Digdörtgen Oyma Ve Mezar Görsel Bölgenden | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Digdörtgen Oyma Ve Mezar Görsel Bölgenden

akrep68

Kullanıcı
Yasaklı
önüne kepçeyle 3 metre kadar girilmiş ustam herhangi bi kapak veya açık yer yoktu ama taşın üstü benimde dikkatimi çekti horasan gibi ve balık sırtı gibi gittimi boşluk ve cihazla bir daha bakarım yada arka yüzünü ön yüzünü çekiçle boşluk bakarım saygılar
hocam bunlar yilarin kalintisi derindir

esrarengiz2828

Kullanıcı
Oda mezar varsa derindir ama ust mezarda üste taşta olmaz mı ayriyeten çubukla boşluk bakacağım illaki yönünü derinliğini verecek ama açılmış mezarın yani boşluk sesi ve çubukla boşluk veriyor ilk önce orayı bi yoklamaliyim yanında bi mezar daha olma ihtimali olabilir boşluğa Gore

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

akrep68

Kullanıcı
Yasaklı
Oda mezar varsa derindir ama ust mezarda üste taşta olmaz mı ayriyeten çubukla boşluk bakacağım illaki yönünü derinliğini verecek ama açılmış mezarın yani boşluk sesi ve çubukla boşluk veriyor ilk önce orayı bi yoklamaliyim yanında bi mezar daha olma ihtimali olabilir boşluğa Gore

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam o tasin altinda orayi arastir önündeki tas anlatabildimmi

o sarı taş seyyar kepçeyle kapama yaparken konulmuş ayrıca bunuda belirtiym
tamam anladım ben yer olarak izah ettim

tamam anladım ben yer olarak izah ettim
büyük tasi kasdetmiyorum

büyük tasi kasdetmiyorum
hocam sondaj makinasiyla gir ebilirsen odaya gelirsin

bosluga gelirsin

8 metre dahada fazla olabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mirkut

Vip Üye
Noktan burasi ustam mavran ustamla kader25 ustam guzel yakalamis bu tasta kasa olma ihtimali yuzdenin uzerinde. Konuyu bastan beri takip ediyorum dikine gitmenin bir anlami yok sen kazanimina bak yanilmalar olabilir fakat simdiye kadar en agir basani bu yer ve amed21li ustamizin bunun karsisindaki gosterdigi kaya. Toprak seni yorar ustam.
ALLAH c.c a emanet ol selametle

KANAS_USTA

Vip Üye
Dikdörtgen oymalar odayi kare oymalar.mezari verir
Tam karsi istikamet 35 m gorelim
Haç ile manada buluşmuş
Yonu dogu ise kesin karşısında

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
ikizceli abimin dediklerini uygula ayrica butur emarelerde hiç birşey bilinmiyorsa 21 mtreye kadar etrafda oda aranir bulundugu yer mamulun oldugu yerdir.
şebinkarahisarda bunun aynisini açmiştik tam mevkiiyi hatirlayamadim baya bir zaman gecti arşivden bakmak gerek oraya git bak diyecekdim ornek olarak hatda resimlerini cek yayinla egitim olsun bi bakayim sana yazarim kardeşim.

ZİRVE

Kullanıcı
baştan sona okuyorum.arkadaşlar bakarak yardımcı oluyorlar.daha önceki tecrübelerinden bahsediyorlar.fakat konu sahibi arkadaşım hiç ölçü vermiyor.

esrarengiz2828

Kullanıcı
baştan sona okuyorum.arkadaşlar bakarak yardımcı oluyorlar.daha önceki tecrübelerinden bahsediyorlar.fakat konu sahibi arkadaşım hiç ölçü vermiyor.
ölçü isteyeniniz olmadı isterseniz bir karış nekadar gelir ölçüyü alan ordanda alabilir resimlerde gözüküyor ama yinede 16 cm 20 cm belirteyim

Üst Alt