dere içerindeki tas

HAWİT

<font face="tahoma" size="2" color="black"><b>Kend
Yasaklı
Cevap: dere içerindeki tas

merhabalar akşama cevre göruntuleri eklıyıcem bu tasın altında bı tas daha çıktı yıne uzerınde parmag gırecek kadar murç ızı var

...................

Son düzenleme:

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

taşın altı kasa olabilir ama önce suyun yönündeğişmen lazım yoksa içine bakamazsın sonra taşı kaldır bir bak bakalım kilise parası değil kiliseyi yeri bulmak için kullanmışlar....

colanger

Kullanıcı

Wrethjn2h256jn4j

Son düzenleme:

colanger

Kullanıcı

derewerhnbfds

Son düzenleme:

colanger

Kullanıcı

ryıe tyvaeeshbgsfdn

Son düzenleme:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

dedikleri gibi... son eklediğin resimde büyükçe taşın yanındaki küçük taştan bahsediyorsak bu taş çok küçük. üzerinde bir işaret olsa da anlam ve değer taşımaz artık. yön de veremez. öncelikle sadece taşı bulduğunuz noktaya odaklanın. taşın hemen altında devam eden sistemler yoksa o zaman hiç orayla uğraşmayın. yukarıdaki taş kilise daha değerli ve uğraşmaya değer yada tepelerin doruklarına yakın yere yönelirdim ben olsam.

zehir

Kullanıcı

suyun akıntılı oldugu yerde otuz cm mantıklı normaldir kolunun gitmesi su oymuştur ama orada ugraşmaya degecek bişey yok cevre ve kilise fotolarını eklersen daha güzel yorumlar alırsın bence o taşla degil kilisenin kendiyle ugraşmak lazım derim saygılar

colanger

Kullanıcı

Wşrhmnib

Son düzenleme:

TRUVA

Admin

Değerli kardeşim; bir kaç arkadaşta söylmeiş sanırım.kilise ve çevresini inceleyin. kilise çevresinde ve yukarı tepenin zirvesine doğru inceleme yapınız.O bölgelerde bir şeyler olma ihtimali yüksektir. derenin yanında boşa zaman geirmeyiniz.söylemiş olduğum yerlerde işaret ve gözünüze çarpan bir şeyler olursa paylaşın yarımcı olalım.

star21

Kullanıcı

ben olsam 6 ve 7 inci resimde bulunan tepelere yoğunlaşır orda araştırma yapardım..çünkü dere bomboş ve yerinden oynayan bir taş için gidipde kendini dere kenarında yorma..