DEVE ve Çevresi... | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

DEVE ve Çevresi...

sondurak

Kullanıcı
Cevap: DEVE ve Çevresi...

,,Müthiş ,,10,, Numara .image123. Köpek Balıgına Ne Kadar Benzetmişler Dişleri Dahi Aynı.image123Yan Tarafındaki Mezarı KoruyorsomurtukSize Saldırmasın Aman DikkatsomurtukHayırlı Olsun İnşaallah c.c'ccçiçek sana

cantar

Vip Üye

images

images

su kaplumbağası ülkemiz sınırları ve dış ülkelerdeki konu ile ilgili forumlarda kesin define gömü hazine işareti olarak tanımlanmış olup sevgili sondurak kardeşim shark yani it balığı köpek balığı betimlemesine rastlanılmamıştır.Dolphine (yunus balığı ) som balığı (somon balığı ) deseydin kabul görürdü
images

images

sevğili sondurak kardeşim dostum inşaallah bana kızmaz gücenmezsin yorumuna karşı bir yorum getirdiğim için biz bir aileyiz güzeli doğruyu hep birlikte paylaşacağız yaşayacağız.....

Son düzenleme:

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

yahu harbici dostum kablumbağayı deve diye bize azkaldı yutturuyordun hayvan cağız uzun süre kendini deve sanacak:D:D:D cantar usta yetişmese durum vahimdi her şekilde işimize yarar :p

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

yahu harbici dostum kablumbağayı deve diye bize azkaldı yutturuyordun hayvan cağız uzun süre kendini deve sanacak:D:D:D cantar usta yetişmese durum vahimdi her şekilde işimize yarar :p

evden izleyince böyle oluyor dostum, bir kez de tribünlerden izlemeden böyle küçük aksaklıklar olabilir :p

şu boynunun sağında hem kabartma hem de yazı ile P olayını merak ediyorum. bu konuda ne düşünüyor muhterem ustalar acep?

kireç kuyusu için ne düşünüyorsun üstadım. bu arada o gerçek kireç kuyusu onu da su kuyusu diye yutturmıycam merak etmeyin. :D

o civardaki bulgularımızın ve olayın genel krokisi böyle,

Son düzenleme:

cantar

Vip Üye

kaplumbağanın yavrusuda var aile mezarlığı hepside altında karşısında baktığı alandada bir taş kümesinin altındada bir miktar emaneti var.
kırlangıç yuvasıda var sanırım kayadaki açık renkli alanda...

operatör

Yasaklı
Yasaklı

burda ki işaret her şeyi acıklar. bi tahmin et. ne işareti var.defineciyim diye gecinirsin. burda bi son nokta işareti var .

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

burda ki işaret her şeyi acıklar. bi tahmin et. ne işareti var.defineciyim diye gecinirsin. burda bi son nokta işareti var .

oscar usta bildiğimiz de vardır bilmediğimiz de; herşeyi bilen tek bir olan Allah gerisi hikaye. ben bilmiyorum o yüzden sordum buyurun siz söyleyin yardımınızı beklirem....

cantar

Vip Üye

arkadaşım öyle bir uslup kullanmışsın ki her halde sen yazdıklarını okumuyorsun aklına diline ağzına ne geliyorsa söylüyorsun ve yazıyorsun ama bence güzel değil çoğu kişi içinde öyle olduğunu düşünüyorum.
senin için bir nükte bir şaka olarak düşünmüşte olabilirsin ama insanlar her zaman pozitif değildir negatif oldukları sinirli oldukları üzüntülü olduklarında senin şaka olarak düşündüğün bir davranış yanlış algılanabilir.Kötü sonuçlar doğurabilir.
Lütfen bu tip davranışlara sebeb olabilecek hal ve davranışlara girmiyelim..
Burada bir elin hadi iki el olsun parmaklarını geçmiyecek kadar kişi bu yapmış oldukları hobiden bir şeyler elde etmiş olabilirler.
Biz burada bir tahmin oyunu oynuyoruz gerek bu forumda gerek yurt içi ve yurt dışı forumlarda rastladığımız karşılaştığımız sonuçları açıklanmış paylaşımları birlikte paylaşıyoruz.
Kimsenin kimseye büyüklenmesine böbürlenmesine aşağılamasına küçültmesine lüzum yok...
Bilen bildiğini konuşur söyler bilmiyorsa susar oturur izler inceler takip eder..
kaplumbağa ve yavrusu dedim çizelim görememiş kardeşlerimiz dostlarımız görsünler ..

sizde bildiğiniz bir şey varsa açıklayınız ki insanlar tereddütte kalmasınlar.
böyle bir konu yüzünden çok sevdiğim bir dostumla aramız açıldı..bizi tanıştıran kişi bilgisini paylaşamamazmış bende paylaşmıyacaksan burada işin ne demiştim mezara götürürsün orada işine yarar demiştim..

cantar

Vip Üye

bir kırlangıç yuvası bir küçük yavru kaplumbağa üzerinde bir kare oyma var
sağ tarafta bir balık kafası uzaktan çekimi olsa daha iyi olurdu şimdi diyeceğim şu kayaların altında asıl yer oda olarak baktığı yerde bir taş yığının altında bir miktar malı kayaların üzerindede gizli ufak kasaları var ve burası bir aile mezarlığı kaplumbağa şeklinde düzenlemiş

DRAGON-34

Kullanıcı

P harfi son nokta dır kesin malzeme verir mahsen verir ayrıca derin ve tuzaklı olduğuda söylenir HARBİCİ ustam ustalardan biri bu şekilde özetlemişti sen oranın üzerindekileri toparla İNŞALLAH altına da bakarsın geniş geniş