Ermeniler Kimdir | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ermeniler Kimdir

aurum

Kullanıcı
Ermenilerin TÜRK SOYKIRIMI (Fotoğraflı Kanıtlarıyla) her şey bu başlıkda..ermeniler bunlardır.(.definelerini. bile bizler için tuzaklı şeytanlıkla korumuşlardır..

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
bunlar gibi sayfalarca ..neler yapmışlar ustanın dedigi gibi saymakla okumakla bitmez..
izmirde kurtuluş savaşının bittigi günler izmir yanmış yıkılmış ayakta kalan evlerin birinde yaşayan bir kız çocugu geceleri evin altından gelen sesler duyar kimse önceleri inanmaz sonraki günlerde evin içinde yaşayanlar ara ara yemek kokusu duyar evin mutfakla alakasız yerlerinden kısa süre sonra ozamanki kolluk güçleri bunları bir şekilde evin altında ki tünellerde yakalarlar ermeni komitacıları kaçamayan hainleridir işin acı tarafı bunlara yardım edenin bölgenin türk ve müslüman kimliğindeki bir sakinidir yani ermeni degil içimizde bizim gibi görünen ermenilerin günümüzde neler yapacagıdır bu geçen olayı 10 yıl önce bir izmirli nineden dinlemiştim mekanı cennet olsun izmirde zenginlerin evleri basılarak soyulmuş bu meblaglar bozdag taraflarında gömülmüş derler diye anlatırdı.

sfm

Kullanıcı
arkadaşlar konu definecilikten alıp ırcılığa getirilmiş.ülkemizde yaşayıpta öz türlerden daha vatan sever ermeniler tanırım ben.yapmayın böle bu sitenin amacı define üzere bilgi paylaşımı deilmidir.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
arkadaşlar konu definecilikten alıp ırcılığa getirilmiş.ülkemizde yaşayıpta öz türlerden daha vatan sever ermeniler tanırım ben.yapmayın böle bu sitenin amacı define üzere bilgi paylaşımı deilmidir.
arkadaşım bu define işi her noktadan ermenilere baglanmaktadır acaba derim bu ermeni meselesi hedefmi şaşırtmak için türetilmiş yazılanların ırkcılıkla alakası yok yazılı kaynaklardan alınmkatadır ve tamamen gerçektir benim meselem gerçekten ermeni kimliğiyle degildir türk kimligiyle yaşayıp el altından başka amaçlara hizmet edenlerdir bunların işbirliği yüzünden binlerce vatan evladı şehit edilmiştir bunların içinde osmanlıya baglı ermeni tebası da vardır çok kimse bilmez çanakkalede 57 alayın tabibi bir ermeniydi onu istanbulda bırakmak istediklerinde şitdetle karşı çıkmış ben bir osmanlıyım sizinle gelip şehit olacam demiştir ve bir top mermisiyle şehit olmuştur tüm 57 . alay gibi mekanları cennet olsun hainliğin ermenisi türkü yok tur hain haindir.

bebe555

Kullanıcı
Valla benim bildigim kadariyla ermeniler zenginmiş cogu kuyumcu şam tatlicisi ve zenginmiş biz bi rum evine gittik arkadaslarin o kadar uyanik adamlar gormedim 3 katli ev ama 1rinci kata giriş yok direk 1.ci kata girişi adamlar tahta dolap içinden yapmişlar

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Valla benim bildigim kadariyla ermeniler zenginmiş cogu kuyumcu şam tatlicisi ve zenginmiş biz bi rum evine gittik arkadaslarin o kadar uyanik adamlar gormedim 3 katli ev ama 1rinci kata giriş yok direk 1.ci kata girişi adamlar tahta dolap içinden yapmişlar
özellikle ermeni ustaların yaptıgı binalarda böyle işlere rastlanıyor

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Ama hepside boş ustam onlarin saklı olan malları gelip almíşlar bence ama evleri bizim ustalarin yaptiklari evlerden 10 kat daha iyi ve saglam
yapıların içinde çok malzeme olmuyor terk edildiginde geri dönmek zor ulaşılması daha zor bunla şayet götürememişse toplamışlar öyle gömmüşler ve birileri kesin yakınlarda gözcü olarak kalmış derler ermeni gömüleri için birde savaş sırasında soydukları türk lerin malları vardır özellikle adana maraş ege bölgelerinde bolca hikaye vardır gerçekliği malzemelerin elden gittikden sonra ortaya çıkıyor .

bebe555

Kullanıcı
Bizim birda bir mütahit ermeni evi aliyor sadece duvarlari olan bir ev apart yapmak icin bundan 10 sene once kepce geliyor yikmaya duvarlari indiriyor başliyor bagceyi kazmaya ilk vurdugu darbede her yere mahzeme dökülüyor ve olay duyulup emen müdale ediliyor biraz araştiriyorlar 2 küp kepcenin vurmasilla kirilmiş en önemli olan rum evlerinde kuyu agac arasindaki bosluk kuyu ne varsa yani bagcede ustam evlerinin iclerini bos birakmislar

Üst Alt