define siteleri 2 nci sıra | Define işaretleri ve anlamları

define siteleri 2 nci sıra

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
merhaba,

bu konuyu daha evvelde açtıgımı hatırlıyorum.

arama motorlarında genel anlamda define hobisine başlıyan kişiler ağırlıklı olarak bazı temel kelimeler ile define sitelerini ararlar.

bu kelimelerden biri olan define siteleri kelimesinde sitemiz 2 nci sırayı almıştır,yani ben google den baktığımda öyle görüyorum.bu sonuç farklı kişilerin denemesi ile sayfa veya sıra atlama durumuna göre değişir.

bu konuda emeği geçen tüm herkeze sonsuz teşekkürlerimi sunarım,herkezin eline sağlık.

sırada bir kelime daha var,ondada başarılı olunca onuda paylaşıcam inş.

selametle.

ASİAVCI

Kullanıcı
Cevap: define siteleri 2 nci sıra

Bozkurt işi sıkı tutalım bak daha neler olacaknara atanların sesi kısılacak.adam gogleye oyma yazdığında direk bu sitede olacak vs vs biz işimizi sıkı tutalım yeter her emeğin karşılığı olur..selametle

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Bozkurt işi sıkı tutalım bak daha neler olacaknara atanların sesi kısılacak.adam gogleye oyma yazdığında direk bu sitede olacak vs vs biz işimizi sıkı tutalım yeter her emeğin karşılığı olur..selametle

inş ustam,güzel günler güzel sohbetler olur inş.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

tercih edilen bir site olmak güzel. bozkurt bahsettiğin bu da meyvelerden ilki. meyve daha tam olarak olgunlaşmamış. yakında tam olmuşu da olur inşallah.

burası tanınır ve googlede en öndeki sıralarda olursa bize ne yararı olur?? biz böylede iyiyiz diyenleriniz olacaktır. onlara da cevabım ne kadar çok görsel ne kadar çok konu o kadar çok gelişmek demektir.

tabiri caizse şöyledir : ne kadar ekmek o kadar köfte :D

farklı fikirler tad verir. yeni görseller yeni çözüm arayışları yeni arkadaşlar bizi daha sosyal ve mesleki açıdan ( :D ) daha olgun yapar. bunu unutmayalım.

ben sitemizin üstlerde olması için ilk günden başladım bile. bu siteyi, açarken sık kullanılanlardan değilde google den açıyorum. google ye bu siteyi açmak için girdiğimde define sözünden sonra da mek. şeklinde yazdığımızda çıkar iken şu anda define m. deyince yine 2. sırada olduğumuzu görüyorum. önümüzde bir engel kalmış define mezar diye arama çok yapıldığından bir altta kalıyoruz. onu da aşıp define yazar yazmaz ilk olmak. sizde site ye girerken google den aratma yaparak girerseniz bize çok faydası olacaktır arkadaşlarım. define mek.. şeklinde aratma yapın lütfen. sonrası ise çok daha fazla paylaşım olacak ve sitemiz görsel olarak zenginleşecektir. hepinize şimdiden teşekkür ederim.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

ben sitemizin üstlerde olması için ilk günden başladım bile. bu siteyi, açarken sık kullanılanlardan değilde google den açıyorum. google ye bu siteyi açmak için girdiğimde define sözünden sonra da mek. şeklinde yazdığımızda çıkar iken şu anda define m. deyince yine 2. sırada olduğumuzu görüyorum. önümüzde bir engel kalmış define mezar diye arama çok yapıldığından bir altta kalıyoruz. onu da aşıp define yazar yazmaz ilk olmak. sizde site ye girerken google den aratma yaparak girerseniz bize çok faydası olacaktır arkadaşlarım. define mek.. şeklinde aratma yapın lütfen. sonrası ise çok daha fazla paylaşım olacak ve sitemiz görsel olarak zenginleşecektir. hepinize şimdiden teşekkür ederim.

güzel tespit harbici ustam,eline sağlık.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Şu an bir gerçek var
Gönüllerin birincisi olmuşuz:)
İnşaallah zamanla sanal
Aleminde birincisi oluruz:eek:

naftabar