Degerli Ustalar Yardımcı Olursanız Sevinirim.! | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Degerli Ustalar Yardımcı Olursanız Sevinirim.!

sondurak

Kullanıcı
:eek::eek::eek::(
yorumun için teşekkür ederim ustam ben üstündeki resimler ile ilgili yorumlarınıza bekliyorum şimdiden teşekkür ederim
,,Rica Ederim.. Maksat Paylaşım.. Diger Resimlerde Farklı Bir Yer Yok.. Dolaysıyla Kaya Mezanı Var.. T.C..Kanunu Kazı Ruhsatı Vermiyor.. Yassak Hemşerim Diyor Müze Memurları.. Hoşçakalın..

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Kod 35 yer çok güzel ve değerli mahzenlerinde var,Selametle

Kod35

Kullanıcı
Kod 35 yer çok güzel ve değerli mahzenlerinde var,Selametle
Teşekkürler ustam da beni yönlendirebilecekmisiniz nerden yaklasmalıyım nereyi incelemeliyim ne tür işaretler arayp bulmalıym bulduklarımı burada paylasacagımda siz degerli ustarın yorumları cok önemli hiç tecrübem olmadıgı için sizden yardm bekliorm

Kod35

Kullanıcı
ustalarım yorumlarınızı ve incelemelerinizi eksik etmeyin Allah (CC) hepimizden razı olur inş.

İRON

Kullanıcı
burdan ustaların nokta tespiti vermez.sadece bu resim şu manaya gelir derler şuraya buraya falanca yöne bakmanı tavsiye ederler sonrasını sana bırakırlar.
yani demem oki bu gibi siteler teftiş edildiğinden kimse 12 den atış yapmaz buda sitedeki uelerimizin en doğal hakları tabi.
ama ön bilgi istiyorsan zaten verenler vermiş.
bende senden o köpek suratlı yada hayvan baş kısmına benzeyen kaya içindeki işareti görmek istiyorum farklı açılardan resimlerini.
hakkında hayırlı olması dileği ile.mekanımıza h.g mubarek genç.....
kolay gelsin.....

Kod35

Kullanıcı
burdan ustaların nokta tespiti vermez.sadece bu resim şu manaya gelir derler şuraya buraya falanca yöne bakmanı tavsiye ederler sonrasını sana bırakırlar.
yani demem oki bu gibi siteler teftiş edildiğinden kimse 12 den atış yapmaz buda sitedeki uelerimizin en doğal hakları tabi.
ama ön bilgi istiyorsan zaten verenler vermiş.
bende senden o köpek suratlı yada hayvan baş kısmına benzeyen kaya içindeki işareti görmek istiyorum farklı açılardan resimlerini.
hakkında hayırlı olması dileği ile.mekanımıza h.g mubarek genç.....
kolay gelsin.....
teşekkürler İRON ustam inş hayırlısı olur o suretin oraya cıkmayı cok denedik üsten iple sarkmamız gerekiyor o anda bizim imkanlarımız buna el vermedi zaten denk gelerek hoşuma gittigi için cektim o resmi sonradan resimleri farkettm önünde sıralı kayalar var ama heryeri sarmasık altı dere hala su var ama azalmıs durumda resim cekme imkanım suanda yok ama baktırabildigim kadarıyla sizlere resim atmaya calısacagm

Kod35

Kullanıcı
yeni bir baslk altnda elimdeki bütün resimleri size aktaracagm sorularınızla cevap vermeye calısacagm inş bir çözm bulacagz

ersan

Vip Üye
yeni bir baslk altnda elimdeki bütün resimleri size aktaracagm sorularınızla cevap vermeye calısacagm inş bir çözm bulacagz
aramiza hos geldin burda o birinci resmin tam altinda kayadfa sivali horasanlan mezar yerin var burda bu yeri dikatli bir incele bosluk ara taslara rarak 1 mt asya doru ara bolsu.

raurkee

Kullanıcı
kayada dogal olmadıgını düşündügüm oyuk şekil
Burada bur aslanmi yatiyor

Kod35

Kullanıcı
Burada bur aslanmi yatiyor
aslana benziyor ustam ama tam olarak bilemiorz tabiki dikkatli incelersen yanındada bir kadın yatıyor gibi ayakları belli oraya iple inmek gerekiyor nasip olursa gittigimde detaylıca inceleyecegm

Üst Alt