dede mezarı

star50

Kullanıcı
Cevap: dede mezarı

selam hepinize teşekkürlerimi sunarım arkadaşlar resim degilmi kardeş buyrun elimde olanları atayım el degmemiş burasınada saygılar

höyükler tümülüsler kurban olsun size degerli arkadaşlar her şey gönlünüzce olsun

Define_Nerede

Kullanıcı

koruma derken jandarma falan başka bir koruması olmaz hayırdır dededen vaz gectin kralamı göz diktin :)

star50

Kullanıcı

dede için bilgi alayım dedim kardeş kralda herkesin gözü var zaten ama bizi aşar jandarma şikayet olmazsa gelmez kapısını bilsem belki 3 4 mt deyse şansımıda denerim :-D kolay gelsin

Define_Nerede

Kullanıcı

dede için bilgi alayım dedim kardeş kralda herkesin gözü var zaten ama bizi aşar jandarma şikayet olmazsa gelmez kapısını bilsem belki 3 4 mt deyse şansımıda denerim :-D kolay gelsin

her tümülüsün kapısı olmaz ama bu tümülüsün kapısı var yani dramosu büyüklügünden belli en az 2 yada 3 odalı

star50

Kullanıcı

altından su çıkıyor içinden geçebilirmi bu su sizce benim köye 2 km mesafede aceba dedelerimmiki yada akraba olasılıgı varmı benle :)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

KONUSUNA SAHİP ,duyarlı birde nezaketli ise kişiyi çok seviyorum.gönüldende alkışlarım.;) (alkış) (alkış) (alkış)
kayalık bölge yukarıya doğru ne kadar gider bilmiyorum. resim biraz sönükte olsa önemli karşılığı olan bulguları çağrıştırıyor. benim dedeye yorumumu yazmamamı lütfen mazur gör. bu tür yerlerde farklı sistemde olaylar çıkabileceği düşüncesiyle ,somut gördüğüm bulguları yorumlamayı tercih ediyorum.
burda iki yönden giriş var. ana odaya uzunca bir tünelle gitmek gerekir.düşündüğün gibi 3-5 m.bir yol değil. resmiyetede izin vermezler.eğer verseler ,onu açmak kadar beni mutlu edecek bir şey düşünemem. sağlıcakla ALLAH a emanet olunuz.

star50

Kullanıcı

Selam ikizceli ustam yorumların için teşekkür ederim sen sakıncalı görüyorsan öyledir ustam saygım var yasak olduğunu biliyorum birazda gırgırınada laflamak lazım hep define olacak diye de bir şey yok arkadaşlık dostluk da olsun burda açma işinide izin verilmiş senin açmanıda isterdim vallahi bak çünkü bizde bile bişey bulamadık ama birazda hobi ve heycan oluyor stresten uzak duruyon stres atıyon bol bol resimliyom sadece şu an bişeyler denk de gelirmi aceba diye kardes bellimi olur şansına ileri yıllarda sen açarsın belki devlet izin verirse yanında olurum ama kal saglıcakla

star50

Kullanıcı

şunu da söylemeden geçmiyecegim usta yorumlarından davranışından konulara Yazdıgın yorumlarından ne kadar dürüst ve saygılı efendi biri oldugunu anladım yorumlarının çogunu takip de ediyorum adam gibi adamsın ikizceli usta saygılarımla