Erzincan | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Erzincan

METİN

Kullanıcı
Kutay24. Kemah, ve kale arası. Bir yer var klise hariç. Kale ile kemahta ki yer erzincanı doyurur. Klisedeki ancak üç kişiyi doyurur. Erzurumlular. Servetin üzerinde yaşıyor.

gıral

Vip Üye
Kutay24. Kemah, ve kale arası. Bir yer var klise hariç. Kale ile kemahta ki yer erzincanı doyurur. Klisedeki ancak üç kişiyi doyurur. Erzurumlular. Servetin üzerinde yaşıyor.
METİN usta kemahla kale arasında karakol var. Zaten kemah merkezi ve kale aynıyer sayılır. Küçük bimerkez kayalık alan. Demem oki burası pekzor iş imkansız gibi bişe. Bize açık alanda gözden uzak biyerler lazım ustam kesin bilgiler varsende. Şayet mahsuru yoksa başkayerler hakkında bizleri yönlendirirsen memnun oluruz. Dediğimgibi karakol tamda bahsettiğiniz yerde kurulu
Terör nedeniyle termal kameralarla izlenen biyer alan çok dar. Saygılar

gıral

Vip Üye
Ustam bizlere göstermiş olduğunuz ilgive alakanız içinde ayrıca teşekkür ederim şahsım ve üyelerimiz adına sağolun varolun
Benden buralar hakkında bulmamı istediğniz herhangi bi iz işaret olursa seve seve yardımcı olacağımı bilmenizi isterim. Mümkünse karakol bahçeleri olmasın usta:)

alitas

Kullanıcı
Metin ustam bendede bir sürü belge vardı zihni babada dahil verdim meraklılarına başarabilirlerse kemah refahiye ılıç senelerdir terör belası yüzünden geri durduk bir iki çabamızda sonuç vermeyince soğuduk haliyle zihni baba yerleşim alanı içinde bir mezra ikamet edenler anlaşılacak gibi değildi bundan 20 yıl kadar önceydi bir kaç mezar ve göze varmış diyorum çünkü ben bizzatihi gitmedim o zamanki kader birliği yaptığımız arkadaşlar çalışma yapılamayacağını beyan etmişlerdi öylece kaldı tercan çayırlı kelkit mıntıkaları nisbeten gezmeye müsait o mıntıkalarda arkadaşları yönlendir kutay 24 arkadaşımızla tanışmadım ama gıralla tanıştık adına munhasır gıral bi delikanlı mevlam çabalarinızın karşılığını misliyle versin inşAllah...
ustam muş ile ilgili bilgi varmi elinizde onu merak ediyorum

LG-H502 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi