Eski Ermeni Evin Unundeki Derin Oyma Bir Kare Isareti

gölge

Kullanıcı
Başarılar ersan ustam . İnşallah girersin ve tünel girişini bizimle paylasirsin . Odanın altına doğru gelmesi mantıklı başarılar ustam

ersan

Admin
ben şlunu merak ediyorum ersan usta. alığınız boşluk eve doğru koridor şeklinde ardından evin tam zeminine gelince oda büyüklüğünde mi ilerler. yoksa evin tam tersi yöne açık araziye mi gider?
merhaba ustam tam evin altina doru ilerler bosluk tam bir koridor seklinde genislik var ve baya buyuk bir oda seklinde bosluk aliyorum 3 mt derinliik verdi cubukl;ar bana icerde deyerli bir metal alamadim makineylen etrafi gezdim er yer curuf demirlerlen dolu .

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
ustam kare oymanın anlamını zaten çözdünüz ;) asl olan oda dolu mu boş mu? aslında bir zamanlar doluydu ama hala öylemi?
belli mi olur? bakarsın bir şarap mahzeni de sana rast gelir dostum :D misal olaraktan yani. belki de başka türlü şeyler yani kendimizi metale şartlamayalım demek istedim. eline sağlık bilgine sağlık.

ersan

Admin
ustam kare oymanın anlamını zaten çözdünüz ;) asl olan oda dolu mu boş mu? aslında bir zamanlar doluydu ama hala öylemi?
belli mi olur? bakarsın bir şarap mahzeni de sana rast gelir dostum :D misal olaraktan yani. belki de başka türlü şeyler yani kendimizi metale şartlamayalım demek istedim. eline sağlık bilgine sağlık.
orasi uyle ustam bende kismet oledi anem ekiz doururdu bizi.ama acmadan konusmak yalandir basetin gibi saraba cubuklar tepki vermiyor.

guido

Kullanıcı
ustalarim kusura bakmayin biraz elestirmem gerek bakin tabiki kendi görüsüm sizlerin düsüncesinede saygi duyuyorum ancak her oyuk yada her sembol isaret degildir bakin resimde cizdim :

1.ev harabe olmus
2.sütunlar farkli farkli stabilize edilmis (kirmizi daire icine aldim)
3.mavi cizgiyle cizdim tas döseme a dan basliyor b ye kadar ,b den sonra farkli bir yapi geldigi (evin 1.kati yada balkon yada teras vs vs)belli
4.sari kare icine aldigim nokta ise 3.yorumumu dogruluyor

yani özet sudur sütunu stabilize eden bir oyuktur isaret anlamani tasimaz ,benim görüsümdür bu saygilar.

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
ustalarim kusura bakmayin biraz elestirmem gerek bakin tabiki kendi görüsüm sizlerin düsüncesinede saygi duyuyorum ancak her oyuk yada her sembol isaret degildir bakin resimde cizdim :

1.ev harabe olmus
3.mavi cizgiyle cizdim tas döseme a dan basliyor b ye kadar ,b den sonra farkli bir yapi geldigi (evin 1.kati yada balkon yada teras vs vs)belli

yani özet sudur sütunu stabilize eden bir oyuktur isaret anlamani tasimaz ,benim görüsümdür bu saygilar.

[/QUOT

1.ev harabe olmus

görüşüne saygı duyuyorum.ama katılmıyorum Ustam o direkler Altlarindaki taşa girmiyor.ağacın zamanla toprağa çöküntü yapmaması ve çürümemesi için genelde koyarlar.ha ben kesin işarettir.değildir bilemem yanlız kuvvetle muhtemel dediğin değil.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
evin dış giriş kapısı buradaki kapının ayak yeri defineyle bir durumu yok

NOVANDA

Kullanıcı
Kare oyma ile ev arasında bir ilişki yoktur. Oymaya 5 metre beriden boşluk adın ve 21 metre tünel ölçtün