Define ararken ünlü olmayın | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Define ararken ünlü olmayın

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ben olsam gormemis gibi yapar ustune dogru kucuk abdestimi yapardim. 😅 😅 😅
Örnek olacaz örnek, nedir o devletin malına ihtiyac gidermek 😀 bazıları hareket alınca uyarı veriyor ve kayda geçiyor, bazilari sürekli kayıtta oluyor. Güneş enerjili olanida var, gelenler sivildir problem olduğunda uniformalilar gelir, merkeze bilgi yollaması gerekir yoksa cihazı alirsin, görüntü içinde kalıyorsa kimsenin işine yaramaz anlık görüntü yolluyordur.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Bilgilendirme için teşekkürler.
Aklıma bazi sorular geliyor?

* Bu kameraların enerjisi ne kadar gidiyor?
* Güneşten enerji alarak daimi hareket sensörlüler var mıdır?
* Pil değişimleri için belirli sürelerde gelip müdahale ediliyor mu?
* Müdahale ediliyorsa periyodik olarak gelen gidenler resmi kiyafetliler mi?
* Kayıt, kamerada mi kalıyor, yoksa görüntü direk merkeze mi iletiliyor?

Teşekkürler.

Kamerayı ben yerleştirmişim gibi sorular sormuşsun ustam :D inan bilgim yok.
tahmini olarak; güneş enerjili olabilir, hareket sensörü vardır. pil değişimi için değilde hareket oldugunda gelip hem kayıtları hem pili hallediyor olabilirler. beni henüz arayan olmadı :D

Şahsen ben o sütunları görmüş olsam asla talancılara fırsat vermezdim. Kültür bakanlığınıda jandarmayıda zerre kaale almazdım. Taaa ki topluma kazandırılana kadar. Birde her görülen şeyi kültğr bakanlığına şletmemek gerek unesco sizin yapamadığınızı onaylı belgeli hırsız olarak gelip yapıyor zaten.

Bu soruların hepsine en sağlıklı cevabı işinde uzman olan güvenlik kollukları verir 🙂🙂🙂👍

kardeşim benim bunu yazmam doğru olacakmı bilmiyorum ama ben o sütunu almaya gitmiştim :) hani kurbanda kelleyi sorarlar ya, kimse almayacaksa ben alayım diye. bende o niyetle gittim, kimse almıyorsa ben alayım dedim :D umarım kamu kurumları almıştır. daha var orada sütun dipleri sütun ayakları. eklerim resmini.

Bunları kafasına göre kullanmak suçtur. Ancak izin gerekir. Ve 1 aydan 6 aya kadar gidebilen şarza sahip olanlar var. Hareket sensörlü bu cihazlar resim çektikleri gibi bağlı olduğu merkeze sinyal gönderebilirler. Bu buraya yerleştirildiğine göre çevresi önemli bir yer demekki. Çok eskiler şanslı imiş ne cep telefonu ne başka bir şey. İspit yapacak adamın işi yok ta jendermeye gidecek jandarma ta nerede. Şimdi dağdaki çoban kardeşim bile hemen alo diyor en fazla 30 dakikada yanındalar. Şimdi her yer ALLAH başımızdan eksik etmesin onları kolluk kuvvetlerimiz var. Eskidenmiş o rahatlık dağda bayırda

kafasına göre derken ? kullanan devlet kurumu, bizden izin alacak değiller ya. kameranın olduğu yerde kurtarma kazısı yapsalar neler çıkar neler. fakat ilgi yok.

Ben olsam gormemis gibi yapar ustune dogru kucuk abdestimi yapardim. 😅 😅 😅

ustam görmemiş gibi yapıp küçük abdest yapayım desem sarıgül gibi santaj yaparlar bu kez de :D :D

dardanos

Vip Üye
Kamerayı ben yerleştirmişim gibi sorular sormuşsun ustam :D inan bilgim yok.
tahmini olarak; güneş enerjili olabilir, hareket sensörü vardır. pil değişimi için değilde hareket oldugunda gelip hem kayıtları hem pili hallediyor olabilirler. beni henüz arayan olmadı :D

kardeşim benim bunu yazmam doğru olacakmı bilmiyorum ama ben o sütunu almaya gitmiştim :) hani kurbanda kelleyi sorarlar ya, kimse almayacaksa ben alayım diye. bende o niyetle gittim, kimse almıyorsa ben alayım dedim :D umarım kamu kurumları almıştır. daha var orada sütun dipleri sütun ayakları. eklerim resmini.

kafasına göre derken ? kullanan devlet kurumu, bizden izin alacak değiller ya. kameranın olduğu yerde kurtarma kazısı yapsalar neler çıkar neler. fakat ilgi yok.

ustam görmemiş gibi yapıp küçük abdest yapayım desem sarıgül gibi santaj yaparlar bu kez de :D :D
Kafasına göre derken Ustam yanlış anlaşılmış olabilir Ben şahıslardan bahsetmiştim Tabii ki devlet kurumlarının koyduğunu Ben de biliyorum da yanlış yazmışım herhalde.... Yaşlılık işte ne yapalım😄😄😄😄