Duyurudur.butun Site Sakinlerine Duyurumdur. | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Duyurudur.butun Site Sakinlerine Duyurumdur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cesycex

Kullanıcı
marmara ve ege bölgesinde aktif olarak insanları dolandırıp, yerlerini öğrenmek için exper, arkeolog ve büyük holdinglerin adamıyım diye dolananlar var.isimlerini burdan yazmak doğru olmaz diye düşünüyorum. hatta bunların içinde vatikana ve tapınak şovalyelerine calıştığını iddaa edenler var. bilgileri sıfırdır 2 dk bilgi alışverişinde bulunan anlar ne mal olduklarını. balıkesir, çanakkale,uşak,izmir,istanbul,kütahya ve cevresinde aktif bu kişiler. buralarda yasayan abilerim ustalarıma özelden isimlerini ve görünüş tariflerini,konustukları aksanlara kadar yazarım.

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
iron ustamıza teşekkür ederiz. bu alanın bilinmeyen bir boyutunu üyelerimizle paylaşarak uyardığı için.

kusura bakma hititli ustam ,aldınmı üçün birini diye bir tabir vardır.:D teşbihte hata olmaz derler. senin samimiyetine işin de önemine binaen dikkat çekmek için yazıyorum. yoksa hepiniz bilirsinizki,ikizceli kardeşiniz ne saygısız nede alaycı bir yorum asla yapmaz.
böyle bir durum ancak kıymetli bir araziniz varsa ,direk olarak değilde yan kollardan gelir.
inanırsınız .çünkü bindikleri arabalar bile hayatta alamayacağınız değerdedir.bir giyimlerine bir de kendinize bakarsınız. cazibeli gelir.
böyle bir durumla birebir karşılaşacak arkadaşım olursa eğer, selamı alsın merhabaya durmasın. olabilecekleri yazmıyorum . sadece tavsiyem, filanın adamı veya filan kişiler diye tanımadığınız insanlara güvenmek yerine evinizin altında bile olsa ,onlarla iş yapmayı tercih etmek yerine başaramazsanız bırakın yerinde dursun. hiç olmazsa huzurunuz kaçmasın. yavan ekmek yemeyi tercih ediniz.o_O
Eline ağzına sağlık abim. yazdıkların gerçekten doğrudur ve kardeşlerimizin de örnek almasını isterim.

karanar

Kullanıcı
oldu. ben yiyemedim al sen ye.... kim yerini bunlarla paylaşır anlamıyorum. ama tabi gecenin bir yarısı benimle dağlara tırmanmak isteyen (Lütfen söz hakkı doğuracak isimler vermeyiniz)'un bir hanım yardımcısı varsa bilemiyorum.:D:D:D

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
iron ustamıza teşekkür ederiz. bu alanın bilinmeyen bir boyutunu üyelerimizle paylaşarak uyardığı için.

kusura bakma hititli ustam ,aldınmı üçün birini diye bir tabir vardır.:D teşbihte hata olmaz derler. senin samimiyetine işin de önemine binaen dikkat çekmek için yazıyorum. yoksa hepiniz bilirsinizki,ikizceli kardeşiniz ne saygısız nede alaycı bir yorum asla yapmaz.
böyle bir durum ancak kıymetli bir araziniz varsa ,direk olarak değilde yan kollardan gelir.
inanırsınız .çünkü bindikleri arabalar bile hayatta alamayacağınız değerdedir.bir giyimlerine bir de kendinize bakarsınız. cazibeli gelir.
böyle bir durumla birebir karşılaşacak arkadaşım olursa eğer, selamı alsın merhabaya durmasın. olabilecekleri yazmıyorum . sadece tavsiyem, filanın adamı veya filan kişiler diye tanımadığınız insanlara güvenmek yerine evinizin altında bile olsa ,onlarla iş yapmayı tercih etmek yerine başaramazsanız bırakın yerinde dursun. hiç olmazsa huzurunuz kaçmasın. yavan ekmek yemeyi tercih ediniz.o_O
Sevgili abimiz @ikizceli
Gerekli açıklamayı yazmış
Aslında üstüne söylenecek bir şey yok ama gönlümden geçenleri aktarayım
Bazı arkadaşlarımız Cennet Vatanımız da
Vatan evlatı gibi görüken ama
Hiç bir zaman bizlerin inanmadığı
Bazı büyük holdinglerin isimlerini
Ailelerin soyisimlerini vermiş
Tek tek düzelttim
Vermiş olduğunuz isim kime ait olursa olsun
Söz hakkı doğuyor ve
Acaba bizim bunları yazdığımızdan gerçekten haberleri var mı
Olsa bile cevap verir mi bilemem
Ama bizler doğru olalım kimin ne hali varsa Rabbim layığını versin

Sevgili dostlar
Mekanın büyüklüğü
Kanunlara uyan sizler sayesinde oldu
Bizler bu bayrağın altında yaşıyorsak
2863 sayılı kültür ve tabiat varlıklarını koruma kanunu'na uymak zorundayız
Hoşumuza gitmiyor olabilir
Bunu da kanunlar ve ahlaki çerçevede eleştireceğiz
Devlet baba bizleri duyacaktır
Geçenlerde bir ustamız sitede polis var
Aman mekanda durmayın diye
Üyelere mesaj atan birinde bahsetmişti ve
Çok güzel cevaplar vermiştik
Aramızda yerlerinizi / işaretlerinizi öğrenmek isteyen kişilerde olacaktır
18 yaşında olan devlet baba
Sağ olsun hiç bir yerde bizleri yalnız bırakmıyor bırakmaz
Aramızda mekanı takip amaçlı emniyet görevlilerinin olması
Şu an ki açılan konuda üyelerimizin başına gelecek olumsuzlukları engellemek için
Güzel bir durum değil mi
Bu şekilde bir de bakalım değil mi
Bir de şu var
Mekanı sadece emniyet için takip eden memurlar yok
Polis olup bu işe merak sarmış kişilerde var aramızda
Mesleğini saklama gereği duymuyor
Demek istediğim
Aramızda her türden insan olabilir
Sizlerden ricamız
Kanunlara uyunuz

Döne döne diyoruz forum kurallarını okuyunuz
http://www.definemekani.com/forum/konular/forum-kuralları.2/
İletişim bilgilerinizi yayınlamayınız
Hiç bir forumda Kaçak Kazıya Hayır Grubu yok
http://www.definemekani.com/forum/k...et-kaçak-kazıya-hayır.6987/page-25#post-79342
Bazı forumlar bizden görerek yeni oluşturdu
Bu da mekanın doğru yolda olduğunu gösteriyor
Bizler üye sayımız çok iyi durumda olmasına rağmen
Üye sayımız ile değil
Bir birine karşılıksız bilgi veren
Üyeyi aile ferdi olarak görüp
Doğruluğa dürüstlüğe ve kanunlara uyun uyarısı yapan
Dostlarımız ile övünüyoruz
Rabbim hiç birimizi doğruluktan ayırmasın
Umarım her kez en kısa sürede aradığına ulaşır
Çok uzattım
Hakkınızı helal edin
Konunun anlaşıldığı ve başka yönlere çekilmemesi için kilitliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt