Ermeniler Kimdir | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Ermeniler Kimdir

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Zile de 1915 yılında 11.300 ermeni 2 tanede yahudi yaşarmış Osmanlı belgelerinde böyle.
Özellikle Trablus sokağı ve Sıra köprüler ermeni yerleşkeleri fakat İlçede ve köylerinde bilinen bir tane bile kilise yok Zile nin önde gelen iş adamlarının bazılarının ermeni olduğunu çoğu bilmez.
Ermeni evlerinden alınan yerler bilinmekte örnek olarak aynı evde iki yerden değişik kişiler bulmuştur biri evin kilerinden diğeri ters tavandan.

1855 ve 1922 yıllarında çıkan büyük yangınlarda bütün kayıtlar belgeler yanmıştır.
Safir ustam bu topraklar çok gizemleri saklar kimin kim olduğunu yanlız ALLAH bilir bilinen bir gerçek vardırki içimizde bizden birileri gibi yaşıyorlar ihanet leri devam ediyor kimliklerini gizlemeden yaşayanları ihanet içinde olmayanları tenzih ederim benim sözüm boynunda gizli sembol taşıyanlara sonra bizdenmiş gibi görünenlere.

SEVALİ

Kullanıcı
Safir ustam bu topraklar çok gizemleri saklar kimin kim olduğunu yanlız ALLAH bilir bilinen bir gerçek vardırki içimizde bizden birileri gibi yaşıyorlar ihanet leri devam ediyor kimliklerini gizlemeden yaşayanları ihanet içinde olmayanları tenzih ederim benim sözüm boynunda gizli sembol taşıyanlara sonra bizdenmiş gibi görünenlere.

Ustam yazacak çok şey varda açıktan yazınca ötekileştiriliyoruz.
Sonra cevap hakkı işler iftira boyutlarına varıyor kanunlarda onların yanında olunca maalesef elden bir şey gelmiyor.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Ustam yazacak çok şey varda açıktan yazınca ötekileştiriliyoruz.
Sonra cevap hakkı işler iftira boyutlarına varıyor kanunlarda onların yanında olunca maalesef elden bir şey gelmiyor.
Evet ustam aynen öyle zaten ben kara listelerindeyim yine çevremdeler bakalım ne oyun peşindeler efendilerine hizmet aşkına ALLAHIN yolunda ne gelirse can baş üstüne.

Üst Alt