Dede Bölgesinde Işaretli Ağaç

ertug

Kullanıcı
wolf52 ustam gösterdiğin yerin yakın resmi yok sayenizde görmüş olduk bölgeye gittiğimde incelerim saygılar

ertug

Kullanıcı
ustam burda tam detayli ve cok zor olan bir gumun var bakilirsa yukardan asaya 3 cu rsimde sag tarafta bir tas yigma yer var kaya mezari da olabilir mahzene girisin de olabilir.
burda 3 clemeler dayma en zorlaridir burda sindik bu 3 cleme aclarin oldu ta bir ac arayacan 300 mt uzanda
ayni bu aclar ,,hac sekli,,olsun uzun ve uzak olan o acin etrafinda en deyerli gumun orada .
ersan ustam senin düşündüklerini bende düşündüm buranın çubuk ölçümünü yapmadım musit değildi bu ağaç üçleme yapan ağaçların yaklaşık 300m uzağında haçın uzun kolu oluyor yapmış olduğun yorum bire bir tutuyor saygılar sevgiler

ertug

Kullanıcı
kazığı sizmi çaktınız ağaca
Banada prefosyonel gelmedi bukadar basit olmamali diye dusunuyorum hatta sizden oce birisi ugramis tam sonuca varamadigi icin bulgulari yoketmeye calismis olabilirde
novanda usta sen bunu yazarsan acemiler ne yapmaz anlaşılan ağaçlarda çakılı kazık görmemişsin sana örneklerinlen resimleri gösterip omega ustanın yorumunuda buraya koyarım sen kafayı ölçülere takmışsın harbici ustaya kurt dede konusunda sabahlara kadar arazi pirojesi çıkattırdın metre metre ölçüleri yazmıştı bir nokta veremedin
dedeler konusunu açıyorsam arkadaşlara faydalı olabilmek birşeyler öğretebimek amacıylan açıyorum ilgi olmayınca konuların devamı gelmiyor omega usta dedelere ait para yerlerini iki yıl boyunca yazdı noktalar belli siistem her bölgede birbirine yakın omega ustanın vermiş olduğu noktaların en az 5tanesinin yerrini buldum tarifleri bire bir tutuyor omega ustada okeylemiştir novanda ustam amacım kırmak değil faydalı olabimektir kusura bakma saygılar

ersan

Admin
ersan ustam senin düşündüklerini bende düşündüm buranın çubuk ölçümünü yapmadım musit değildi bu ağaç üçleme yapan ağaçların yaklaşık 300m uzağında haçın uzun kolu oluyor yapmış olduğun yorum bire bir tutuyor saygılar sevgiler
bilesinki ana malzeme orda kaliyor.o yerin resmi varsa at buraya.

Eskap

Kullanıcı
Ertug kardesim selam... amacin mutlaka kirmak degil. Ama krici konusmussun... kimbilir kardesimizde krilmistir..sonuç hocbir nedenle bir musluman birbirini kirmamali
..selam ve dua ilee

NOVANDA

Kullanıcı
novanda usta sen bunu yazarsan acemiler ne yapmaz anlaşılan ağaçlarda çakılı kazık görmemişsin sana örneklerinlen resimleri gösterip omega ustanın yorumunuda buraya koyarım sen kafayı ölçülere takmışsın harbici ustaya kurt dede konusunda sabahlara kadar arazi pirojesi çıkattırdın metre metre ölçüleri yazmıştı bir nokta veremedin
dedeler konusunu açıyorsam arkadaşlara faydalı olabilmek birşeyler öğretebimek amacıylan açıyorum ilgi olmayınca konuların devamı gelmiyor omega usta dedelere ait para yerlerini iki yıl boyunca yazdı noktalar belli siistem her bölgede birbirine yakın omega ustanın vermiş olduğu noktaların en az 5tanesinin yerrini buldum tarifleri bire bir tutuyor omega ustada okeylemiştir novanda ustam amacım kırmak değil faydalı olabimektir kusura bakma saygılar

Yaw değerli abimbenim benim bu sitede yazdıklarımı niye herkes yanlış anlıyor sadece sordum teyit etmek istedim .Ne desem sinirleniyorsunuz .Eli öpülesi insan .Ben ne dersem ne ölçü verirsem bilki bire birdir.İspatı tüm türkiyenin gözü önünde bu kadar açık yazarım işte .Yeterki canım yazmak istesin . Ben 1 cmlik çizikten bile yazarım .Kimse iki metre fazla adım atmaz attırmam .Harbiciye sorda anlatsın . Nokta gibi konuşurum. Herkes herşeyi yazar Ama Birinize daha şu demedim Bu demedim herkes bildiği kadar özgür. Saygıdan öte geçmedim.Yer vermediğimi yada vermiceğimi nereden biliyorsun kardeşim güzel abim benim .Niye böyle yapıyorsunuz Yaşınız kemallik ama yakışmıyor size Harbici beni bilir Yer vericeğimide bilir nasıl çalıtıracağımıda ona sor .Avukatı da değilsin ya neyse Ama günahıma giriyorsun. Kötü bir şey demedim. Dahada yazmam ben bu sitede işiniz gücünüz rast gelsin. Omegada bilir benim kaç metrede neyi nekadar bildiğimi Yoluna yoldaşım ustamdır. bende harbiciye kendi konusunda öğretmek istedim hepsi bu.Zoruna gitti galiba .Merak etme adımlamadı gezmedi benzin yakmadı oturduğu yerden dediğim şekilde yaptı nokta gibi buldu hepsini . Sen kendi noktalarında Noktayı bulamayınca celallendin.İşiniz gücünüz rast gelsin .Benim dedeye ihtiyacım yok Canım nerden isterse oradan yazarım . Bu arada bu siteye çok ayıp ettin orada ki konuyu buraya taşıman yersiz olmuş .Ben kazığıda bilirim çiviyide .Hepinize hayatta başarılar Sevgi ve saygılarımla....................Yinede yaşın büyük el öpen ben olayım. Eyvallah. Senin yüzünden onada yer mer yok ............Ortaksın galiba sinirlendiğine göre.

Son düzenleme:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
@NOVANDA ustam bağcıya kızıp bağı yakma, dahada yazmam konusu beni üzer, ertuğ ustanın konusuna yazmazsın olur biter. @HARBİCİ usta konuya dahil olmamış,bu sebeple onun bu konu ile alakası oldugunu sanmıyorum.

@ertug usta, seninde yorumun hiç olmamış, sence gerek varmıydı öyle bir yoruma, demir değil bakır değil, ağaç çakılmış, çürüme olabilir, yeşerme olabilir,ağaçtır kurur veya büyür, o çakılı olan ağaç çam çırası gibi, açıkcası bende sonradan cakılmış gibi düşündüm.
her neyse, yorumun hoş olmamış.

harbici dolaşır veya dolaşmaz bu konudada yine harbici ustayı zan altında bırakıyorsun,

adrenalin68

Kullanıcı
Evet Novanda Ustam, burda herkes yorum yapıyor. Siz veya bir başkası, birinin yorumundan hoşnut olmayabilir ama bu siteye ve diğer üyelere haksızlık olur. Tüm Ustalarımızı seviyoruz; burası da bir İkizceli ile güzel, bir Asi ile güzel, bir Çalkaya, ...Metin, Tevfik, Cantar, Komana, Ankara, Bozkurt, Ersan, Harbici, Karanar ... ve daha ismini sayamadığım birçok güzel insanla güzel. Aranızdaki diyaloğun evveliyatını bilmiyorum ama ben uzamaması taraftarıyım. Hoşgörü kazansın. Değerli ustalarımız siteye küsmesin, bizlerle kalsın diyorum.