Degerli Ustalar Yardımcı Olursanız Sevinirim.! | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Degerli Ustalar Yardımcı Olursanız Sevinirim.!

Kod35

Kullanıcı
aramiza hos geldin burda o birinci resmin tam altinda kayadfa sivali horasanlan mezar yerin var burda bu yeri dikatli bir incele bosluk ara taslara rarak 1 mt asya doru ara bolsu.
ustam tam olarak anlayamadm sıvalı olan kısmı işaretleyebilirmisinz birde biz işaretlerin baktıgı yönde birkac kayayı temizledik KAYADA EL İŞARETLERİ baslıgı altında resimler mevcut cekemedigm bir sürü işaret var basamak el işareti 3gen baklava oyma el kabartma el oturak tasi gibi

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
yer güzel mağaradaki aslan kafasımı bu kayanın üzerine cık 50 adım kadar doğu kısımda bir başka kayada işaret varmı aslanın pençesi nerede yuvarlak siyah taşta haç işaretni arazide bul ok işareti varsa özelikle haberim olsun birde yukarıdan aşağıya kayadan inen oluk varsa çok çok iyi

Kod35

Kullanıcı

Bunlar dikkatinizi cekti mi bilmiyorum ama yinede göstereym dedim aklıma takılan bir kac yer var bu sekilde pylayacagm sizinle

FENERLi

Vip Üye
Antik dönem cenaze törenlerinin düzenlendiği alan,ben cepten net görebildiğim kadarı ile adak bağlama gibi geldi.bilgisayardan bakarsan net yazarım.

İRON

Kullanıcı
mubarek burda fazla resim kirliliği olmaması aduına fazla çizim yapmadım.yoksa burdan binbir türlü şekil çıkartıllır alakalı alakasız.
yani ne desekte ne çizsekte boş olur.çünkü en iyisi yerinde gzöle görmek gerek. onun için siz en iyisimi sağlam biriyle irtibata geçin usta sağlam güvenilir dürüst birini buraya götürün.

cantar

Kullanıcı

o benim ismimin baş harfi S yi sen yapmadın deeğilmi ....?

Üst Alt