BİLGİLENDİRECEĞİM
asiavcı...1
kukır.....2
ikizceli...3
erzurulu..4
ankara....6
saidzeyt..7
mustafa.cankaya..8
senpatik.06...9
AYAN....10
Deliçebey...11
xenon........12
karanar.......14
its78...........17......3kişi gelecek
menzilli1......18
şuan 13 rakamını atladığımız için katılım sayısı 17 DİR DEVAM ARKADAŞLAR
raurkee.......18

HABER VERMEDEN SON ANDA KARAR VEREN ARKADAŞLAR BAŞ TACIDIR BU İSMİ YAZILI ÜYELERİN GELME ZORUNLULUĞU VARDIR MAZERETLER ÖNCEDEN BİLDİRİLSİN ARKADAŞLAR ORGANİZASYONDA BİR EKSİKLİK OLMASIN YEMEKTİ GELEN MİSAFİRLERİN TAŞINMASIYDI MAHCUP OLMAYALIM ....SELAMETLE

ASİAVCI

Kullanıcı
30 kasım pazar sabahı saat 10 da ankarada
uzaktan gelen arkadaşlar saat onda istanbul yolu üzerinde asittiy alış veriş merkezinin ota parkında olsunlar ben kendilerini oradan alacağım son 3 gün numaramı vereceğim tekrar rıca ediyorum gelemeyecekler son gun beni bilgilendirmesin en erken 3 gün önçeden haber verilirse bizlerde organizemizi eksiksiz yapa bilelim

saidzeyd

Kullanıcı
asiavcı...1
kukır.....2
ikizceli...3
erzurulu..4
ankara....6
saidzeyt..7
mustafa.cankaya..8
senpatik.06...9
AYAN....10
Deliçebey...11
xenon........12
karanar.......14
its78...........17......3kişi gelecek
menzilli1......18
şuan 13 rakamını atladığımız için katılım sayısı 17 DİR DEVAM ARKADAŞLAR
raurkee.......18

ÖZELLİKLE CUBUK YAPIMIYLA ANLATIMIYLA ÜYELERİ BİLGİLENDİREN MELTUN USTAYIDA GÖRMEK İSTERİZ BU BİLGİ ALIŞVERİŞİ İÇİNDE OKEYLERSE FACEDENDE KATILANLAR VAR ÜYE KATILIMINI SERBEST BIRAKACAĞIM AMA BU 20 KİŞİDEN GELMEYEN OLURSA BU SEFER BEN GİDECEĞİM ONLARA HABERİNİZ OLSUN
ASİAVCI Ustam bu 20 dediğiniz yarışmacı olarak mı çünkü ben çubuk olayında çok yeniyim yarışmacı olarak katılamam ama sizleri tanımak ve bilgi beceri konusunda sizlerle bilgi alışverişi yapmak için gelmeyi düşünüyorum eğer seyirci olarak katılmam sıkıntı olmayacaksa ben inşallah 30 kasım da oradayım Allah'a emanet

xenon

Kullanıcı
Ülkemizde ilklere şahit olmak ve ekibin içinde bulunmak benim için ve üstatlar için bu oluşuma destek veren saygıdeğer adminimiz bozkurt ustaya asiavci ustaya ve desteklerini esirgemeyen bütün yönetici ve arkadaşlara saygılar bir ilki gerçekleştiriyoruz arkadaşlar ankara konuna sahip çık forum sakinleri konunuza sahip çıkın başka yerlerde guruplarda ve enonemlisi ustalardan göremeyeceğiniz dünyamıyacaginiz görsel ve anlatımları kaçırmasanız dileğiyle

ASİAVCI

Kullanıcı
bakın bu olay cok farklı arkadaşlar turkiyede hiç yapılmamış bu arazide kendinizi vede cubuğunuzu deneyecek sonuçlarını göreceksiniz eksiklerinizi tamamlayacak bildiklerinizi aktaracaksınız yani bu toplantıda herkez kazanacak inanın ister bende cubuğumu burada deneyeceğim deyin yada ben meraklıyım sadece seyredip gözlemleyin
ben aslında aramızda bu işi çözmuş arkadaşları daha cok görmek istiyorum NEDENSE HİÇ SESLERİ ÇİKMİYOR geliriz yada başarılar demiyorlar
VOLKMAN
METİN
MELTUN
HONDA
ERTUĞ
MURAT UNCU
ALİÖMER
SİZLERİDE BEKLİYORUZ BİLESİNİZ HEP KENARDAN GÜLEŞMEYİN LÜTFEN BUYURUN ORTAYA

Son düzenleme:

sempatik_06

Kullanıcı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt