Dikdörgen oyma (Yalak) | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Dikdörgen oyma (Yalak)

EKE

Kullanıcı
Cevap: Dikdörgen oyma (Yalak)

göz kırpvalla ustam aslında ankaralıyım karadenızlı degılım ama hamsı su aralar heryerde bulunbılecek bır balık o yuzden soyledımgöz kırp

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

resimi hep aynı ve tek açıdan çekmiş olduğundan emin olamamakla birlikte sana da bir soralım bakalım, böylemi acaba?

leewoht

Kullanıcı

resimi hep aynı ve tek açıdan çekmiş olduğundan emin olamamakla birlikte sana da bir soralım bakalım, böylemi acaba?

Hepine yaptığı yorumlardan dolayı teşekkür ederim Ustam kaplumbağa benzettiniz sanırım kayayı evet o sekilde yalnız bu kayanın arka tarafı düz bir kaya fazla eni olmayan bir kaya .

leewoht

Kullanıcı

USTALARIM BU KONUYA DEĞİNMEK İSTEDİM BELKİ GÖRDÜNÜZ VEYA GÖZDEN KAÇIRDINIZ BU DİKDÖRTGEN OYMANIN İÇİNDE 1 TANE YUVARLAK OYMA MEVCUTTUR SİZLERE ÇİZDİM BUYRUN USTALARIM .

vr4kj.jpg

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Hepine yaptığı yorumlardan dolayı teşekkür ederim Ustam kaplumbağa benzettiniz sanırım kayayı evet o sekilde yalnız bu kayanın arka tarafı düz bir kaya fazla eni olmayan bir kaya .

USTALARIM BU KONUYA DEĞİNMEK İSTEDİM BELKİ GÖRDÜNÜZ VEYA GÖZDEN KAÇIRDINIZ BU DİKDÖRTGEN OYMANIN İÇİNDE 1 TANE YUVARLAK OYMA MEVCUTTUR SİZLERE ÇİZDİM BUYRUN USTALARIM .

vr4kj.jpg

o yuvarlak oymayı gördüm. kaplumbaganın başı sonradan yapma belli. yanında yakınında bir mezarı olduğu belli. çünkü sırtını tabut gibi yapmışlar. ayrıca kaplumbagayı tasdik ettiğine göre gelelim devamına.,

şimdi bu kaplumbaga dereye bakıyormu, dere yaklaşık 50-200 uzaktadır,
derede çatal olan yere doğru bakar, (kuru dere de olabilir)

dere çatalına yakın bir şelale yada suyun şarlak yeri varmı?

şelale hemen yanında da bir havuz varmı?

leewoht

Kullanıcı

bÖLGEDEKİ GÖRDÜĞÜM DİĞER İŞARET VE FARKLILARI BU KROKİDE BELİRTTİM ARKADAŞLAR

vr4q9.bmp

leewoht

Kullanıcı

o yuvarlak oymayı gördüm. Kaplumbaganın başı sonradan yapma belli. Yanında yakınında bir mezarı olduğu belli. çünkü sırtını tabut gibi yapmışlar. Ayrıca kaplumbagayı tasdik ettiğine göre gelelim devamına.,

şimdi bu kaplumbaga dereye bakıyormu, dere yaklaşık 50-200 uzaktadır,
derede çatal olan yere doğru bakar, (kuru dere de olabilir)

dere çatalına yakın bir şelale yada suyun şarlak yeri varmı?

şelale hemen yanında da bir havuz varmı?

ustam sadece yağmur sularının aktığı küçük bir deremi diyelik suyun aktığı bir yermi diyelim tam tersi yönunde sırtına karşı

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

ustam sadece yağmur sularının aktığı küçük bir deremi diyelik suyun aktığı bir yermi diyelim tam tersi yönunde sırtına karşı

bir tane yağmur sularının aktığı dere ve bir de sulu dere. ikisinin birleşim yerine yakın şelale, 1-4 m lik şelaleden hemen sonra bir havuz gibi düşün. yada bir daha bölgeye gittiğinde bir bakasın bunlara.