eşkiya işi | Sayfa 15 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

MAVRAN

Super Moderatör
Selam usdam ,, Ben kendimden vahsettim.Abdest derken , hicbir kimseye kasdım yok ,
Ben böyle seylere inanmam.Yokmu vardır belkide ama ben raslamadım.
Bu sitede bir olay anlatmısdım YILMAZ abi , Yilmaz abi tren vagonuna bugday yükler , Gece saat 1 veya 2 , Yada 12 filan Eve gitmek icin Irmak uzrribde Tek köprü var mecburi ordan geceriz oda ordan geçecek , Bir ara birileri orda 3 harfliler var demisler böyle bir sohbet olmuş , Oda ordan gecekeya Tam o anda o sohdbet aklina gelmiş , Yilmaz abi Tam kopruye girerken sag tarafdan bir EŞŞEK SIPASI belirmiş gecenin karanlığı bu hikaye 1960 li yıllar Sohbette Anlatmıslar Bazan It olur , bazan Eşşek bszan Koyun Keci Kedi Yani 3 garfi.her kilikda gözükürmüş oyle anlatılmış , Oda eyvah bu bana Sıpa gözüktü der ve yurumeye devam eder 😅 köprüyü gecer adimlarini biraz hizlandirir Sıpada hızlandırır Nihayet yilmaz abi kokmaya baslar Sipada kosmaya baslar artik.yilmaz abi ayakları kelkesine degiyor oyle koşuyorasla arjasina bakmıyor, Ve rve varıyor Kapiya iki eliyle oyle bir vuruyorup iceriye daliyorki Icerdekiler şaşkın bir halde yilmaz abiye bakayor Ama Sıpada kapının Eşiginde on ayaklarinı koymuş halde kalıyor ,
Aslında yılmaz abiyi asıl korkutan dinledigi hikayeden esinlenmesidir. EŞŞEK SIPASINI 3 ayaklı sanmış. Yani 3 ayakli her kılıkta olur denmesidir.
Saygılar arkadaşlar Korkmayın Herneyse gördüğünüz , Üstüne gidin .
Yılmaz abiyi tam sahiplenmiş almaya geldi demek. 😁😁😁.
Evet dediğin gibi bu işlerin başı korku, korkar isen her şey karşına çıkar.

balkaya34

Kullanıcı
Yılmaz abiyi tam sahiplenmiş almaya geldi demek. 😁😁😁.
Evet dediğin gibi bu işlerin başı korku, korkar isen her şey karşına çıkar.
Evet arıza orda usdam , Arıza korku.
Isin garip tarafı , Sıpa yılmaz abiyi Annesi sanıyor , Yılmaz abide Sıpayı 3 harfli sanıyor , Biyerde anne kaçıyor, yavru pesinden koşuyor. Asıl olay bu Yılmaz abi bir dursa olayi çözecek ama hikaye hafizada yeretmiş .

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bu korku ile ilgili bir anımı anlatayım. Bizim oturduğumuz ev 4 katlı apartman, bodrumda da kömürlükler var. Daire sayısının 2 katı kadar da kömürlük var. Bunlardan bazıları kilitli, bazılarının kapısı açık. Çocukken (ilkokul yaşları) şimdiki gibi oyuncak, bilgisayar olmadığından okuldan geldikten sonra bütün çocuklar gece yarısına kadar sokakta oynardık. Kömürlükler de oyun alanımız içindeydi, saklambaç için güzel bir mekan olduğundan sıkça oynardık. Apartmanda 15 civarı yakın yaşlarda çocuk vardı. Kızlı erkekli beraberdik bütün gün . Bir gün kömürlükte gene oynarken nerden aklıma geldiyse bir çığlık atıp yukarı apartman girişine fırladım. Ardımdan da diğer çocuklar. Gürültüye alt katımızda oturan bir abla evden çıktı. Ne oluyor dedi ben hayalet gördüm dedim. Nasıldı falan dediler çocuklarda etrafımda merakla dinliyor ben geri adım atamadım. Beyaz çarşaf gibiydi havada uçtu bir kömürlüğün kapısının üstündeki açıklıktan içeri süzüldü dedim. Bazıları inanmadı bazıları inandı o ablamızda olur mu öyle şey ben inip bakacağım dedi. Yanında meraklı 1-2 çocukla aşağı indi benim tarif ettiğim dip tarafa ilerledi ve yaklaşık 10 saniye sonra çağlıklarla 3 ü de koşarak yukarı fırladı. Necat doğru söylemiş ben de gördüm dedi çocuklarda yemin etti gördüklerine . Kız nerdeyse bayılacak o kadar korkmuş. Bu olayın mesajı şudur " aklında korku varsa hayalet de görünüyor cin de görünüyor."
Diğer mesaj da reklama tıklamayı unutmayalım :)

TRUVA

Admin
Benim geçen akşam ezanı vakti iki makinede parçalandı.durdugu yerde çalışma alanında kırdılar. Başka bisey söylemeye gerek yok

gıral

Vip Üye
Hoca akşam ezanı okuduktan sonra saldırı oldu. Birinin sapı birinin kablosu parçalandı. Durduğu yerde. Makineden aldılar hırslarını.
geçmiş olsun ustam
işin şakası biyana
butürden yerlerde akşam uğraşmamak gerek

A21MEDLi

Admin
Hoca akşam ezanı okuduktan sonra saldırı oldu. Birinin sapı birinin kablosu parçalandı. Durduğu yerde. Makineden aldılar hırslarını.
Geçmiş olsun ustam,cihazların durumu ağırmı yanii tamir olurmu.
Sendre Hırsını bahceden ve Havuzdan çıkart..

TRUVA

Admin
Cihazları hallettim sorun yok. Bana birşey yapamayınca cihazı hallettiler. İş iddiaya bindi meydan okudum. Tırstılar 😂 medli usdat. düello yapıyorum.

A21MEDLi

Admin
Benimde başıma geldi.. bilgisayarla birlikte bir koye gittik.bilgisayarı açtım Sistemi calistirdim.daha 3-4 adim atmadan sistem çöktü.bozuldu..arkadaslara sistem bozuldu felan derken tarla sahibi burada bozulan 3.cihaz dedi senden öncede burda 2 dedektör yandı dedi.basta niye söylemedin dedim ne bilecektim seninkide bozulunca söylemek aklıma geldi dedi..