dere içerindeki tas

colanger

Kullanıcı
derenin içinde etrafı suyla cevrili üzerinde işaretli tas ne ıfade ediyor

Son düzenleme:

colanger

Kullanıcı
Cevap: dere içerindeki tasın çevre resımleri

Bı yorum yokmu arkadaşlar ?

Son düzenleme:

star21

Kullanıcı
Cevap: dere içerindeki tas

o var doğal dostum..hiç bir anlamı yok..taş sabit de değil

TRUVA

Admin

kilise var diyorsun,adacık var diyorsun ekle çevre resimlerin bolca bizde görelim. görmeden gören göz değiliz.yardım istiyorsan görmemiz lazım.hadi atıver şu resimleride tam olsun

star21

Kullanıcı

bu taş sabit mi değil mi onuda söyle

TATLARLI

Kullanıcı

daha doğrusu şöyle anlatayım dayım arkadası e.......meni bu bolgeyı kılıseyı tarıf ettı bana bılırmısın dıye evet dedım. kılıseyı bul dedı kılısenın 100 metre aşagısında dere olucak derede ıkıtane adacık olucak adanın hemen yanında bulunan taş. resımdekı taş her ıkı etrafından su gecıcek dedı bulduğum ne yapabılırım bu taşa.bana dere suyunu başka yöne gıtmesını sağla taşı kaldır dedı altına bak dedı 30 cm altına kolumu sokuyorum kolum 1 metre aşşagı ınebılıyor.

Merhabalar. Ah bu ermeniler yokmu. Herşey doğru tamam. Ancak düşündünüzmü hiç niye söyledi. Bilse neden gidip almıyor diye. Zaten giden gitmiş , kendisi üşenmiş size git bak bakalım eskisi gibi duruyormu demiş. Size bahsettiği yer. Resimlediğiniz yer değil. Kiliseden dereye indiğinizde. İnsan eli değmiş küçük şelaleyi görmelisiniz. 2 kanallı olur. Derenin akar yönünden baktığınızı varsayarsanız sağ tarafta yapılan kanalın suyunu kapatır. Orada açılmış olan kasayı görürsünüz. Size bir tavsiyede bulunmak istiyorum. O kişiye şöyle söyleyin. Evet gittim gördüm. Dediğin yeride gördüm yalnız küçük şelaledeymiş , bahsettiğin adacığın altında çatala dönen derede sol tarafında yaşlı bir ağaç vardı onuda gördüm dereyede tam 5 metreydi deyin.Sonra sadece onu takip edin.

Son düzenleme:

star21

Kullanıcı

değerli dostlar allah aşkına sabit olmayan bir kaya nasıl yön verici bir işaret oluyor onu anlamadım..arkadaşın anlattığına göre bu var sabit değil.ve fotoda da rahatlıkla görünüyor zaten.

colanger

Kullanıcı

Dgmne fgm35jmn

Son düzenleme: