Deneyimli Ustaların Yorumunu Rica Ediyorum. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Deneyimli Ustaların Yorumunu Rica Ediyorum.

david07

Kullanıcı
Resimleri hep tek tarafli cekmissiniz keske dortbir tarafin resmini ve kayanin genis acili resminide gorebilseydik. Uzulerek diyebilirimki sonda paylasilan resimler konunuza benim nezdimde hicbir katki saglamamis ve girisi gorulemiyor. Calisilan yerden bir sonuc alindigina ihtimal vermiyorum, evet, altta belki bir oda yada mezar olabilir fakat sonuclanmamistir. Buna gore, geriye size tekbir secenek kaliyor. boskuk tesbitiyle yuzeysel ve oda icindeki mezarlari teabit etmeniz. Umarim basarabilirsiniz. Selametle saglicakla kalin
Yorumunuz için teşekkürler. Fakat burada daha hiç çalışma yapılmadi sadece kayanin etrafı açıldı. Ben bölgeye sadece 1 sefer gittim onun haricinde arazi sahibine yani akrabaya açması gereken yerleri söyledim. Onun dışında malesef fotoğrafları ckende ben değilim. Kendisine geniş fotoğraflar çek dedim o da haliyle bilmediği için benim odalar büyük ihtimal bu tarafta dediğim tarafları çekip durmuş. Aynı görüşe bende sahip olduğum halde atmak istedim fotoğrafları. Havalar artık ısınmaya başladı yavaş yavaş arazikerede cikilmaya başlanır her umarım muvaffak olur

Üst Alt