Eşkiya belgeleri | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Eşkiya belgeleri

motorman

Kullanıcı
İnsanların Türkiye'den Bulgaristan'a gerçek haritalar ve belgelerle geldiği birçok vakayı biliyorum.

Umarım adam buraya gelip kontrol edemeyeceğini düşünürse bir şeyler ortaya çıkar.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
İnsanların Türkiye'den Bulgaristan'a gerçek haritalar ve belgelerle geldiği birçok vakayı biliyorum.

Umarım adam buraya gelip kontrol edemeyeceğini düşünürse bir şeyler ortaya çıkar.
Belki de siz gerçek sanmışsınızdır. Bunun sahtesiylede gerçek diye yola çıkan çok oldu. Koskoca anlatımda bir iki yerin ismi benziyor diye buna istinaden belgeyi gerçek saymak ziyandandır. Çok sahte belge harita gördüm. İçerisinde ki olaylar gerçekmiş gibi de anlatılan. Ama bilmeyen herkesi inandıran türdendir. Ama yine de bu gerçek belge olmayacağı anlamına gelmez. Lakin ben ihtimali çok düşük görüyorum. 🙂👍

motorman

Kullanıcı
Може би сте мислили, че е истинско. Имаше много хора, които се представяха за истински с фалшиви. Би било излишно да считаме документа за истински само защото имената на едно или две места в целия разказ са сходни. Виждал съм много фалшиви документи и карти. Събитията в нея са разказани така, сякаш са истински. Но това е видът, който кара всички, които не знаят, да вярват в това. Но все пак това не означава, че няма да има истински документ. Но виждам вероятността като много ниска.🙂👍

Sana katılıyorum ama inancın olması gerektiğini asla bilemezsin:)

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Sana katılıyorum ama inancın olması gerektiğini asla bilemezsin:)
İnanç çok ayrı bir kavramdır aldanmak ise ayrı. Hem inanıp hem aldanmaksa apayrı bir konu. Bu işin umudunu heyecanını şevkini iyi bilirim lakin bir de perdenin arka kısmı var. 🙂👍

burgaz

Kullanıcı
Belki de siz gerçek sanmışsınızdır. Bunun sahtesiylede gerçek diye yola çıkan çok oldu. Koskoca anlatımda bir iki yerin ismi benziyor diye buna istinaden belgeyi gerçek saymak ziyandandır. Çok sahte belge harita gördüm. İçerisinde ki olaylar gerçekmiş gibi de anlatılan. Ama bilmeyen herkesi inandıran türdendir. Ama yine de bu gerçek belge olmayacağı anlamına gelmez. Lakin ben ihtimali çok düşük görüyorum. 🙂👍
cok ama cok haklisin usta.bu konu icinde gecen bolgede isimler boyledir.bekleme tepesi,bulgarcada oyle kalmis adi.magara gidik,kademliyata bulgarca.hepsi bu bolgededir.