Cümleten S.Aleyküm Dardanos ve Yeni gelen Ustalar | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Cümleten S.Aleyküm Dardanos ve Yeni gelen Ustalar

TEVFiK

Vip Üye
Asla değil sevgili ustam. Dikkat eder iseniz benim bu sitedediki üyeliğim 2017 yılından beridir.
yıllardır bu siteye severek çıkar girerim. Lakin tek satır bile yorumda bulunmamışımdır. Hiç bir ustamızın işine karışmam . Ben de daha önce sitelerde moderatörlüklerde yaptım ban da yedim.
Fakat kimseye bir serzeniş de bulunmadım bulunmamda. İnanın bu söylemimde siteyle ilgili hiç bir durum söz konusu değildir. Yani sizin ile hiç alakalı değildir. Burada sevdiğimiz kardeşlerimiz ustalarımız mevcutlar. Lakin bilirsiniz ya zaman gelir bir anda her şeyi bırakıp gidesi gelir insanın bir anda. İşte bende bu günlerde böyle düşüncelere birden kaptırıveriyorum kendimi. Biraz da yaşımızın durumundan dolayı fazla duygusal oluyoruz. Başkada bir şey söz konusu değildir ustam.
Zaten buradaki kardeşlerimden ayrılmak beni daha çok üzecek idi . Ney se sevgili ustam Yaş olmuş 61 arada sırada esiyor bana böyle sert rüzgarlar siz aldırış etmeyin bana.🧙‍♂️🧙‍♂️🧙‍♂️🧙‍♂️
bu resimlerdeki kişi benim resmim.öhö öhö öhhöhöööö bakın öksürüyorum.elimde baston gözümde 2 gözlük bir ayağım aksar ellerim titrer ağzımda diş yok kulaklar duymaz.sakalım desen bembeyaz yaşımı sorsanız daha Annemin çocuğuyum.derim.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Gıral ustam beni tekletmez. ALLAH c.c ına ne anladın :)
Ömrünü yedi kralımın burası
Bunu diyem yeter

Neyse
@gıral Ustamın konusu var
Burdan linkini atsın
Size zahmet baksın her kez
Bi el atın inşaallah

Bu konuyuda bölmemiş oluruz

dardanos

Kullanıcı
bu resimlerdeki kişi benim resmim.öhö öhö öhhöhöööö bakın öksürüyorum.elimde baston gözümde 2 gözlük bir ayağım aksar ellerim titrer ağzımda diş yok kulaklar duymaz.sakalım desen bembeyaz yaşımı sorsanız daha Annemin çocuğuyum.derim.

Desene sevgili ustam maşallahın var daha😂😂😂😂😂

Kader25

Admin
Ömrünü yedi kralımın burası
Bunu diyem yeter

Neyse
@gıral Ustamın konusu var
Birdan linkini atsın
Size zahmet baksın her kez
Bi el atın inşaallah

Bu konuyuda bölmemiş oluruz
@gıral ustam
Şu seni bunaltan yeri paylaşırsan bizlerde görelim inşallah.
Belki bir faydamız nasip olabilir.

Ekli dosyalar

• 1613855391738.png
    1613855391738.png
    98.6 KB · Görüntüleme: 0