Cubuklarla Bulunan Mezar | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Cubuklarla Bulunan Mezar

ASİAVCI

Kullanıcı
cantar kardeşim işte işin püf noktasını öyle bi yakalamışsın ki helal olsun.aleti satarlarken çok basit bi gösterimle altın şöyle bulunur dediler o kadar.o zaman acemilik zamanı idi.aldık aleti yıllarca gezdik dağ taş. allahi boşa gezmişim.6 yıllllllllllll. aleti hiç tanımamışız.neyin üzerine geldimi hangi tepkiyi veriyor onu bilmek gerek.sağ metalde ne yapar.boşlukta ne yapar.tünelde ne yapar.tünelin tuzağını nasıl anlarsın.mezarın boyu.eni.daha niceleri birçok püf noktalarınıda öğreniyorum.anlatmakla olmuyor be kardeşim.uygulamaaaa uygulamaaaaa tecrübeeeee.
BU KULLANDIĞINIZ ALAN TARAMAYI CUBUKLAR BÖLÜMÜNDE KONU ACARAK BİZLEREDE TANITIRSANIZ COK MAKBULE GECER

ersan

Vip Üye
cantar kardeşim işte işin püf noktasını öyle bi yakalamışsın ki helal olsun.aleti satarlarken çok basit bi gösterimle altın şöyle bulunur dediler o kadar.o zaman acemilik zamanı idi.aldık aleti yıllarca gezdik dağ taş. allahi boşa gezmişim.6 yıllllllllllll. aleti hiç tanımamışız.neyin üzerine geldimi hangi tepkiyi veriyor onu bilmek gerek.sağ metalde ne yapar.boşlukta ne yapar.tünelde ne yapar.tünelin tuzağını nasıl anlarsın.mezarın boyu.eni.daha niceleri birçok püf noktalarınıda öğreniyorum.anlatmakla olmuyor be kardeşim.uygulamaaaa uygulamaaaaa tecrübeeeee.
ustam cok haklisin cok doru basetmisin burda neden dersen sitemizde bir ustamiz bir dostum bizim buradan bulgaristandan bana 200 kilometre uzaklik burda sitede benim ve ustalarimin er cubuk konusunu okumus az cok bir bilgisi var cubuk lardan bana tel acti bana bir gun ayir senin tam bir cubuk kulanmani gurmek istiyorum ersan kardesim deye abimlen anastik neyse derinlere girmiyelim cok cok abimi guturdum kaya mezar alaninda cesitli mezar odalari ve metal testleri var abim saldi cubuklari sitede er yazdimiz seyleri orda denetirdim ama tam basetim gibi bu cubuklar okumaklan ve denemeklen olmuyor lazim isini bilenm bir cubuk ustasi arkadasa gustersin nerde yalnis nerde doru oldunu sadece dikatimi bir sey cekti abim er cubuk cekimi yalnisti saten yer de acmis olsa buyle bu sekiolde bir nokta tam tespit edemez baya bir puf noktalar gusterdim cubuk konusunda.sade bana onu dedi yazik dedi 20 senedir bunca cubuklar icin okudum kitaplara ersan kardesim dedi ustalarim yok neye uzadem konuyi.
dekem isterim ki evdeki plan carsiya uymuyor onustan bilmeye ustalarim cubuk kunularinda bilen bir arkadasa sirsunlar ve onlara az cok ugretsin bu isi de uyle ciksinlar nokta yapmaya .

ZİRVE

Kullanıcı
BU KULLANDIĞINIZ ALAN TARAMAYI CUBUKLAR BÖLÜMÜNDE KONU ACARAK BİZLEREDE TANITIRSANIZ COK MAKBULE GECER
asi avcı arkadaşım.şimdi bu aleti yayınlasam reklama girer.b i de beni yıllarca dağ taş gezdiren bu adamların ekmeğine yağ sürerim.bu işler anlatmakla olmuyor.ersan ustam bak ne güzel yazmış.yanıma gelip kurs görmeleri gerekiyor.uygulama yapılması gerekiyor.bana defalarca uygulamalı gösterdiler kafa yokki zor anladım.daha inanki derinlik almayı çözemedim.dağ taş zor iş arkadaşım.yakınımdaki arkadaşlara bizzat giderek ücretsiz yardımcı oluyorum.ağırv asıta ehliyeti almak nasılsa buda öyle.bide yediğin kazıklar,yakalanma riskleri.anlıyon dimi.

ZİRVE

Kullanıcı
ersan ustam.KARNABAT, a benden selam götür.büyüklerimin bir zamanlar cirit attığı toprakları o kadar merak ediyorum ki.inşallah bir gün nasip olacak.arkadaşlarla bi tur düzenleyecez.

Üst Alt