Ermeni Kilisesi | Define işaretleri ve anlamları

Ermeni Kilisesi

Taha25

Kullanıcı
Ustalarım merhaba.burası bir Ermeni kilisesi.yukardaki yeşil taş dikkatimi çekti.diğer resimdeki yerdeki kırmızı taş dikkatimi çekti.benim göremediğim bişey. varsa yardımcı olabilir misiniz?

d7bf414f-7ebc-4a0c-af38-42b7372299a8.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Taha25

Kullanıcı
Tasin yanına dedektör tutulmalı.
Duvar dibinde bayan mezarı bakılmalı.
Pencereden bak görülen manzara da dikkat çeken tek kaya ağaç dere..vs olguları izle
Usta dışarda da şu ağaçlar v
Pencereden bak görülen manzara da dikkat çeken tek kaya ağaç dere..vs olguları izle
usta kilisenin dışında ağaç Ve çeşme var

feylezof

Kullanıcı
Resimler çıkmamış galiba. Ağaçlar, kırmızı taşın olduğu resimler çıkmamış.

coral69

Kullanıcı
Güneybatıdan kuzeydoğuya saat 2,22 de güneş pencereden kilisenin içine vurmak zorunda Acıyı hesapla vurduğu yerde ya mumluk mihrap şeklinde yada ufak pencere denk gelir pencerenin altı duvar be yahut pencerenin alt toprak kısmını yapmanı tafsiye derim zaten mihrabın yanına gelir bu yer

T1u2n3a4

Kullanıcı
Ben kaya üzerinde bir yılan işareti gördüm 25. Cm boyutunda yılanın baktığı yöne 25 adım attım bir mezar gibi brşy buldum bu konu ile ilgili yardımcı olurmusunz 0xxxxxx iletişime geçerseniz sevinirim

işaretinizle ilgili konu açıp yorum isteyebilirsiniz.fakat
burada iletişim numarasını vermek,kurallar gereği yasaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

feylezof

Kullanıcı
Güneybatıdan kuzeydoğuya saat 2,22 de güneş pencereden kilisenin içine vurmak zorunda Acıyı hesapla vurduğu yerde ya mumluk mihrap şeklinde yada ufak pencere denk gelir pencerenin altı duvar be yahut pencerenin alt toprak kısmını yapmanı tafsiye derim zaten mihrabın yanına gelir bu yer
Eline sağlık ustam.

A21MEDLi

Vip Üye
pencerenın sağ kısmının,kemerin bitiminden itibaren duvarı iyi incele duvar taşının arkasında kasa olma ihtimali çok yüksek.
kemerde kapak işareti var.

Üst Alt