Duyurudur.butun Site Sakinlerine Duyurumdur. | Define işaretleri ve anlamları

Duyurudur.butun Site Sakinlerine Duyurumdur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İRON

Kullanıcı
s.a saygıdeğer mekan ailesi sakinler, uyeleri, abileri, kardeşleri, arkadaşalrı...
mubarek insanlar.....
bu sitedeki buyuk bir abimizin beni uyarmasıyla edindiğim bilgiyi size aktarmayı uygun görmüşüm.isim vermeyecem haberiniz olsun.çünkü emanete ihanet eden munafığın alemetini taşımaktadır.
saygı değer arkadaşlarım bu sitede farklı bay veya bayan niki altında yer avcıları bulunmaktadır.genelide bayan nikini tercih ediyolar haberiniz olsun .
sakın olaki bu site yada başka site uzerinden tanımadığınız güvenmediğiniz hiç görmediğiniz insanları götürüpte yernizi yerlerinizi başkalarına göstermeyiniz...özellekli (Lütfen söz hakkı doğuracak isimler vermeyiniz),un adamları bu tur yerlerin peşindeler haberiniz olsun...beni uyaran sitedeki buyuğumuzden abimizden arkadaşımızdan sizlerden rabbim razı olsun.mevlam hiç bir arkadaşımızn emeklerinnden mahrum eylemesin inş...
önce rabbimizin sonrada sitedeki buyuğumuzun affına sığınarak bu duyuruyu yapmış bulunmaktayım....inş beni yanlış anlamaz..yanlış yaptığımıda sanmıyorum.sadece bilgileri olsun istedim.
sizleri yüce rabbimize emanet eder size vede ailelerinize hayırlı sağlıklı bereketli bir ömur geçirmenizi dilerim yüce mevlamızda.rabbim bütün islamın yar ve yrdımcısı olsun inş....selametle kalınız.
hayırlı akşamlar.

ECE07

Kullanıcı
Bence bu konuyu açmakla iyi yapmışsınız. Şans kapıyı her zaman çalmaz, çaldığı zamanda tanımadığımız, güvenmediğimiz kişilerle bu tür ilişkilere girilmemesi gerekir. Bu işin sonunda mal'dan ziyade Can'dan da olmak var.

osi

Kullanıcı
iron ustam haklısın bu tur seyler oluyor duyuyoruz dıkkatlı olmakda fayda var bu sıtede olacagını tahmın etmıyorum cıddı bır sekılde bu tarz uyarılar yapılıyor sadece defıne ısaretlerı degılde sıtenın genelını bakılırsa bu taraz konuların acıldıgını gorursunuz uyarı ıcın sagol iron ustam

Warning

Kullanıcı
s.a saygıdeğer mekan ailesi sakinler, uyeleri, abileri, kardeşleri, arkadaşalrı...
mubarek insanlar.....
bu sitedeki buyuk bir abimizin beni uyarmasıyla edindiğim bilgiyi size aktarmayı uygun görmüşüm.isim vermeyecem haberiniz olsun.çünkü emanete ihanet eden munafığın alemetini taşımaktadır.
saygı değer arkadaşlarım bu sitede farklı bay veya bayan niki altında yer avcıları bulunmaktadır.genelide bayan nikini tercih ediyolar haberiniz olsun .
sakın olaki bu site yada başka site uzerinden tanımadığınız güvenmediğiniz hiç görmediğiniz insanları götürüpte yernizi yerlerinizi başkalarına göstermeyiniz...özellekli (Lütfen söz hakkı doğuracak isimler vermeyiniz),un adamları bu tur yerlerin peşindeler haberiniz olsun...beni uyaran sitedeki buyuğumuzden abimizden arkadaşımızdan sizlerden rabbim razı olsun.mevlam hiç bir arkadaşımızn emeklerinnden mahrum eylemesin inş...
önce rabbimizin sonrada sitedeki buyuğumuzun affına sığınarak bu duyuruyu yapmış bulunmaktayım....inş beni yanlış anlamaz..yanlış yaptığımıda sanmıyorum.sadece bilgileri olsun istedim.
sizleri yüce rabbimize emanet eder size vede ailelerinize hayırlı sağlıklı bereketli bir ömur geçirmenizi dilerim yüce mevlamızda.rabbim bütün islamın yar ve yrdımcısı olsun inş....selametle kalınız.
hayırlı akşamlar.

iron ustam yazmış olduğunuz konuda sonuna kadar size katılıyorum. Tüm gönül dostlara ustalara arkadaşlara kardeslerime selamlarımı sunuyorum ve birkaç ekleme yapmak istiyorum (Lütfen söz hakkı doğuracak isimler vermeyiniz) var dikkatli olalim ve sunuda ekleyeyim kimse bu namertlere güvenmesin sakın aman dikkat hayatınız kararir Allah c.c. korusun bu arada sakın mit uyuyor sanmayın en yakin takipçilerimizdir telefon irtibatinda dikkat edin akilli telefon kullaniyorsaniz muhakkak resimlerinizi siteye attiktan sonra silin resmen veri hırsızlığı oluyor kendimde buna sahidim dikkat edin genel olarak depolama resim video yapacaksaniz muhakkak internet bağlı olan bilgisayar telefonda toplamayin ve sadece flash disk varsa flash diskte saklayın dikkatli olun kimse sanmasınki suda yürüyorum izim beli değil diye suda yürürsün su bulanır illaki selam ve sevgilerimi sunarım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Warning

Kullanıcı
Kanunlara riayet edildiği müddetçe hiç bir sıkıntı olmaz. Zaten kimin ne yaptığı ne olduğu biliniyor. Mahremiyet diye bir şey kalmadı. Gelişen teknoloji nin bedelini ödüyoruz.

Sayın sevgili ustam mahremiyet olayını söyle tabir edeyim köroglunun sözü misali delikli demir çıktı mertlik bozuldu teknoloji ilerledi kendi kendimizi cakallara servis ettik kanunlara her daim saygım ve hormetim var amma velakin o veriler ilk başta mitin elinde oldugu kadar namertlerin elindede var dikkatli olmaktada fayda var ustam saygılarımı sunarım Allah c.c emanet olun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt