Dikkat Duyru Işaret Satın Alanlar | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Dikkat Duyru Işaret Satın Alanlar

ersan

Admin
yani kardeşlik birileri geliyor devlet adına çalıştığını söylüyo doğru devlet adına çalışıyor.ve sizden işaretler istiyor işaretleri gösteriyorsun diyorki şunları şunları güncelleme yapın şu kadar para vericez diyor.sen kar kış demeden kendini dağlara vuruyorsun.güncel yapıyorsun.ve güncellemen değerlendirmeye alınıyor(merkezde)aynı işareti onlarca güncel gelmiş oluyor.yani aynı işaret için farkında olmadan çok kişiye güncel yaptırılmış oluyor.sonra iş ya çöp oluyor yada sana diyelimki 100 bin dolar dendi bunu 3-5 bin e kadr veren kişiden alıyorlar.ve senin umutların emeklerin suya düşüyor.
ustam tam bunlar doru basedildi suzler .
onustan ,,pazarda gezen tilki olacaksin ,,

ersan

Admin
bende şahit oldum,bir kurt kafasına 100 bin dolar teklif ettiler,ilginç geldi bana.değişik bir üç kağıt işi diye düşünüyorum...
ustam buyle isaret alanlar var gecense bana caak ,,van,,dan geldiler isaret sormaya suzde isaret aliyorlarmis genc biri deli kanli birde bir kiz arkadasi vardi yanda burda bulgaristandan baska bir arkadasi ta vardi adamlar sade resme cekiyormus isareti ve tam bilemiyorum kine ne gusterdilkeri sade dediki babam biyenirse isareti biz seni arariz deye ve o gidis ne aradilar ne de bir sey .
sonradan baska bir arkadas ayni oyuna gelmis vardigi yerde ,,gps--makineylen ordaki ,,yerin noktasini alik,,,uydudan ordaki isaret inceleniyormus eyer deyerli bir sey varsa saten aberimiz bilem oladan ordaki isaretin yerini onlarin elinde bulundu ekipler helt ediyorlar.

denizliden20

Kullanıcı
ustam buyle isaret alanlar var gecense bana caak ,,van,,dan geldiler isaret sormaya suzde isaret aliyorlarmis genc biri deli kanli birde bir kiz arkadasi vardi yanda burda bulgaristandan baska bir arkadasi ta vardi adamlar sade resme cekiyormus isareti ve tam bilemiyorum kine ne gusterdilkeri sade dediki babam biyenirse isareti biz seni arariz deye ve o gidis ne aradilar ne de bir sey .
sonradan baska bir arkadas ayni oyuna gelmis vardigi yerde ,,gps--makineylen ordaki ,,yerin noktasini alik,,,uydudan ordaki isaret inceleniyormus eyer deyerli bir sey varsa saten aberimiz bilem oladan ordaki isaretin yerini onlarin elinde bulundu ekipler helt ediyorlar.
oyun zaten ustam piyasayı düşürüp ondan sonra alıyorlar