Çubuklarla Tespit Ve Derinlik Ölçme; | Sayfa 51 | Define işaretleri ve anlamları

Çubuklarla Tespit Ve Derinlik Ölçme;

saidzeyd

Kullanıcı
Ustalarım hakkınızı helal edin çubuklar ile nokta tesbiti yapabilme ihtimalimiz nedir?
veya çubuklar bizi aşağıdaki objelere ne kadar yaklaştırır? yani benim gibi cihaz alma şansı olamyan birisi nokta tesbitini çubuklar ile yapabilirmi?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür eder ALLAH a emanet olmanızı temenni ederim.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
muhterem saidzeyd kardeşim, menzilli kardeşimizin ifade ettiği gibi,iyi bir kullanıcı , alma şansı olmayan dediğinin çoğundan daha emin ve tam isabetli tespit yapar. sağlıcakla.

karanar

Kullanıcı
Ustalarım hakkınızı helal edin çubuklar ile nokta tesbiti yapabilme ihtimalimiz nedir?
veya çubuklar bizi aşağıdaki objelere ne kadar yaklaştırır? yani benim gibi ***** alma şansı olamyan birisi nokta tesbitini çubuklar ile yapabilirmi?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür eder ALLAH a emanet olmanızı temenni ederim.

hiç şüphen olmasın canım kardeşim.çubuklarla yaptığın nokta tesbitini daktilo da bile yapamazsın. sadece yapman gereken biraz vakit ayırıp ilk önce forumda bununla ilgili konuları okuyup notlar alıp arazide denemeler yapman. hiç şüphen olmasın kesinlikle buluyor. ;)

saidzeyd

Kullanıcı
hiç şüphen olmasın canım kardeşim.çubuklarla yaptığın nokta tesbitini daktilo da bile yapamazsın. sadece yapman gereken biraz vakit ayırıp ilk önce forumda bununla ilgili konuları okuyup notlar alıp arazide denemeler yapman. hiç şüphen olmasın kesinlikle buluyor. ;)
abi inanki mayıs 29 dan bu yana çubuklar ile ilgili ne kadar konu varsa hepsini okudum sayılır az kaldı bitirmeye ama ya bende var bi sıkıntı yada anlatılanları tam olarak anlayamıyorum o yüzden bir sorayım dedim yoksa hazıra konmak emek harcamadan bulmak gibi bir atalet ve tembellikten ALLAH a sığınırım

" Elbette zorluğun yanında bir kolaylık vardır.
Gerçekten, zorlukla beraber bir kolaylık daha vardır."(inşirah suresi 5-6)

O zaman okumaya devam:)
Okulda bu kadar okusaydım valla prof falan olurdum herhalde:) ALLAH a emanet

osi

Kullanıcı
sarpedon usta gıbı bende denedım olmadı beceremedım sonuc alamadım yazdıklarınızı okuyunca yenıden denıyecem sagol ıkızcelı ve asıavcı ustam paylasım ıcın sagolun emege saygı

saidzeyd

Kullanıcı
Yakın olsaydı çubuk konusunda yardımcı olmak isterdim. Uygulamalı olarak.
Ustam ALLAH razı olsun çubuklarla ilgili birçok problemi ustalarımızın aktardığı bilgiler sayesinde baya bir aştım Hamdolsun ancak malzemenin olduğu alana şu alandadır diyemiyorum yani Abim nokta tesbitini yapamıyorum bu gün İkizceli ustamızın açmış olduğu çubuklarla tesbit ve derinlik adlı konusunu tekrar baştan sona kadar okudum ancak ya ben anlamadım yada nokta tesbiti ile ilgili bir şey yoktu.İnşallah bu sıkıntıyıda aşacağıma inanıyorum ALLAH'a emanet