Dede Bölgesinde Işaretli Ağaç

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
S.a yazayım mi yazmayimmi diye düşünüp yazmaya karar verim umarım yanlış anlasilmam.bu islere merak saldığim zaman başka bir siteye üye oldum oranın artamini beğenmedim.sonra buraya üye oldum.forumlar konusunda bilgim olmadığı için resim yüklemek sıkıntı çektim.yardım icin sanırım bozkurt ustaydi Tam hatırlamıyorum. Özelden yardım istedim anlattı neyse tam anlamadım başka yere at gibi bişey dedi.bende ben bu siteye atmak istediğimi söyledim. Çünkü ben bu sitenin diğerlerinden farklı olduğunu anlamıştım.burdaki samimiyet başka yerde yok.ve burdaki ustalar birbirinden değerli hepsinin farklı bir uzmanlık alanı var.aksama kadar merakla ilgiyle takip ediyorum.yanlız bazen söyle oluyor bazı ustalarımız bir konuya yorum yapıyor sonra bırakıyor.konu sonucu kalıyor ha bazende konu sahibinden resim isteniyor gelmeyince yorum olmuyor bu onun hatası yanlız bazı ustalarımizinda bilgi verme konusunda cimri olduğu hissine kapıldım.bir konuya bakıyorum birsürü yorum yapılmış en ince ayrıntısına kadar. bazı arkadaşların Benzer resimleri kimseden tık yok.doğru sizlerde haklısınız bazi şeyler bilenlere çok basit geliyor herkesin bunları bildiği varsayımı üzerinden hareket ediliyor. Böyle yazmanizin bazı sebepleri vardır.yaşadığınız tecrübe bilgi birikimleriniz olduğu için bunu uygun görüyorsunuzdur.tenkit mahiyetinde yazmadım.burasi ikizceli Ersan koMana harbici iron Wolf novanda asi bozkurt karanar metin tevfik cantar aliveli lacivert xenon ankara adini sayamadiğim daha birçok usta ile güzel. Yorumlarinizi ariyorum her konuda ayrica Bebe zebun ustanın mizahi yorumlarıyla güzel. burası bizim evimiz kimse ayrılmasın yardımlarınızi bekliyoruz ustalarım.benim gibi fakirlerDe nasiplensin.tamam bilgi değerli fedakarlık ister.ama bizimle mezara giderse de bi anlamı yok.bildiklerini paylaşan ustalarimizdan Allah razı olsun.gönlümüze göre versin vermekle O nun hazinesi bişey eksilmez .söyle bi gerçek var kimse bildiğini yazmak zorunda değil. Belki de işi çıkıyor yazamıyor.sonuçta bu hobi tek işimiz değil.Allaha emanet olun.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
@Yanlızefe Kıymetli kardeşim seninde ifade ettiğin gibi bazı konular yeterli yorum alırken bazı konularda yorumlar yetersiz oluyor haklısın ustalarımız her an tetikte birisi konu açsında hemen yorum yapalım şeklinde beklemiyorlar takdir edersinki hepimizin işi gücü var ancak müsait olduğumuzda siteye giriyoruz açılan konulara bakıyoruz ben kendi adıma anlamadığım veya kararsız kaldığım konulara iş olsun torba dolsun diye yorum yapmam diğer ustalarımızda öyle fark etmişsindir benim yapacağım yoruma uygun yorum yapılmışsa aynı şeyleri tekrar etmek istemiyorum konuyu geçiyorum burada egolarımızı tatmin etmek için bulunmuyoruz ayrıca parada almıyoruz tek amacımız ve gayemiz bu işlere gönül vermiş kardeşlerimizle birlikte nefes alıp vermek bildiklerimizi öğretmek bilmediklerimizi öğrenmek dostluğun kardeşliğin paylaşmanın hazzını yaşamak ülkemizin güzel insanlarına Allah cc. rızası için hizmet etmektir umuyorum ve diliyorum daha iyi bir forum daha candan daha samimi ve yalan ve riyadan uzak saygı sevgi ve hoşgörü çerçevesinde el ele gönül gönüle vuslata doğru birlikteliğimiz devam eder inşAllah...sevgi ve muhabbetlerimle.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
@bozkurt sağol kardeş sayende haberim oldu. etikeetlemişsin yoksa bunu da fark edemiyecektim.
şimdi diyeceğim kısa ve öz olarak şu. harbici boşuna kürek çekmez @ertuğ dedem. yani o konumu ilgiyle okumuşsun. bak çok yazan çizen oldu. acaba neden ben @NOVANDA usta ile şu an ilerliyorum?

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
ikinci bir mesaj ile de olsa eklemek istedim. ertuğ ustam şimdi sen kendine bir idol seçip onun tekniği ile ilerliyorsun, novanda usta da aynı tekniği uygulamak isterken bir yere kadar ilerleyip takıldığı anda kurgular arasında bazı benzerlikleri fark ediyor ve sistemin içindeki başka bir sistemi fark ediyor. yani ikinci bir kurgunun varlığından haberdar oluyor. o da bu kurguyu takip ederek sonuç alıyor. benim konuma da sağolsun emek verdi. beraber baya bir ilerleme yaşadık. şu an nereye geldin ki dersen son noktaya dersem heralde durum anlaşılmış olur. yani demiştim ya harbici boşa kürek çekmedi ertuğ ustam. sadece büyüklerimiz ve dostalarımız kendi konularına eğilsinler. beni bana bıraksınlar. söylemediğimiz şeyler üzerinde n yargılanıyor olmak hiç hoşuma gitmiyor. varsa bir nasip o bize gelecek. novanda usta da yazmıyacam demiş bize ama ben inanıyorum ki durumun bizimle alakası olmadığını fark edecek kadar ENGİN bir kişiliğe sahip kendisi. ve doğruyu bulacaktır. sizden ricam hangi ustamız olursa olsun kendi konusunu ilerletsin. burayla alakası olmayan bir konudan, bizimle alakası olmayan bir serzenişin bize mal edilmesinden sizi tenzih ederim.
bu yaşanan rekabet ise siteye zarar vermemeli. bu rekabetin temeli bu siteden gelmiyor çünkü, asl olan rekabetin temeli başka bir sitede başka yorumlar başka tekniklerden kaynaklı. sitemize kimse küsmemeli. buraya değer katan hiç bir usta ikili ilişkilerdeki sorunlarının buradan yani siteden kaynaklanmadığını iyi bilmelidir diyor. hepinize saygı sevgiler sunuyorum.

ertug

Kullanıcı
novanda kardeşim benim amacım kimseyi kırmak inciltmek değil senin soru tarzın yanlış kazığı senmi çaktın demen beni üzdü kendimi sahtekar gibi hissettim soru şeklin çobanlar yapmış olabilirmi diye sorsaydın ne sen üzülürdün nede ben belirli yaştan sonra çabuk kırılıyoruz bana kızıp siteye yorum yazmam demişsin orda yanlış yapmışsın sen yorumlarına devam et üyelerin sana ihtiyacı var ben siteye bir daha konu açmam olur biter kimsede üzülmez gözlerinden öperim
harbici kardeşim sende kusura bakma saygılar

barış

Kullanıcı
manastır ve nekropolüne yakınsın. batık ceşmeyede . biraz daha araştır.