Cubuklarla Bulunan Mezar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Cubuklarla Bulunan Mezar

cesur58

Kullanıcı
Marifet tabbiki kullanıcıda
çubuklar bir araçtır cesur arkadaşım.
Eline sağlık ustam.
Tamamen Marifet kullanıcıda ise eline herhangi bir cubuk alması yeter.demekki gercekten bu cubukta basarılı olan kişiler radyestezi ilmindeki gibi ışın algılamasını ve yorumlamasıni biliyorlar .bu yeteneklerini bircok alandada kullanabilirler

ersan

Vip Üye
Tamamen Marifet kullanıcıda ise eline herhangi bir cubuk alması yeter.demekki gercekten bu cubukta basarılı olan kişiler radyestezi ilmindeki gibi ışın algılamasını ve yorumlamasıni biliyorlar .bu yeteneklerini bircok alandada kullanabilirler
ustam burda marifet ne cubukta ne de cubukcuda burda marifet tan lazim numuneyi bulmakta cubuk kulanirken bu cuk unemli bilesin .

wolf_52

Kullanıcı
emeğine sağlık, bu güzel bildirgemen için usta....

cesur58

Kullanıcı
ustam burda marifet ne cubukta ne de cubukcuda burda marifet tan lazim numuneyi bulmakta cubuk kulanirken bu cuk unemli bilesin .
Ersan ustam bildigimiz kadarıyla siz çubuk ustasısınız yani yıllarını bu ise vermiş bir kişısiniz burdaki marifet tecrübeniz oluyo haliyle bircok cubuk kullandıniz hangi cubuk ne ise yarıyo biliyosunuz demekki marifet emekte merifet çalışmakta marifet azimde diyebilirmiyiz ustam

cesur58

Kullanıcı
Ayrıca şunuda demek istiyorum ben inanıyorumki yakın yıllarda tecrubeye gerek kalmadan bilimsel veri alabilecegimiz alan taramalar cıkacak gerci şuanda var deniyo ama nekadar tutarlı onu bilmiyorum .

star50

Kullanıcı
emegine saglık asi avcı ustam bu cubuklardan bahsetsen birde herkeste calışıyormu bu cubuk alan taramamı bide kolay gelsin

ZİRVE

Kullanıcı
arkadaşlar bi alan taramacı olarak konuşursam,yıllarca boşa gezmiş biri olarak konuşursam. elinizdeki aleti iyi tanıyın,yapan ve satan kişi dahi nasıl kulaanılması gerektiğini bilmiyor.kulanan bi usatayav eya tecrübeye deng gelene kadar bunu anlamıyorsunuz.inanınki bi çok arkadaşım elindeki alan taramanın ne işe yaradığını dahi bilmiyordur.bende dahil.yıllar önce ilk kullanan bi abimiz denk geldide neyin ne olduğunu öğrenmeye başladım.malı bulmayı,duvar kalılığını,boşluk bulmayı.odada su olup olmadığını,şimdi rahatça bulabiliyorum.mezar enini boyunu.derinlik konusu işte biraz karışık.kist tabakası oldumu zorlanıyoruz.daha noksanımız çokk.tecrübeeeeeee.

cantar

Kullanıcı
Yıllarca boşuna gezmiş ama sonunda bir kişinin yardımı ile çubuğun nasıl kullanılacağını öğrendiğinizi söylemişsiniz öğrendiklerinizi arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim ben biz biliyoruz ve hep biz anlatıyoruz arkadaşlarımız artık bizim söylediklerimizi anlattıklarımızı uyguladıkları halde kendi başarısızlıklarının ve şanssızlıklarının kabulü yerine bizlerin anlattıklarının boş laflar boş sözler lafı güzaf olduğunu söylüyorlar..Sizdende ve sizin gibi konuya hakim kişilerin açıklamalarını bekliyoruz ...

ZİRVE

Kullanıcı
cantar kardeşim işte işin püf noktasını öyle bi yakalamışsın ki helal olsun.aleti satarlarken çok basit bi gösterimle altın şöyle bulunur dediler o kadar.o zaman acemilik zamanı idi.aldık aleti yıllarca gezdik dağ taş. allahi boşa gezmişim.6 yıllllllllllll. aleti hiç tanımamışız.neyin üzerine geldimi hangi tepkiyi veriyor onu bilmek gerek.sağ metalde ne yapar.boşlukta ne yapar.tünelde ne yapar.tünelin tuzağını nasıl anlarsın.mezarın boyu.eni.daha niceleri birçok püf noktalarınıda öğreniyorum.anlatmakla olmuyor be kardeşim.uygulamaaaa uygulamaaaaa tecrübeeeee.

ZİRVE

Kullanıcı
cantar kardeşim işte işin püf noktasını öyle bi yakalamışsın ki helal olsun.aleti satarlarken çok basit bi gösterimle altın şöyle bulunur dediler o kadar.o zaman acemilik zamanı idi.aldık aleti yıllarca gezdik dağ taş. allahi boşa gezmişim.6 yıllllllllllll. aleti hiç tanımamışız.neyin üzerine geldimi hangi tepkiyi veriyor onu bilmek gerek.sağ metalde ne yapar.boşlukta ne yapar.tünelde ne yapar.tünelin tuzağını nasıl anlarsın.mezarın boyu.eni.daha niceleri birçok püf noktalarınıda öğreniyorum.anlatmakla olmuyor be kardeşim.uygulamaaaa uygulamaaaaa tecrübeeeee.
ha çubuk kullanmıyorum. alan tarama kullanıyorum.çubuğu bıraktım artık.teknolojiye yöneldim.birazda işaret bilgisi.durmak yok yola devam.

Üst Alt