define siteleri 2 nci sıra | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

define siteleri 2 nci sıra

divan

Kullanıcı
Cevap: define siteleri 2 nci sıra

inşaallah daha iyi olacak yeterki ustalar bildiklerini bilmeyenlere aktarsınlar hoş görü olsun hepinize selamlar

KOMAGENE

Vip Üye

harbici ustanın anlattığı sistem %100 doğru bir sistem fakat tek kişinin değilde birkaç hatta birçok kişinin yapması ile kısa vadede netice alınabilecek bir yöntem ama daha öncedende sitelerimde uyguladığım yada webmaster sitelerinde diğer webmasterlarla karşılıklı uyguladığımız bir sitstem yapılması kesinlikle sonuç verecektır

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

harbici ustanın anlattığı sistem %100 doğru bir sistem fakat tek kişinin değilde birkaç hatta birçok kişinin yapması ile kısa vadede netice alınabilecek bir yöntem ama daha öncedende sitelerimde uyguladığım yada webmaster sitelerinde diğer webmasterlarla karşılıklı uyguladığımız bir sitstem yapılması kesinlikle sonuç verecektır

daha farklı ne yapabiliriz ustad.

BatıBeyi

Yasaklı
Yasaklı

bir forum birkişide yükselte bilir birkişi kötüde edebilir buda birlik olması lazım
*********** şayet dağılmasaydı şuan 1 numaraydı ama bir kişi yüzünden dağıldı saygılar

TILSIMX1

Kullanıcı

valla o sitede beni bir sahıs gibi yorum yaptıgım ıcın devamlı ban yedım.köyleri yolları baglantı kurdum sen nerden bılıyorsun diye ozelden mesaj ustune mesaj.bu sekilde yorum yapamazmisim.o kisiye karsı olmazmıs fasa fıso onun üç harflileri varsa benımde var.o bilir kendinı.neyse.bu forumu ayakta tutalım.

HÜDAİ

Kullanıcı

Hep beraber iyi güzel günlere :)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

valla o sitede beni bir sahıs gibi yorum yaptıgım ıcın devamlı ban yedım.köyleri yolları baglantı kurdum sen nerden bılıyorsun diye ozelden mesaj ustune mesaj.bu sekilde yorum yapamazmisim.o kisiye karsı olmazmıs fasa fıso onun üç harflileri varsa benımde var.o bilir kendinı.neyse.bu forumu ayakta tutalım.

korkut dostum başka bir siteden bahsedıyor tılsımx ustam,herkez bildiklerini paylaşırsa ve başkasının bildiklerine karışmaz ise güzel bir forum paylaşırız.

hee şunuda demıyorum,sen doğru o yanlış değil,gerekirse tartışılır,ama doğruyu bulmak için.eğer kibiri kenara bırakırsak gercekten güzel bir platform olustururuz.

saygılar.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

haklısınız bozkurt ustam. bencillik ve kibir. muhabbetin tekerine konulan en büyük taştır. insana benlik geldimi işte o zaman herşey bir anda değişiverir. karşında aylarca yıllarca tanıdığını sandığını aslında hiç tanıyamadığını anlarsın.

tabiki burda herkes aynı düşünmeyecek. herkesin kendine özgü düşünme mantığı çözümleme mantığı var. birbirimize saygı duymalıyız. karşındakinin ne dediğini anlamaya çalışmak ve kendinin de neden anlaşılamadığını düşünmek bile çoğu zaman sıkıntıları çözer. yinede fikirler başkaysa saygı duymak lazım. saygı göstereceksin ki saygı göresin. insanımıza en çok gereken şey empati yapmak (karşındakinin yerine kendini koymak) bu günlerde.

eğer bir diğerini,n yanlış düşündüğü kanısındaysanız bile bunu forumdan değil özelden anlatın. sizleri seviyorum.

TILSIMX1

Kullanıcı

Evet bende o siteyı dıyorum.e neyse bu sitedeyiz.hadi hayırlisı.