Define Nasil Bulunur | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Define Nasil Bulunur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kantanbul

Kullanıcı
Yasaklı
Paylaşımımi silene sesleniyorum Ne istiyorsun amacın nedir . Alıp veremediğin nedir . Madem gereksiz buldun kendince bak yukarı kimler ne yazmış alakasız şeyler yazmış . Haksızlık yapiyorsun bu senin adeletsiz yetersiz olduğunu gösterir . Yaziksin degermi Cenabi Allah başına bir bela kaza verir ozaman . Gel yapma . Konuşmak istersen gel yaz derdini anlat derman bulalım . Ama böyle yapma Doğru değil bu yaptığın. Bak insanlar sen hala bir şey bulamadiniz . Bulmak istiyorsak dinle sabır et elbet bir çare derman Gelecektir. At içindeki kini nefreti yarın geç olabilir sonra üzülürsün .

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Kantanbul mesajınızı ben sildim. Bu konuyu hangi amaçla açtınız. Şu ana kadar yazdıklarınızdan hangi dersi çıkaralım veya hangi sonuca varalım. Mabel matizin Şarkısının açtığınız konuyla alakası nedir. Konuya sizin yazdıklarınız hariç hepsi silindi.

Kantanbul

Kullanıcı
Yasaklı
Kantanbul mesajınızı ben sildim. Bu konuyu hangi amaçla açtınız. Şu ana kadar yazdıklarınızdan hangi dersi çıkaralım veya hangi sonuca varalım. Mabel matizin Şarkısının açtığınız konuyla alakası nedir. Konuya sizin yazdıklarınız hariç hepsi silindi.
Senin sildigini biliyordum sana seslendim . Benim yazdıklarım hariç diğer arkadaşların yazılarını da silmissen yine hata yapmışsın Neden hata yapmışsın . Çünkü bu konuda benim mesajımı gereksiz buldun sildin işte birde burda hata yaptın . Ya gereksiz herşeyi sileceksin Baştan kimsede gereksiz yazılar yazmayacak bende gereksiz yazılar yazmayacam anladinmi. Kişiye özel paylaşımı silip sonra böyle digerlerini silmek sonra gelip cevap vermek yonetememek demektir. Eğer eleştirim senin hoşuna gitmiyorsa. Ozaman yöneticisin bizler cahiliz.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Senin sildigini biliyordum sana seslendim . Benim yazdıklarım hariç diğer arkadaşların yazılarını da silmissen yine hata yapmışsın Neden hata yapmışsın . Çünkü bu konuda benim mesajımı gereksiz buldun sildin işte birde burda hata yaptın . Ya gereksiz herşeyi sileceksin Baştan kimsede gereksiz yazılar yazmayacak bende gereksiz yazılar yazmayacam anladinmi. Kişiye özel paylaşımı silip sonra böyle digerlerini silmek sonra gelip cevap vermek yonetememek demektir. Eğer eleştirim senin hoşuna gitmiyorsa. Ozaman yöneticisin bizler cahiliz.
Sen diğer gereksiz mesajlar konusunda haklı olduğun için hepsini sildim. Soruma cevap verebilirmisin.
Şu ana kadar yazdıklarınızdan hangi dersi çıkaralım veya hangi sonuca varalım.

Kantanbul

Kullanıcı
Yasaklı
Sen diğer gereksiz mesajlar konusunda haklı olduğun için hepsini sildim. Soruma cevap verebilirmisin. Şu ana kadar yazdıklarınızdan hangi dersi çıkaralım veya hangi sonuca varalım.

Sen diğer gereksiz mesajlar konusunda haklı olduğun için hepsini sildim. Soruma cevap verebilirmisin.
Şu ana kadar yazdıklarınızdan hangi dersi çıkaralım veya hangi sonuca varalım.
Hangi dersleri çıkarmaya gelmeden evvel. Daha büyük sorunumuz var . Siz yoneticileri ele almalıyız biz üyeler sizlerin yonetmeyle yetersiz olduğunu düşünüyoruz veya ben düşünüyorum.
.
Sorular sormak istiyorum . Yonetici ne demektir. Yonetici olmak için sitede devamlı yorum yapıp aktif işaret atan arkdaslara yardım edip ilim sahibi olmak veya arkdas dost olup sonra vs mıdır. Şuan sitede üye olup yönetici olacak arkadaşlar olacaktir kriter bunlarmi genelde böyle oluyor. Ozaman yönetici değil bunun adı. Yanlismiyim bak hata yapıyorsun hata yapqbilirsinde hepimiz hata yaparız yapabiliriz. Eğer nasıl yönetilir diye düşüncemi ogrenmek isterseniz sizlere güzel şeyler söylerim herkesin onu açılır 40 yıl kazanırız.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Hangi dersleri çıkarmaya gelmeden evvel. Daha büyük sorunumuz var . Siz yoneticileri ele almalıyız biz üyeler sizlerin yonetmeyle yetersiz olduğunu düşünüyoruz veya ben düşünüyorum.
.
Sorular sormak istiyorum . Yonetici ne demektir. Yonetici olmak için sitede devamlı yorum yapıp aktif işaret atan arkdaslara yardım edip ilim sahibi olmak veya arkdas dost olup sonra vs mıdır. Şuan sitede üye olup yönetici olacak arkadaşlar olacaktir kriter bunlarmi genelde böyle oluyor. Ozaman yönetici değil bunun adı. Yanlismiyim bak hata yapıyorsun hata yapqbilirsinde hepimiz hata yaparız yapabiliriz. Eğer nasıl yönetilir diye düşüncemi ogrenmek isterseniz sizlere güzel şeyler söylerim herkesin onu açılır 40 yıl kazanırız.
Bizler kimseyi yönetmiyoruz. Yöneten yönlendiren demektir. Bizlerin öyle bir misyonu yok. O yüzden yönetim konusunda düşüncenizi öğrenme gereksinimi duymuyorum. Admin veya s.modların her şeyi bilip, ilim sahibi olup yorum yapmak bir görevi de yok. Yani sizin yönetici dediğiniz kişiler bizler değiliz. Bahsettiğiniz konuda bir çıkarımda bulunmuşsunuz, haklı olduğunuzu düşünüyorsunuz haklısınızdır o zaman. Yönetim konusunu dışarıda bırakarak söylemek istediklerinizi söyleyebilirsiniz.

Kantanbul

Kullanıcı
Yasaklı
Örnek şimdi yönetici oldum diyelim ben.
.
1. Konu açan arkadaşın konusuna yalan bu olmaz yanlış diyemez inanmiyorum diyemez en üst yönetici dahil . Konu açılır bilgi veren arkdas bilgisini verir sonra derki bilgim bu kadar soru sormak istiyen varsa sorularina yanıt vereyim . Gelip birisi bu yalandir inanmıyorum yalan dolandir dolandırıcıdır diyemez en üst yönetici dahil . Ustanın verdiği bilgi üzerinden inananlar deneme yapqnlqr vs konu ilerler ve nokta koyulur. Bu kadar basit....

Kantanbul

Kullanıcı
Yasaklı
2. Konuya Roma paganlar ajanlar gelip izlerler ve yalan dolan konuya girip hatta yönetime girip devamlı bulandirirlar onlar Müslüman görünümlü ama değiller haberiniz varmı olanlar vardır. .
.
Konu acilir . Hiçbir yönetici gelip yazı bile yazmamali. Supelendim dolandirici gibi ban atamaz ispatin elinde olqcqk yok şu dostum arkadasim şunu demiş ispatin varmı yok konu devam. Yalan diyenler yanlış diyenler inancsizlar için konu açılsın konu adida yanlış yalan inanmiyorum define bilgisi olsun mesala onlar orda yazssin onlarada mudahele katiyen .

Kantanbul

Kullanıcı
Yasaklı
O bana seytan diyen kişi Sana Cenabı Allah öyle bir tuzak kurmuski bunu sen konu açıp benim sınırıma dil uzattigindan sonra anladım Sen Cenabı Allah'ın tuzağını görmedin şuan bana neler gösteriyor şimdi onları yazacak değilim yazsamda sen başkaları anlamaz. Define dışı ben konuşunca günü gelince bildikleriniz aklınıza bile gelmeyecek o kadar dehşetli şeyler biliyorum yerkureyi ortadan catlacak . Şimdi siz o yanlis bildiklerinizle devam edin . Ahkam kesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...