Define için işaret sayılabilecek bitki türleri | Sayfa 10 | Define işaretleri ve anlamları

Define için işaret sayılabilecek bitki türleri

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Kaya farklı duruyor normal degil sanki ateşin ustundeki buyuk iki kuplu kazanlar olurya aynen oyle duruyor ustundeki oyuk sanki dogal gibi ustakarim ne der bikemem yorumlari bakacagiz eline saglik ustam

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
bu tepe normal bir yer deyil çok daha fazlası varda ben sadece o bitgiyi görünce attım örnek olabilir diye

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
o zaman resmi çekiğimde yapraklarına hiç dikkat etmediydim o bitkinin orda çok uzun zamandır olduğu belli fazla açıklama yapmıyım roniye tüyo vermiyim ;) 🌹

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
o zaman resmi çekiğimde yapraklarına hiç dikkat etmediydim o bitkinin orda çok uzun zamandır olduğu belli fazla açıklama yapmıyım roniye tüyo vermiyim ;) 🌹
Tamam ustam bu demek oluyorki giriste bayagi bi toprak var icerdekilerde gübre görevi yapiyir @Roni ustam cikmis biraz önce salondaydi

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
İyide ustam bizdede var birazda ustaları davet etmediniz sadece @Roni ustama yazdiniz daveti
yok gurban herkez yorum yapabilir diye yazdım geri dönüp tekrar oku istersen ben roniyi özellikle yazdım biraz uğraşmak için ne edem yapacak birşey olmayınca fıratta yokki ona catıyım roni olunca onu yazdım ;) 😁

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Olsun yinede içinizde en çömez benim işaret konularinda ama cok sey okudum bu dogru mekana üye olduktan sonra ve onceside vat @BoZKurT ustam hakini helal et seni cok yordum durmadan bana uyari atiyordu üye ol diye 🤣🤣 sonunda istedigi oldu uye olmadan once fotoğraflari giremiyordum üye oldum yine goremedim ama cok okudum uc aybir fiili ne nerde nasil diye okulda bu kadar cok bir konuyu dikkatli okusaydim okul birincisi olurdum sonra daha baska konularda. Okudum hiyorafi akliniza ne geliyorsa tarihle ilgili pagan yasami hiristiyanlik Roma tarihi eski misirlilar bi suru iste karsinizda oklit
eyi güzelde arasıra yazıyı yazdıktan sonra yazıları biraz kontrol edin yanlış harflere basıyorsunuz kelimenin anlamı deyişiyor mesela var yerine vat yazmışsın diyerlerini yazmıyorum vat ingilizce ne demektir 😁 ;) fıratta senin gibi heç dikkat etmiyor yazılara

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
eyi güzelde arasıra yazıyı yazdıktan sonra yazıları biraz kontrol edin yanlış harflere basıyorsunuz kelimenin anlamı deyişiyor mesela var yerine vat yazmışsın diyerlerini yazmıyorum vat ingilizce ne demektir 😁 ;) fıratta senin gibi heç dikkat etmiyor yazılara
He farkina variyom ama cumle icinde kaliyir telde klavye cok buyuk ya parmaklar kalin ne edim bak cevirisini yapiyon dusuk cumleden dolayida ozur dilerim