Eşkiya Belgelerinde Adı Geçen Halkalı Kaya | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Eşkiya Belgelerinde Adı Geçen Halkalı Kaya

gıral

Vip Üye
Tılsım mevzusunuda ele alacak olursak ustam işaretlerin bulunduğu göründüğü alanlar korkunç yani sarp dik ücra dip köşe olduğundan insanda bi korku hali oluyor ürperti birazda zayıfsan eğer.zaten yapmış sağasola acayip acayip şeyler bununla korkutuyor milleti. Köpek yapmış yılan yapmış belirlibelirsiz hayvan şekilleri falan.kayaları düşecekmiş gibi göstermeler. amaç tırstırmak işte birazda bizim millet büyütüyor olayı tabiki işleriyice zorlaşıyor vesselam

KANAS_USTA

Admin
Usta burda şifreli bisöylem mi var anlayamadım benim aklımdan geçenlerimi okuyor. yoksa ogünki gömüyü yaparkenki tahminmi

Tecrübeli bir abiden ilk cumleni işitmiştim.
Hatta ustası da aynı oyle imiş görü sahibi ancak gizli müslümanmış.
Bu tür kişiler özel yetiştirilir. Ve bunlarin malini almak Yol geçen hanından çorba içmeye benzemez.
Aliveli44 abimde görüyor sanırım kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş gardaşım.
Sen bi ona muracat ediver belki uygun bir reçete yaziverir.

gıral

Vip Üye
Tecrübeli bir abiden ilk cumleni işitmiştim.
Hatta ustası da aynı oyle imiş görü sahibi ancak gizli müslümanmış.
Bu tür kişiler özel yetiştirilir. Ve bunlarin malini almak Yol geçen hanından çorba içmeye benzemez.
Aliveli44 abimde görüyor sanırım kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş gardaşım.
Sen bi ona muracat ediver belki uygun bir reçete yaziverir.
Anladım ustam eyvallah

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Benden bahsedilmiş
Sizi gidi siziler :D

Ustam bu halkalı kaya değil
Halkanın metal olması lazım ki
Acaba bu halkalı kaya mı diyelim;)

gıral

Vip Üye
Ustam buhalkanın metal olduğuna inanmıyorum şayet varsada budışarda değildir diye düşünüyorum. Yani yazıldığı gibi olmadığına inanıyorum ki buluntular böyle ustam

gıral

Vip Üye
İlk resim görülmesi gereken yerden çekildi buise farklı bibakış yeraynı saat aynı benaynı kayaları iyi inceleyiniz bir belgeci için çokşey barındırıyor. Halka kayalığın ucunda ortada V yaptığı yerde

syhbyz

Kullanıcı
halkalı kayadaki halka balıklı rum kilisesinin tavanından çalınmış altın bir halkadır yeri koca mağaranın üstü koca mağarada kazancı deresinin üstünde kazancı deresi ...kulak mevkiinde halka yerinde duruyor traşlanmış bir kayada ... eminim çok kişi ben buldum demiştir. Hayal gücü güçlü, bilgisi çok dinen zayıf olmamalı bunları bulmak için belgede yazılanlar mevkii olarak doğru sadece sayılı olan ne yazılmış ise sadece sayılara bakılmalı bence yeri bulmalı sonra sayılara bakılmalı kimbilir belki bulunmuştur. Her kim bişey arıyorsa o da arayanı arıyordur.

gıral

Vip Üye
halkalı kayadaki halka balıklı rum kilisesinin tavanından çalınmış altın bir halkadır yeri koca mağaranın üstü koca mağarada kazancı deresinin üstünde kazancı deresi ...kulak mevkiinde halka yerinde duruyor traşlanmış bir kayada ... eminim çok kişi ben buldum demiştir. Hayal gücü güçlü, bilgisi çok dinen zayıf olmamalı bunları bulmak için belgede yazılanlar mevkii olarak doğru sadece sayılı olan ne yazılmış ise sadece sayılara bakılmalı bence yeri bulmalı sonra sayılara bakılmalı kimbilir belki bulunmuştur. Her kim bişey arıyorsa o da arayanı arıyordur.
Ustam sayı mevzusunu biraz açabilirmisiniz ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

syhbyz

Kullanıcı
Ustam sayı mevzusunu biraz açabilirmisiniz ilginiz için şimdiden teşekkür ederim
Sayılar şifredir. Sitede belki sayısal şifreler vardır. Sayılara takılmak için yeri bulmalı önce yoksa sayıların bir anlamı yok