Cümleten S.Aleyküm Dardanos ve Yeni gelen Ustalar | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Cümleten S.Aleyküm Dardanos ve Yeni gelen Ustalar

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Teşekkür ederim sevgili ustam ALLAH razı olsun sizlerden. İyiki varsınız sağ olasınız
Kıymetli Ustam,
Yıllar geçtikçe herkesden birşeyler öğrenme dönemi geçiyor.
Lakin biz hala sizden çok şey öğreniyoruz.
En azından kendi talebeliğimiz için biz sizi bırakamayız.
Ayrıca memlekette kaht-ı rical (kıymetli adam sorunu) hala mevcut,
Özellikle de bizim hobimiz olan bu sektörde.
Leb demeden leblebiyi anlayan kaç kişi kaldı..?
Size ve sitemizdeki diğer Aksaçlı ustalarımıza, ağabeylerimize her zamankinden daha fazla ihtiyaç var.
Ben çok adam bilirim, bu sitelerdeki adam gibi adamların vesilesiyle yol yordamı öğrenmiş,
işin rajonunu kapmış ve hatta uslubunu değiştirmiş. Bunlar bu memlekete hep güzel katkıdır.
Her meydanın çakalları vardır, insanları mağdur ederler.
Sizler bu meydanda olacaksınız çakallara alan kalmayacak.
İhlası ve İhsanı düşünen az kaldı.
Bizlerde sizlerin yolundan gidiyoruz ki düzgün istikamette gidenlerin sayıları çoğalsın.
Hürmetlerimi arz ederim.

gıral

Vip Üye
Doğrusu ben özür dilerim amma konuyu buldum ve inceledim biraz . Hakikaten çok güzel bir alanmış ustam . Halen devam ediyormu oradaki argeler

Doğrusu ben özür dilerim amma konuyu buldum ve inceledim biraz . Hakikaten çok güzel bir alanmış ustam . Halen devam ediyormu oradaki argeler
Estağfurullah ustam
Pek bişe bildiğim yok definehakkında nerde nevar ne yok
Ancak şunu biliyorum yergüzel
Duranı gideni bilmiyorum biriki yer kurcalanmış ama alınmışmı yoksa alınmamışmı bilmiyorum

dardanos

Vip Üye
Kıymetli Ustam,
Yıllar geçtikçe herkesden birşeyler öğrenme dönemi geçiyor.
Lakin biz hala sizden çok şey öğreniyoruz.
En azından kendi talebeliğimiz için biz sizi bırakamayız.
Ayrıca memlekette kaht-ı rical (kıymetli adam sorunu) hala mevcut,
Özellikle de bizim hobimiz olan bu sektörde.
Leb demeden leblebiyi anlayan kaç kişi kaldı..?
Size ve sitemizdeki diğer Aksaçlı ustalarımıza, ağabeylerimize her zamankinden daha fazla ihtiyaç var.
Ben çok adam bilirim, bu sitelerdeki adam gibi adamların vesilesiyle yol yordamı öğrenmiş,
işin rajonunu kapmış ve hatta uslubunu değiştirmiş. Bunlar bu memlekete hep güzel katkıdır.
Her meydanın çakalları vardır, insanları mağdur ederler.
Sizler bu meydanda olacaksınız çakallara alan kalmayacak.
İhlası ve İhsanı düşünen az kaldı.
Bizlerde sizlerin yolundan gidiyoruz ki düzgün istikamette gidenlerin sayıları çoğalsın.
Hürmetlerimi arz ederim.

Sevgili canım ustam bu sözleriniz beni gerçekten duygulandırdı.
Beni böyle görmeniz aslında kendinizi görmeniz sevgili ustam. Kişi karşısındaki insana bakınca kendisini görür imiş bunu hep söylerim . ALLAH razı olsun sizden sevgili ustam demekki siz bize bakınca bizi iyi gördünüz o sizin iyiliğiniz ve gönül güzelliğiniz. Sevgili ustam kişiler kendilerini sanal ortamda da olsa illaki belli ederler. Ben sizi uzun zamandır takip ederim ve inceliğinizi nezaketinizi ve yerinde davranışlarınızı bilirim sevgili ustam. Evet belki yaşım sizden büyük olabilir. Lakin sizinde gönlünüz büyük sevgili ustam. Dlerim Yüce RABBİMİZDEN sizin gönlünüzce eylesin her işinizi sağlıcakla kalınız sevgili ustam

Turko

Kullanıcı
Yasaklı
Dardanos amcamın üyeliğini silmeyin lütfen.Yok öyle sil falan.Dilediğinizce dilediğiniz yerdesiniz.Herkes böyledir.Turko ustam sohbette üyeliğini siemem panelim yok.
Başkan kafam atıyor sıkıntı çıkaracağım farkında değiller. Rica ediyorum dm den yazıyorum ilgilenen yok. Zorla hesap tutuyorlar. En son kırmızı birini etiketleyip kavga çıkaracağım geldi ortalığı karıştırıyor diyecekler.

GÜLBAHÇELi

USTA
Admin
Başkan kafam atıyor sıkıntı çıkaracağım farkında değiller. Rica ediyorum dm den yazıyorum ilgilenen yok. Zorla hesap tutuyorlar. En son kırmızı birini etiketleyip kavga çıkaracağım geldi ortalığı karıştırıyor diyecekler.
ustam sakin ol giriş yapmassın olur biter sonra siteyi karıştıran günah keçisi sen olursun boş ver silmesinler

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Sevgili canım ustam bu sözleriniz beni gerçekten duygulandırdı.
Beni böyle görmeniz aslında kendinizi görmeniz sevgili ustam. Kişi karşısındaki insana bakınca kendisini görür imiş bunu hep söylerim . ALLAH razı olsun sizden sevgili ustam demekki siz bize bakınca bizi iyi gördünüz o sizin iyiliğiniz ve gönül güzelliğiniz. Sevgili ustam kişiler kendilerini sanal ortamda da olsa illaki belli ederler. Ben sizi uzun zamandır takip ederim ve inceliğinizi nezaketinizi ve yerinde davranışlarınızı bilirim sevgili ustam. Evet belki yaşım sizden büyük olabilir. Lakin sizinde gönlünüz büyük sevgili ustam. Dlerim Yüce RABBİMİZDEN sizin gönlünüzce eylesin her işinizi sağlıcakla kalınız sevgili ustam
Allah cc sizden razı olsun abi

Turko

Kullanıcı
Yasaklı
ustam sakin ol giriş yapmassın olur biter sonra siteyi karıştıran günah keçisi sen olursun boş ver silmesinler
Mevzu benim girmem değil. Mevzu ismimim orada durması. El Turko %100 yerli ve milli bir markadır😁 Benim bulunmak istemediğim bir yerde ismimi kesinlikle bırakmam. İşin sonunda muhakkak kapattıracağım boşuna diretiyorlar. Orada sevdiğim ve saydığım ustaların olması düşünce mı değiştirmiyor.

Üst Alt