Degerli Ustalar Yardımcı Olursanız Sevinirim.! | Define işaretleri ve anlamları

Degerli Ustalar Yardımcı Olursanız Sevinirim.!

Kod35

Kullanıcı
Foruma yeni katıldm suan da resim yükleyemiyorum ama yarım elimde olan resimleri yükleyerek sizlere sunacagm. Kaya üstünde içe oyuk baklava ve üçgen işareti mevcut anlamı nedir yorumlarınız için simdiden teşekkür ederim

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
İşaretlerin bulunduğu yere göre yorumlanması gerekir kimi zaman farklı anlamlar taşıyabilir,Genelinde 3gen mahzeni baklava dilimi soylu bayan mezarını anlatabilir

Kod35

Kullanıcı
foruma hoş geldin kardeşim..
işaretlerin güzel..resimleride görelim yorum yaparız
hoşbulduk ustam yasim daha cok genc hiç bir deneyim ve bilgim yok gezerken karsılasıp ilgimi ceken bir kac resim cektim forumdaki resimlere bakarak ve sizlerin paylastığı resmlere bakarak cok yanlış acılar ve gereksiz resimler var 3 ay önce cekmiştim elimde olan resimleri paylasacagim az da olsa yardımcı olursanz sevirim en azından ön bilgi olur

Kod35

Kullanıcı
kayada dogal olmadıgını düşündügüm oyuk şekil

Kod35

Kullanıcı

Şuan elimde bulunan resimler bunlardır degerli yorumlarınızı bekliyorum ustalarım şimdiden teşekkürler

sondurak

Kullanıcı
:):eek::eek::eek:,,Merhabalar Paylaşım Forumuna Hoşgeldiniz.. Paylaşımınız Kaya Mezarlarıyla Alakalı ,,Mezarlara Kazı Ruhsatı Verilmez,, Paylaşım için Teşekkürler..

Kod35

Kullanıcı
:):eek::eek::eek:,,Merhabalar Paylaşım Forumuna Hoşgeldiniz.. Paylaşımınız Kaya Mezarlarıyla Alakalı ,,Mezarlara Kazı Ruhsatı Verilmez,, Paylaşım için Teşekkürler..
yorumun için teşekkür ederim ustam ben üstündeki resimler ile ilgili yorumlarınıza bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Üst Alt