Deveye benzettim sizce ?? | Define işaretleri ve anlamları

Deveye benzettim sizce ??

TRUVA

Admin
Yanindaki kayayida çekseydin. Biraz buyuk olan kayayı. Bu kayanın yada yanındaki kayanın üzerine çıkıp 360 derece komple çevreyi bir tur video çek göreyim. Ayrıca çekerken çekim sırasında ana yönleri sesli soyle. Etrafı görmem lazım

KASKASKASA0

Kullanıcı
Boş ver deveyi harman yeri nerde 🤔 yakınlarda harman yeri varmı mümkün ise video olmasın resim görelim ayrıca tütün tabakası gördüm sanki bir cigara sar tütürelim 😂
Bu kayanın 10 m önünde binek taşı var harman yeri de mevcut dostum sağ tarafında 4 insan boyu üstü sunaklarla dolu kaya var

KASKASKASA0

Kullanıcı
Yanindaki kayayida çekseydin. Biraz buyuk olan kayayı. Bu kayanın yada yanındaki kayanın üzerine çıkıp 360 derece komple çevreyi bir tur video çek göreyim. Ayrıca çekerken çekim sırasında ana yönleri sesli soyle. Etrafı görmem lazım
Etrafı çekme şansım yok köy görünüyor şuanda fındıklqr yeşersin öyle çekim yapabilirim bölge eski rum köyü sonra gürcüler ermeniler osmanlı rus olarak çok el değiştirdi en son tekrar alındı sağa doğru 100 metrede değirmen mevcut

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Bu kayanın 10 m önünde binek taşı var harman yeri de mevcut dostum sağ tarafında 4 insan boyu üstü sunaklarla dolu kaya var
Tamam işte bize böyle şeylere gel 👍 müsait olduğunda ayrıntılı resim ve güzel bir sunum yap bakalım inşallah hakkında hayırlısı olur inşallah