Defineyi Nasıl Bulursun | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Defineyi Nasıl Bulursun

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Nede bu ali veli.
@aliveli44 cumartesi gunu adiyamana gidecegim konum atsin bulduğü sarılardan ayirsin keserim hesabini
Burdayım değerli ustam
Sende numaram olacaktı
Yoksa de bana
Besni ye gel inşallah

Senin sarılar sağlam yerde
Horosan ile kapadım merak etme

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Dünya Bir Minder gibidir. Bu mindere çıkan Pehlivanlar bazen İyi yada kötü karakterde olabirler. İyi yada kötü olmak insanın kendi iradesinde olsada öyle olurki bazen sorgulanacak durumda olurlar bunlar : hatta neyi niçin yaptıgını anlayacak akılda bulunmaz kimi iyi der kimi kötü. Çünkü iradenin ötesinde İlahi takdir devreye girer bazen. Bir toplumun bir milletin bir müddet yolundan cıkmış sapmış gibi gözükmesi kim bilir belkide Yüce Allahın Takdiridir. Her Hayırda bir Şer, Her Şer gibi gözüken şeylerin altında da Hayır aranmalıdır. Aranmalıdır anack arayanda akıl yoksa buda onu dahada gaflete sürükler. Gerçek ilim sahibi olanlar Ön yargıdan uzak olanlardır. Her Veliyim diyenin peşinde İlim aranmaz. Her Velidede Keramet olmaz. Keramat vermıdır ? Olan vardır ancak bu kerametler üç beş sofunun gözünü boyamak için kurulan tezgazlardan çok farklıdır. Peygamberlere baktıgımızda gercek Kerametleri görürüz. Gercek Veliler ortaya çıkıp ilim satmazlar. Yazar çizerler yol gösterirler ançak üçkuruş için degil, Allah rızası içindir Onun yolunu teblig içindir. Evet Kuran asla bozulmamış ve bozulmayacaktır. Ve Son Peygamber gayet güzel bir şekilde teblig etmiştir bu dini. Peygamberden Sonrakilere gelecek olursak, Peygamberimiz derki Ahir zamanda Ümmetim 73 fırkaya ayrılacak ancak tek bir Fırka yani Fırkayı Naciye Cennete girecek der. Bu gün Her Fırka kendisinin Kerametli oldugunu ve O işaret edilen Fırka oldugunu söyler. Laf söyletmezler. Hepside ilim sahibi Kuran ve Hadisleride iyi bilirler. Din bozulmuşmudur ? Din bozulmaz kardeşim !!!! Bozulan İnsandır. Paraya pula Şöhrete kendini satandır bozulanlar. EEEEE durum böyle iken bilgiyi alıp dogru olanı eleyip kendine seçtikten sonra kim kimden Şefaat beklerse onu onunla bırakmak gerekir. Aklı olan Allahtan Şefaat bekler, Peygamberimizde eminim Ümmete şefaatci olacak aldıgı abdest izinden bu benim Ümmetimdir diyecektir. Gerisini sorarsan bir asır öncekilere hiç lafım yok ama yeniler önce kendini kurtarsın. Her devirde illa Veli varmıdır Vardır. Olmasa devirde, O nur, gök kubbe aşagı iner. Ancak arayıpta bulan varsa helal olsun bulamayana ise Hz Muhammed ve yolu yeterlidir. Gönül isterki tek çatı altında Tüm Ümmet toplansın ancak zor gibi, hepsi ben daha dogruyum derler. Vardır Ondada bir hikmet. Kimbilir belki oda vakte aşık bir haldir. Günü gelir olurmu olur.
Daha dün benim gibi Atatürk düşmanı biri bu gün Atatürke saygı duyuyarsa bundada vardır bir hikmet kim bilir diyorsa var düşün. Düşünmek iyidir. Dünya bir gürüş minderiyse birde BAŞPEHLİVAN vardır sagda onun için güreşir solda onun için güreşir ama bilmezler.Ancak Baş Pehlivana kafa tutulmaz bilesiniz, O el ense bile çekmez Bir üfledinmi yere yapıştırır insanın belini kırar :( O BaşPehlivan ALLAH ın taaa KENDİSİ CELALİDİR. Hele birde bilmeyipte biliyormuş gibi ahkam kesenlerin hali kötüdür. Ben çok şey bilmem, İnsan bildigi varsada Edebini Haddini bilip konuşmalı. BU yüzden Susmakta bazen konuşmaktan Hoştur. İnşallah çenesini tutanlardan olurum bundan sonra.Hata yaptıgını bilip Tövbe etmekte Erdemdir. Bilmemek ayıp degil dogruyu arayıp bulup ögrenmemek çok ayıptır. Mevlam Cümlemizi dogruya Ulaştırsın.

Son düzenleme:

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Defineye gelelimmi Kardeşler O dünyalık define, aradıgınız yerlerin çogunda vardır, azdır yada çoktur ama vardır.Gerçek Defineci boş yerde gezmez. Üzerinde gezersiziniz ama gördügünüzü çözemez görüyorum zannedersiniz. Aklınız tutulur bakarsınızda Akledemezsiniz. Çünkü bir Mühür vardır. Bu Ermeninin tılısımından çok büyük çok güçlü şeydir.. ALLAHIN işlerindendir.
Ermeninin tılısımı bir Besmelelik iştir Besmele bir anahtardır aynı zamanda. Onların hiç bir tılısımı insana zarar veremez.. Asıl Tılısım insanın içindedir. Bu bir Mühürdür :( Kalbin Mührü, Gözün Mührü, Kulagın Mührü Çogu kimse bilmez bile nasıl mühürlendigini :( Onu Şeytan MÜhürler bazende, Bir başka hacı Hoca Üfürükcüde açamaz o MÜHRÜ. Kilit sensin Anahtarda sensin. Bakmayın böyle yazdıgıma bilmiş bilmiş aç benim gönlümüde demesin kimse, biz iteriz belki ama açmak ne haddimize.

Ancak kendiniz Allaha İçten Gerçekten Dil ve Kalp ile İman ederseniz İslamın ve İmanın şartlarını kabul ederseniz kiiii kendinizi kandırmadan :( o anda bu mührü açabilirsiniz. Adam namaz kılmıyor Cumayada gitmiyor :( gözüm görüyor gözüm açık diye çıkıp daga define aramaya cıkıyor. Kardeşim sen önce kaybettigin kendini bulmaya çalışsana define sonra hele :( elin gömdügü zor bulunur SEn önce kendi kendini nereye nicin gömdün onu bulsana. Sonrası Sonra zaten :( Ölümüsün Dirimi buna kafa yorsana bıraz :( Belkide sonrasında dersinki ; Küple altını elime alsamda bir alasamda, yada dersin madem gördüm düyalık degilmi bir parça bulaşsın dimagıma, bal tutanın parmagı bal olurmuşta, bu dünyadakini nimetten sayanadır oda.

Son düzenleme:

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Ankebût Suresinden Türk Milletinin Alması gereken çok ders vardır. Putlara Bu Milletin Tapmaması Gereklidir. KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN. Hayr Getirsin İnşallah bu gece Ülkemize Ve İslâm Alemine.

KANAS_USTA

Admin
Defineye gelelimmi Kardeşler O dünyalık define, aradıgınız yerlerin çogunda vardır, azdır yada çoktur ama vardır.Gerçek Defineci boş yerde gezmez. Üzerinde gezersiziniz ama gördügünüzü çözemez görüyorum zannedersiniz. Aklınız tutulur bakarsınızda Akledemezsiniz. Çünkü bir Mühür vardır. Bu Ermeninin tılısımından çok büyük çok güçlü şeydir.. ALLAHIN işlerindendir.
Ermeninin tılısımı bir Besmelelik iştir Besmele bir anahtardır aynı zamanda. Onların hiç bir tılısımı insana zarar veremez.. Asıl Tılısım insanın içindedir. Bu bir Mühürdür :( Kalbin Mührü, Gözün Mührü, Kulagın Mührü Çogu kimse bilmez bile nasıl mühürlendigini :( Onu Şeytan MÜhürler bazende, Bir başka hacı Hoca Üfürükcüde açamaz o MÜHRÜ. Kilit sensin Anahtarda sensin. Bakmayın böyle yazdıgıma bilmiş bilmiş aç benim gönlümüde demesin kimse, biz iteriz belki ama açmak ne haddimize.

Ancak kendiniz Allaha İçten Gerçekten Dil ve Kalp ile İman ederseniz İslamın ve İmanın şartlarını kabul ederseniz kiiii kendinizi kandırmadan :( o anda bu mührü açabilirsiniz. Adam namaz kılmıyor Cumayada gitmiyor :( gözüm görüyor gözüm açık diye çıkıp daga define aramaya cıkıyor. Kardeşim sen önce kaybettigin kendini bulmaya çalışsana define sonra hele :( elin gömdügü zor bulunur SEn önce kendi kendini nereye nicin gömdün onu bulsana. Sonrası Sonra zaten :( Ölümüsün Dirimi buna kafa yorsana bıraz :( Belkide sonrasında dersinki ; Küple altını elime alsamda bir alasamda, yada dersin madem gördüm düyalık degilmi bir parça bulaşsın dimagıma, bal tutanın parmagı bal olurmuşta, bu dünyadakini nimetten sayanadır oda.
Allah imanını artırsın abi.
Doğru dersin.
Rabbim hidayetten ayırmasın.

tuarec

Kullanıcı

emenna ve sadakna ermeninin yaptıgı tılsım eremnilerden önceki kavimlerin tılsımından daha kuvvetli ve pratik bir şekilde tılsım yapardı defineyi gömerken de hemen 5 dakikada tılsımını yapar veya yaptıgı tılsımı çalıştırıdı
1-definede keçi kesme mi keçi kanı damlatmamı ,bogazlamamı olayı varmı araştıralım sagır arapçada keçi demekmi degillmi bilmiyorum oyle bir bilgi var
2 adamlar gelip mujdeliklerini alıp gidiyor ana mallar tılsım proplemi nedeniyle ileri tarihlere veya tılsım çözümüne ulaştıkları zamana bırakıyorlar
3 tılsım çözümü o kadar basitmi degilmi bilmem fikrimi sorarsanız o kadar basit degil
4 tılsım olayında sizin dediginiz gibi suleyman muhrunun çzizilmesi gerekir ancak düz yıldız degil ters yıldız olarak çizilmesi gerekir uygulamadaki adıyle defetme pentegramı çizililir ve kendini korumaya alarak x sayıda süryanice olan dua okunur ki bu da eger koruyucu olarak normal cin veya 4 element görevlileri ne teslim edilen mal alınıbilir
dip not: amacım fikir belirtmek ve dogruyu bulmak kesinlıkle art niyet taşımamaktadır sevgi ve saygılarımla