Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum

grasviti

Kullanıcı
komur tabakasının altından ilerleyince sıralı taşlar tabakanın bitiminde çanak ve arkasından bu düz kaya çıkıyor.kayanın alt ve ustunde sıvanmış gibi kapak gıbı duruyor çubuk ve delta plus3s ıle bakıldı 6metre derinlikten güney batı ıstıkametınde gıdılınce 6metre cıvarında bu düz kaya denk geldi.bundan sonraki aşamalar ne olabılır komur tabaksının bıtımınde cıktı.çanak mermer buyuk 200 kg olabılir ağır
Bir yeri kacirmisim 6 mt boyunda duz tas diyorsun koruma tasi tumulus bu duz tasi
Gecin devam edin cakil yiginlarina geldiniz sanirim toprakla karisik sonra yine kilit tas gelecek buyuk

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pasha2007

Kullanıcı
zeminden 6metre aşağıda taş v işaretinin gösterdiği yönde 6mt güneybatı yönünde ilerleyince çıktı 70 cm enınde kare taş taşdan sonra bır v işareti daha çıktı zemin altından ilerleniyor.

pasha2007

Kullanıcı
Bir yeri kacirmisim 6 mt boyunda duz tas diyorsun koruma tasi tumulus bu duz tasi
Gecin devam edin cakil yiginlarina geldiniz sanirim toprakla karisik sonra yine kilit tas gelecek buyuk

zeminden 6metre aşağıda taş v işaretinin gösterdiği yönde 6mt güneybatı yönünde ilerleyince çıktı 70 cm enınde kare taş taşdan sonra bır v işareti daha çıktı zemin altından ilerleniyor.

grasviti

Kullanıcı
Simsi sorulacagim cok soru var yeri degil cikar hepsi yon ve derinlik verir 6 mt inmissiniz simdi girdiginiz yeri burdan sormuyorum tahmin ediyorum 6mt daha yolun ceyregindesin diyislerine gore dogru yondesiniz

pasha2007

Kullanıcı
Simsi sorulacagim cok soru var yeri degil cikar hepsi yon ve derinlik verir 6 mt inmissiniz simdi girdiginiz yeri burdan sormuyorum tahmin ediyorum 6mt daha yolun ceyregindesin diyislerine gore dogru yondesiniz

kaç metre var ve karşımıza ne çıkar ustam v harfi şekli olan parçayı forumdada paylaştım resimlere göz attınızmı?

grasviti

Kullanıcı
V isaretini gordum yon vermis ve dogru yondesin Resimlerine goz attim ama begenmedim resim biraz uzaktan ceksen o alanin icinin kople yuzeyini gorsek iyi olurdu tasa bakilirsa yigma koruma taslarindasin asagi yukari 13 mt bulur gibi tabi surasida var asagi dogru meyillimi iniyorsun direkmi gidiyorsun asagi dogru meyilli gudin biraz bu 6mt tastn sonra kilit tas gelecek sunu unutmayin once emliyet sonra can kacak kaziya hayir resmi calisma yapmaniz kanatindeyim

pasha2007

Kullanıcı
V isaretini gordum yon vermis ve dogru yondesin Resimlerine goz attim ama begenmedim resim biraz uzaktan ceksen o alanin icinin kople yuzeyini gorsek iyi olurdu tasa bakilirsa yigma koruma taslarindasin asagi yukari 13 mt bulur gibi tabi surasida var asagi dogru meyillimi iniyorsun direkmi gidiyorsun asagi dogru meyilli gudin biraz bu 6mt tastn sonra kilit tas gelecek sunu unutmayin once emliyet sonra can kacak kaziya hayir resmi calisma yapmaniz kanatindeyim

direk gidiliyor ustam v işaretinden 6metre sonra 70cm enindeki taş çıktı taşı keçince 2.v harfi ve tek çizgi olan aynı malzemeden işaret çıktı bu taştan kaç metre sonra kilit taş gelir?ayrıca o v işareti olan taşı inceledıysenız işaret amaçlı mı?

grasviti

Kullanıcı
Okadar tahmin edemem sonucta ben koymadim.:) kilit tasini gorene kadar devam edin

Üst Alt