Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum

MAVRAN

Vip Üye
Ben size bir soru sordum ona cevap verme gereği duymadınız acaba neden. Buraya başlamadan önce var olan işaretler size her şeyi söyler eğer okumayı ve duymayı biliyor iseniz. Görü görünen bir v nin besin düşerek bir hayal kırıklığı dilerim yaşamazsınız. Arkadaşla aynı fikirdeyim birşeyleri eksik yazıyorsunuz gibi. ALLAH yardımcınız olsun.

Maceracı786

Kullanıcı
S.A ÖNCELİKLE uzunluk bir metre yükseklik 60 cm bir taşın göbeğinde C harfi biçiminde oyulmuş bir taş harfin iki ucu aşağı doğru bakıyor tasın karsısında iki yol var iki yolun arasından su geçiyor bilgilerinizi almak istiyorum

Abdullah313

Kullanıcı
Anladığım kadarı ile siz düz arazide çubuk tutarak 6 m indiniz ve yaşam emreleri ve göçük kalıntıları ile karşılaşıyorsunuz. Sizi ilk başlatan işaret yok sanırım. 6 metreleri pulseler de görmeyeceğine göre çubukla başladınız. Çubuk bilginize ne kadar güvenyorsunuz. Yüzyıllardır birbirlerine baskı oluşturan bol mineralli taşları kayaları ve kömür, çakıl gibi değişen katmanların sinyallerini almış olmayasınız. Zira tepeden dalıp yön değiştirmeniz, tam emin olamadığınız izlemnimi veriyor. Eğer ki durum buysa, işaretsiz (diyorum hiç bahsetmediğiniz için) düz arazide çubukla başlamışsanız, neyin peşinde olduğunu bilmeden çok daha fazla yorgunluktan kurtulmayı da düşünmelisiniz. Ancak çubuk ve cihazla yakınlarında noktaladığımız biryer var diyebiliyorsanız oradan bahsetmelisiniz.

ender01

Kullanıcı
Ustalar selamünaleyküm. dün yaptığımız bir işlemde yaklaşık 2 metreden fazla çalıştık. çıkan toprak çeşitli şekillerde. yüzeydeki toprağı aldıktan sonra,bölüm bölüm sıkıştırılmış toprak böyle kurumuş çamur gibi,kazmayı vurunca topak topak çıkıyor.bundan sonra böyle çakallı gibi toprak çıktı belirli bir mesafe. sonrasında da kil tabakasına dek geldik. kil tabakasını bi 10 cm falan aldık ve çalışmaya ara verdik geç olduğu için. yorumunuz nedir, kil tabakası iyiye işaretmidir.

grasviti

Kullanıcı
Ustalar selamünaleyküm. dün yaptığımız bir işlemde yaklaşık 2 metreden fazla çalıştık. çıkan toprak çeşitli şekillerde. yüzeydeki toprağı aldıktan sonra,bölüm bölüm sıkıştırılmış toprak böyle kurumuş çamur gibi,kazmayı vurunca topak topak çıkıyor.bundan sonra böyle çakallı gibi toprak çıktı belirli bir mesafe. sonrasında da kil tabakasına dek geldik. kil tabakasını bi 10 cm falan aldık ve çalışmaya ara verdik geç olduğu için. yorumunuz nedir, kil tabakası iyiye işaretmidir.
Yazmayim dedim ama bilader yazdiyirsun :) kili de bulduguna gore bisey kalmamis kile dogru yogunlaş

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt