Ermeni Evi Ve Gizemli Şekiller | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ermeni Evi Ve Gizemli Şekiller

BAYBURTLU

Kullanıcı
peki paşam bend esenle hemfikirim solunda ki nedir pe ki nasıl bir şemadır

SEVALİ

Kullanıcı
Bu tahta parçası ikinci katta bulunan banyo,yunaklık,yataklığın ortasında bulunan üstü kapalı yanmayan şöminenin sağ tarafından çıkmış olabilir mi..

SEVALİ

Kullanıcı
Belkide bu ev dışardan bir ev gibi görünen fakat üç ev olan kuzeye bakmakta eve girişte batı yönünde bir ev doğu yönünde bir ev tam ortada ana ev kuyusu olan batı ve doğu yönündeki evlerde kuyu yeri belirgin ana eve eve girdiğimizde sağ taraftaki oda ya 3 basamak ile çıkılıp tavanı alçakmı tabanında mahsen odunluk varmı..
Benden bu kadar..
Buna benzer bir çizimde bende mevcuttu tespit ettiklerimi yazdım..
Ana ev haricindeki evler önceki sahibi tarafından yıkılmış bahçe komple beton ile kaplandığı için bir araştırma yapamadım ..

Son düzenleme:

BAYBURTLU

Kullanıcı
Belkide bu ev dışardan bir ev gibi görünen fakat üç ev olan kuzeye bakmakta eve girişte batı yönünde bir ev doğu yönünde bir ev tam ortada ana ev kuyusu olan batı ve doğu yönündeki evlerde kuyu yeri belirgin ana eve eve girdiğimizde sağ taraftaki oda ya 3 basamak ile çıkılıp tavanı alçakmı tabanında mahsen odunluk varmı..
Benden bu kadar..
Buna benzer bir çizimde bende mevcuttu tespit ettiklerimi yazdım..
Ana ev haricindeki evler önceki sahibi tarafından yıkılmış bahçe komple beton ile kaplandığı için bir araştırma yapamadım ..
değerli ustam yorumun için teşekkür ederim bu ev büyük bi ev hala yaşanılıyo bildiğin herşeyi var tava dediğin gibi alçak öyle çok yüksekliği yok ama büyük bi ev

Üst Alt