Çubuklarla Tespit Ve Derinlik Ölçme; | Sayfa 58 | Define işaretleri ve anlamları

Çubuklarla Tespit Ve Derinlik Ölçme;

Abdullah313

Kullanıcı
Teşekkürler İkizceli ustam.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ersan

Admin
Bugün aldım ölçüleri. yardım eder misiniz ustalarım. 3 sorum var, resmin içinde (derinlikle alâkalı olduğu için buraya yazdım). Teşekkürler, sevgiler herkese.
f176d6b400012b66419da0298bb8602a.jpg

ustam bu cubugun hareketlerine tam kendin emin olmak isresen ve aklinda hic soru isaretleri kalmasin deye bul bir orta bosluk yeri orda kendini bir test et ordaki boslun genisli ve derinlini bir guzelce olc ve buyle hsarekertler basina bir arazide denk gelirsen kendine guvenebilirsin bosluk konusunda ben aynen buyle gelistirme yaptim kendime cubuklarlan bu bir usta tavsiyesi er ustanin bosluk alisi cubuklarlan cesit olur onustan tam basetim gibi kendini gelistirmetye bak.

Mirkut

Vip Üye
Son bir saattir evde defalarca denediğim çıplak bakır çubukların bendeki tepkisini yazıyorum;
1. Boşluk içinde iki yana açılıyor.
2. Kolon başlarken kapanıyor.
3. (60 cm. lik) Kolon içinde sabit durduğumda, dolgu olduğu için çubuklar durduramadığım bir hızda sürekli açılıp kapanıyor.
4.kolondan çıkınca iki yana açılıyor.
5. Sokağa çıktığımda sallanma kesiliyor.
Bu dili öğrenmem zaman alacak sanırım ☺

Abdullah kardesim merak ediyorum eger denk gelirsen bir su borusuna once borunun uzunlamasina boslugunu alabilirmisin yani boru saginda ve solunda kalacak sekilde birde boruyu onunde ve arkana alacak sekilde olcebilirmisin iki sekildede sendeki bakir cubuklar yine yanlarami acilacak
Yada tecrube etmissen yazarmisin tesekkurler

Abdullah313

Kullanıcı
Şimdiye kadar hiç tecrübe etmedim henüz. Bizim binanın boruları duvar içinden gidiyor. Evimden başka yerde (birinin binasında) çubuk çekmeye çekinirim doğrusu... (Su borusu tahliye pimaşı olur mu?)ama Aklımda tutmaya çalışacağım söylediğinizi

erdalunducu

Kullanıcı
USTA SAMSUNA GELDIMI SENIN CUBUKLARDAN BANA GETIRIRMISIN BIRDE FIYATI NEY OZEL MESAJ ATARMISIN

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
USTA SAMSUNA GELDIMI SENIN CUBUKLARDAN BANA GETIRIRMISIN BIRDE FIYATI NEY OZEL MESAJ ATARMISIN
yazını yeni gördüm hemşerim. fiyat sözcüğünü duymamayı tercih ederdim. ALLAH nasib eder yüz yüze gelebilirsek,
çubuğun cinsine birlikte karar vermek daha doğru olacaktır.dolaysıyla da bazı özelliklerini anlatmak imkan olursa birebir deneyerek tatbikini göstermek,çok daha güzel olur. biz satış amaçlı beklenti içinde bu konuları yazmıyoruz kardeşim. benden talebi olan gönlümü alırsa bana fazla gelir.

erdalunducu

Kullanıcı
yazını yeni gördüm hemşerim. fiyat sözcüğünü duymamayı tercih ederdim. ALLAH nasib eder yüz yüze gelebilirsek,
çubuğun cinsine birlikte karar vermek daha doğru olacaktır.dolaysıyla da bazı özelliklerini anlatmak imkan olursa birebir deneyerek tatbikini göstermek,çok daha güzel olur. biz satış amaçlı beklenti içinde bu konuları yazmıyoruz kardeşim. benden talebi olan gönlümü alırsa bana fazla gelir.
SAOL ABİM ELLERINDEN OPERIMS AMSUNA GELDIMI BEKLERIM TEL YAZAMIYOM AMA face adresim de bu ad soy ad erdal unducu

Flipper71

Kullanıcı
Ustalar çubuklar için kan gurubu dan bahsediliyor bazılarıda yok öyle bişey diyorlar benim kan gurubu A negatif çalışmazmı bende anlamadım

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
kan gurubu ile ıspatlanmış bir veri yok kardeşim.farklı guruplarda tepki alanada ayni guruptan olup alamayanda var. insandaki aura dediğimiz enerji bütünlüğü sağlayan çarkalardan birinde mevcut olan fiziki bir rahatsızlığın direk etkileyebileceğini düşünüyorum. 1m. 4-6 lık tek diş bir kablo al iki eşit parçaya böl ve üzerini soyduktan sonra ,tutma yerini 8-10 cm den bük. oldu sana L ÇUBUK.MALİYETİ 1TL. bildiğin boşluklar üzerinde deneyerek durumunu öğrenebilirsin. here türlü boşluğuda verir.

Flipper71

Kullanıcı
Sağ olasın ustam tam denemişdeğilim arazide evde bahçede denemelerim oldu verimli sonuc almışdım ama benden kaynaklı sanıyordum ben yönlendiriyorum diye düşünüyodum bide arazide denemem lazım bilgi için sağol